18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Koksssss645 2023-01-27, 13:38 95
Ciota to jest ten co okłada typa który się nawet nie broni
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2023-01-27, 13:57 7
Niby biały a murzyn.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-27, 14:03 22
Słabi giną. W życiu nie moźna być pizdą.

Co nie oznacza że taka patola powinna mieć miejsce...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-01-27, 14:19 30
to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wykurwiłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .
Zgłoś
Avatar
puchacz102 2023-01-27, 14:21 16
Prawdziwy bohater, pobił pewnie ze dwa razy słabszego chłopaczka i ura bura. Nie wiem który jest większą pizdą życiową

brylant1412 napisał/a:

to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wykurwiłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .



i tak zyskuje się mój szacunek pozdrawiam kolegę
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-27, 14:58 24
To w chłopaku dojrzewa. Niedługo odjebie frajera i cała ta pedalską klasę z automatu.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-01-27, 16:02 1
niby biały a małpa
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2023-01-27, 17:01 3
Kiedyś/ niebawem ten atakujący niedorozwój obskoczy od losu za to zachowanie. Karma wraca w najmniej oczekiwanym momencie.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-27, 17:07 6
Trafi na kozaka i zmądrzeje.
Zgłoś
Avatar
Syriush79 2023-01-27, 17:20 12
Potem dziwią się, że taki nastolatek przyjdzie do szkoły z automatem i zapierdoli losowo kilkanaście osób.
Takiego skurwysynka, klepiącego bez powodu, odjebałbym dla przykładu, widać, że nawet dorosły nie był w stanie go uspokoić.

Dzikie małpy zamyka się w klatkach.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-01-27, 17:27 8
onucek napisał/a:

niby biały a małpa



To pierdolony mieszaniec , kundel , żaden biały
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2023-01-27, 17:30 14
Kiedyś jak mnie gnębiono w szkole (miałem zakaz od ojca używania przemocy) podstawówka 6 klasa jakoś tak, typ zwyzywał mi Matke od kurwew szmat itp. wpadłem w furie i rozjebałem mu głowę o ścianę miał rozwalony łuk brwiowy , nos i zgubił dwa zęby. Wuefista powiedział ze będę bandyta w przyszłości i nic ze mnie nie wyrośnie (chuj mu w grób typ nie żyje bo go córka zajebała za molestowanie) . Dzisiaj ja mam żonę, dziecko i spoko firme. Typa co pobiłem siedzi w pace za handel i rozboje. Sprawa sie skończyła tak że dostałem naganę za obronę honoru rodziny i wydalenie ze szkoły, następnego dnia jak Matka przyszła z adwokatem do szkoły, zostałem przywrócony do szkoły a tamten typ został wydalony. Od tamtej pory nie miałem już żadnych problemów w szkole. Czasami życiowa pizda musi się postawić nie ma zmiłuj.

Pozdrawiam Ciule
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-01-27, 17:33 7
brylant1412 napisał/a:

to nie jest tak do końca ,nie będę pisał które to lata byłem na kolonii w Jagniątkowie i byłem małolat i w grupie starszy ode mnie i wyrośnięty cały czas mnie gnębił . po pięciu dniach nie wytrzymałem i wykurwiłem mu blaszanym wiadrem w łep .I skończyło się na tym że mnie z kolonii odesłali do domu .



Za to kocham ten skurwiały, opresyjny system - typ cię gnębił cały obóz - spoko. Na pewno ktoś to widział, ale miał to w dupie. Odszczeknąłeś się - Hurr, durr! Wykurwiaj do domu śmieciu, demoralizujesz nam tu dzieci...
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2023-01-27, 17:35 4
Ciota , to ten teacher w czerwonej koszulce - powinien go rzucić na glebę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie