18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
robson101 2012-06-01, 16:06 1
ale nam przysłodził, piwo trzeba koniecznie dac
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-06-01, 16:13
jakie kurwa syfony do dozownika??? Dziadek miał bar, ojciec miał bar, ja mam bar ale kurwa o "syfonie do dozownika" w życiu nie słyszałem!
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-06-01, 16:23 1
Spoko ze broni naszego kraju mimo tego ze polakiem nie jest. Ale jak słuchałem jego wypowiedzi to miałem wrażenie jakby o Polsce nie mówił, no oprócz tego fragmentu o naszych kobietach, bo zaliczają się do najpiękniejszych na świecie.
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-06-01, 16:36 1
Koleś w Polskiej Lidze Koszykówki rozegrał 10 sezonów, więc raczej wie o czym mówi
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-01, 16:45
tolerancyjy? on chyba nie zna sadistica
Murzyn swoje zrobił, murzyn może odejść.
A tak na poważnie to chwała mu za tą wypowiedź.
Zgłoś
Avatar
cynthian19 2012-06-01, 17:21
soadfan napisał/a:

Jest od chuja rasistów i oszołomów, a teraz nagle się wszyscy czują urażeni, że ktoś to powiedział.



Gdyby to powiedział jakiś John Doe na forum internetowym, to nie miałoby żadnego znaczenia. Jeżeli jednak takie słowa wypowiada celebryta/osoba publiczna i jest cytowany przez światowej rangi media, to wtedy nabierają one mocy, zyskują rangę "polityki". I to trzeba zrozumieć i umieć rozróżnić. W takiej oto polityce nie jest ważne czy dana osoba ma rację, bo oczywiscie - u nas, jak w każdym innym państwie jest ogromna liczba, jak to określiłes "oszołomów" - jednakowoż obowiązkiem nas, a zwłaszcza naszych tzw. polityków jest bronić godności i dobrego imienia Polski oraz interesu narodowego Polaków na arenie miedzynarodowej.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-06-01, 17:41
To wszystko ma ironiczny wydzwiek. Moze to dlatego, ze w Polsce bywa roznie.
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2012-06-01, 17:42
soadfan napisał/a:

Nie wiem o czym on mówi... Przecież w Polsce za bycie czarnym, nie tak ubrany, czy w ogóle innym, można dostać wpierdol abo melę na pysk.
Jest od chuja rasistów i oszołomów, a teraz nagle się wszyscy czują urażeni, że ktoś to powiedział.



jak w każdym kraju, ziomek, jak w każdym kraju
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-06-01, 18:02
Cluby... Hm.. Prawda jest taka (Chodze)

Chodza tam rozni ludzie, ale kolesi typu 'dress' ochrona wypierdala na zbity pysk na starcie Jest porzadek, spokoj, gdy zaczyna byc glosno, czy powstaje jakies spiecie, ochrona wywala delikwentow, i pozwala im zalatwic swoje sprawy poza budynkiem Niestety, trzeba przemycac alkohol... piwo moze kosztowac nawet 7zl...
Zgłoś
Avatar
ramallah125 2012-06-01, 18:02
Obawiam się że to podstawka,bo tak naprawdę gdyby wszedł do pierwszej lepszej dzielnicy dostałby wpierdol...
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-06-01, 18:08
Kurwa jakie parcie na szkło..
Zgłoś
Avatar
Nane0585 2012-06-01, 18:48
on chyba nie zna Polski
Zgłoś
Avatar
Bankai 2012-06-01, 19:24
Wiadomo ze Polska to najlepszy kraj, ale z bezpieczenstwem, to ja niewiem.
Gdy sie spotyka psy to nie wiadomo czy uciekac czy ich gonic

A co do Obamy, robia panike itd. tak mu sie powiedzialo albo niewiedzial ale z kad tez, w USA wiele mysla ze Hitler to jest bajka ktora sie straszy dzieci ...
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-06-01, 19:28 1
Gdyby tylko tacy obcokrajowcy się tu osiedlali
Zgłoś
Avatar
BoxX 2012-06-01, 20:20
Murzyn na Prezydenta!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie