18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dejna 2012-06-01, 20:34
dobrze mówi wódki mu dać!
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-06-01, 23:32
o, tresowany! kupi mi ktoś?
cieszy się bambus, bo pewnie wiele tępych zdzir poleciało na czarnego bolca
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-01, 23:40
Pierdolenie o szopenie.
Rasiści i pojeby są wszędzie. A mogę się założyć, że chłop trafił na studentów i dlatego tak promuje Polskę, kurwa wasza mać.

PS. U mnie w okolicy jest akademik, mieszka tam kilku czarnuchksiężników (no dobra, żart) i nikt ich jakoś nie zaczepia, nawet z nami ipmrezowali, a jeden tak się zjarał, że mówił do jednego z nas, że ten jest policjantem z Miami i tu szpieguje, więc nie obrażać mi kurwa czarnuchów, bo zabawa z nimi przednia.
Zgłoś
Avatar
kaszanka90 2012-06-02, 1:29
soadfan napisał/a:

Nie wiem o czym on mówi... Przecież w Polsce za bycie czarnym, nie tak ubrany, czy w ogóle innym, można dostać wpierdol abo melę na pysk.
Jest od chuja rasistów i oszołomów, a teraz nagle się wszyscy czują urażeni, że ktoś to powiedział.


Chyba tylko od oszołomów z warszawki
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2012-06-02, 2:02 1
hycel napisał/a:

Pierdolenie o szopenie.
Rasiści i pojeby są wszędzie. A mogę się założyć, że chłop trafił na studentów i dlatego tak promuje Polskę, kurwa wasza mać.

PS. U mnie w okolicy jest akademik, mieszka tam kilku czarnuchksiężników (no dobra, żart) i nikt ich jakoś nie zaczepia, nawet z nami ipmrezowali, a jeden tak się zjarał, że mówił do jednego z nas, że ten jest policjantem z Miami i tu szpieguje, więc nie obrażać mi kurwa czarnuchów, bo zabawa z nimi przednia.



Studiuje, jestem narodowcem. I co? Co mi tu pierdolisz, że studenci są tolerancyjni, a reszta nie? Kiedy kurwa takie czopki jak Ty pojmą, że ludzie ze środowiska narodowego w dużej mierze są wykształceni? (nie mówię o kibolach, nie mówię o PiSdzielcach, bo oni nie mają nic wspólnego z narodowcami).

Kiedy takie pacany pojmą, że to, że nie chce tutaj czarnego na stałe (!) nie oznacza rasizmu? To Wy lewaki jesteście rasitami, bo chcecie im wszystko ułatwiać jakby byli gorsi.

'Europa dla Europejczyków, Afryka dla Afrykańczyków, Azja dla Azjatów!' Marcus Garvey (założyciel Rastafari, czarny swoją drogą)
Zgłoś
Avatar
robertow99 2012-06-02, 23:13
o której on Polsce mówi?
bo chyba nie o tej w której mieszkam
Zgłoś
Avatar
soadfan 2012-06-07, 0:15
@kaszanka90
Ostatnio przez takich wylądowałem w szpitalu. Za co? Bo mój zjebany kolega chodzi w koszulce ze znaczkiem anarchii.
Historia skończyła się tak że pierwszy zaczął spierdalać a ja głupi nie chciałem go zostawiać i dostałem koło 20 kijów(puścili gaz w oczy i zaczęli napierdalać kijami w grupie 16-20 osobowej 2 siedzących na trawie). Wiem, że gdyby nie ta koszulka to znalazłby się inny powód, wiem że to samo mogłoby się stać w innym mieście i wiem że powinienem spierdalać jak tylko ich zobaczyłem z 10 metrów. Nie jestem tolerancyjny i nie uważam, że chodzenie z emblematem anarchii to zajebisty pomysł, nie identyfikuję się ze środowiskami lewicowymi, ale kurwa! We własnym kraju powinienem się czuć komfortowo jeżeli idę w plener posiedzieć gdziekolwiek. Dla tych małp równie dobrze powodem do skatowania mnie mogłoby być to że jestem: zbyt wysoki, zbyt niski, zbyt chudy zbyt gruby, mam czarne/blond włosy, spojrzałem w tą a powinienem spojrzeć w inną stronę.
Zgłoś