18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Avatar
deniZ 2011-09-09, 19:09
a ja myslalem, ze wpierdalaja hamburgery...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-09-09, 20:50
najgorzej jak ten na samej górze popuści
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2011-09-10, 0:19
A więc tak się podróżuje trzecią klasą

______________



Widzisz źdźbło w oku bliźniego, a belki w swojej dupie nie zauważasz.
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-09-10, 13:15
Co w tym takiego niesamowitego? o.O
Zgłoś
Avatar
struc3L 2011-09-10, 13:29
zajebista zabawa. tez bym sie tak z checia pobujal
Zgłoś
Avatar
nunacz 2011-09-10, 13:47
Widocznie niewiecie że oni trenuja szybkie przemieszczanie sie w centrum akcji -.-
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-09-10, 13:51 1
o kurwa ! latajacy kutas ...

______________

"Czas, Polsko, wystawić rachunek twych ran,
Niech płaci czerwona hołota"

"Biały człowiek powinien pracować trzy godziny dziennie. Przecież Bóg po to stworzył inne rasy – Żydów, Cyganów, aby pracowały za niego." A.Sapkowski
Zgłoś
Avatar
AdiX 2011-09-10, 15:25
To musiało zajebiście wyglądać z ziemii.
Zgłoś
Avatar
grzała 82 2011-09-10, 17:57
Ale miejsce świetne wybrali przy samym Gateway Arch. W polsce podobne ćwiczenia są organizowane lecz przy urzyciu MI-8T PS. "NaughtyBear" sam jesteś kutas a jak byś z nimi leciał to w dodatku byłbyś obsranym kutasem
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-09-10, 21:19
grzała 82 napisał/a:

Ale miejsce świetne wybrali przy samym Gateway Arch. W polsce podobne ćwiczenia są organizowane lecz przy urzyciu MI-8T PS. "NaughtyBear" sam jesteś kutas a jak byś z nimi leciał to w dodatku byłbyś obsranym kutasem



W dodatku latającym

______________

"Czas, Polsko, wystawić rachunek twych ran,
Niech płaci czerwona hołota"

"Biały człowiek powinien pracować trzy godziny dziennie. Przecież Bóg po to stworzył inne rasy – Żydów, Cyganów, aby pracowały za niego." A.Sapkowski
Zgłoś
Avatar
krzychon 2011-09-10, 22:46
kurwa tez tak chce
Zgłoś
Avatar
cjo 2011-09-11, 2:49
"urzyciu"

ja pierdole, fajnie, ze sie znasz, ale zapoznaj sie takze ze slownikiem ;o
Zgłoś
Avatar
grzała 82 2011-09-11, 10:28
Znalazł się ten co nigdy błędów ortograficznych nie popełnia. Zamieszkaj tak jak ja 14 lat na obczyźnie to pogadamy o prawidłowej ortografii (ps. a sam piszesz także przez "z" by potem jakby było przez "rz" (ale nie jest ) napisać że litera "r" się nie wciska)
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów