18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
smc 2024-06-22, 11:16 1
Mógł zastrzelić.⁰
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-06-22, 11:22 3
Czarno to widzę.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-06-22, 11:32 8
Ci rodowici Paryżanie są bardzo gościnni.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-06-22, 12:07 8
Mogę to oglądać bez końca.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-06-22, 13:22 11
Wolnojady zawsze przyczyną zagłady.
Lecz śniady paryżanin wystawił nogę
i zepchnął zawalidrogę
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-22, 14:23 28
Myślę że koleś się wkurwil bo na początku filmiku jadą wąska drogą rowerową i sobie kręca filmiki na tik toka jeden pedal z drugim jadąc 5km/h a ten atakujący pewnie jechał z tyłu i nie mógł ich wyprzedzić a może mu się spieszylo. Więc podsumowując chyba miał rację że mu zajebał 🙂
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-22, 14:44 8
Szok i niedowierzanie, że białas sprzedał kopa negroidowi, a nie odwrotnie
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-22, 17:29 4
Tak należy postępować z każdym patusem "strimowym".
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-23, 16:16 1
pazuzu napisał/a:

Myślę że koleś się wkurwil bo na początku filmiku jadą wąska drogą rowerową i sobie kręca filmiki na tik toka jeden pedal z drugim jadąc 5km/h a ten atakujący pewnie jechał z tyłu i nie mógł ich wyprzedzić a może mu się spieszylo. Więc podsumowując chyba miał rację że mu zajebał 🙂



Nie raz zdarzyło mi się wlec za jakimś pedalarzem albo pieszym, ale nigdy za to nikomu nie zajebałem, nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, widać jestem zacofany w stosunku do progresywnego nowoczesnego Paryża.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-23, 16:16
pazuzu napisał/a:

Myślę że koleś się wkurwil bo na początku filmiku jadą wąska drogą rowerową i sobie kręca filmiki na tik toka jeden pedal z drugim jadąc 5km/h a ten atakujący pewnie jechał z tyłu i nie mógł ich wyprzedzić a może mu się spieszylo. Więc podsumowując chyba miał rację że mu zajebał 🙂



Nie raz zdarzyło mi się wlec za jakimś pedalarzem albo pieszym, ale nigdy za to nikomu nie zajebałem, nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, widać jestem zacofany w stosunku do progresywnego nowoczesnego Paryża.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2024-06-24, 9:23
elim napisał/a:

Nie raz zdarzyło mi się wlec za jakimś pedalarzem albo pieszym, ale nigdy za to nikomu nie zajebałem, nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, widać jestem zacofany w stosunku do progresywnego nowoczesnego Paryża.



Tak, jesteś.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-06-24, 9:40
elim napisał/a:

Nie raz zdarzyło mi się wlec za jakimś pedalarzem albo pieszym, ale nigdy za to nikomu nie zajebałem, nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, widać jestem zacofany w stosunku do progresywnego nowoczesnego Paryża.



może nigdy nie jechałeś za czarnuchem
Zgłoś