18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
duchh 2012-06-01, 14:53
niech ten angol powie jak traktują naszych w Anglii... to jest dopiero rasizm, a co do BBC trzeba być naprawdę oderwanym od pługa żeby porównywać klub z reprezentacja... kibice klubowi nie chodzą na mecze reprezentacji. jeszcze ten Terry oskarżony o rasizm, ładna hipokryzja.
popieram Pana Ansley'a

27 lipca igrzyska w Londynie trzeba przygotować co dla nich
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-06-01, 14:56 2
Szacun dla pana za to że wystąpił i obronił, i ma racje, rasizm jest wszędzie. Polacy z natury są sceptycznie nastawieni do obcych,ale nikogo się tu nie bije,albo źle się nie traktuje tylko dlatego że jest czarny czy żółty, Jebane BBC zawsze szanowałem tą stacje,ale ten program o nas to przegięcie pały...
Zgłoś
Avatar
NYA'79 2012-06-01, 15:02 4
koko koko murzyn spoko ..
Zgłoś
Avatar
Chapam_dzide_Allahowi 2012-06-01, 15:03
Dobra ja mieszkam w anglii i mi nie pierdolcie ze polska jest taka chujowa i zjebana .. macie kompleksy.. ciekawe czy o mistrzostwach swiata w rosjii albo w katarze beda tak pierdolic ?? NIE ! bo oni maja kase i nie pozwola sie dymac w dupe przez jakies angielskie pseudo reportarze... btw w anglii jest od chuja rasizmu prosze zapoznac sie z partia polityczna BNP i skrajnie prawicowym ruchem nacjonalistycznym EDL.

A co do tego video z koszykarzem powiedzial prawde, zgadzam sie w 100% w kazdym wiekszym miescie sa dzielnice w ktorych dostaniesz wpierdol za to ze jestes inny, zle spojrzales albo jestes lamusem do bicia i obwiniasz system i caly narod za swoje kalectwo zyciowe lol
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-01, 15:04 2
Miło z jego strony że się za nami wstawił choć prawda jest taka że spora część Polaków to bydło, niewykształcone, nieobyte ze światem. Mam na kierunku kilku obcokrajowców, słyszałem przypadki jak byli zaczepiani przez hołotę, nawet dochodziło do rękoczynów m.in przed klubem.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-06-01, 15:26 5
Ciekawe ile ich skasował za tą wypowiedź
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-06-01, 15:38
Dobra,dobra a teraz niech to posla na zagraniczne portale/ strony int.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-06-01, 15:38
BongMan napisał/a:


Aa, i podają w klubach rozwodnione piwo za które chcą od 7zł wzwyż.


Nie ma czegoś takiego jak rozwodnione piwo. Może być po prostu chujowej jakości. Mało kto wie, że najtańsze piwa w kegach robione są na bydlęcym łoju i chujowe są już w browarze, przed nalaniem do kufla. Ale o tym oczywiście decyduje cena. Np. taki żubr jest robiony w bodajże dwóch czy trzech wariantach cenowych. Najtańszy (czytaj najchujowszy) na chamskie festyny gdzie leje się po 0,4 do kubka i kasuje po 5 zikko za to właśnie taka porazka. Oczywiście jak marża wynosi 150% to się takie coś odpierdala. Ale to może wiedzieć tylko barman lub własciciel. Nie ma fizycznej możliwości rozwodnic piwo przed nalaniem do kubka/szklanki/kufla Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
nemelles 2012-06-01, 15:39
już kocham tego kolesia : ) my nigga : D
Zgłoś
Avatar
Józef Stalin 2012-06-01, 15:40
Akurat ten kapitan tej drużyny piłkarskiej co tak pojechał po Polsce to się już chyba dobrze u nas nie pobawi.
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-06-01, 15:46
Zapraszamy czarnulka Campbella do Warszawy. W imieniu wszystkich Legionistów, a zwłaszcza Polaków.
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-06-01, 15:57 3
Ten człowiek z Ameryki zwiedził więcej miast z naszego kraju niż ja mieszkając w Polsce od urodzenia.
Zgłoś
Avatar
Bendar 2012-06-01, 15:58
Rozkmina murzyna
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-06-01, 16:00 1
No, sadol to przyklad, ze Polacy sa otwarci na inne nacje, brak tu rasizmu, podzialow, wszyscy sa rowni...
Zgłoś
Avatar
S................t 2012-06-01, 16:06
@Bong man "Aa, i podają w klubach rozwodnione piwo za które chcą od 7zł wzwyż"

piwa z beczki nie da się rozcieńczyć, większość klubów/pubów po prostu nie inwestuje w nowe syfony do dozownika, stąd ten chujowy smak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie