18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie podczas kampanii wyborczej powoływał się na ekspertów i ich cudowne rozwiązania gospodarcze.
Nie inaczej postąpił w sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

siecobywatelska.pl/4-ekspertyzy-ws-trybunalu-prezydent-nie-ujawnia-tre...

Powyższy artykuł pokazuje jak kancelaria prezydenta demokratycznego państwa traktuje dociekliwych obywateli. Portal polecany jest przez Krystynę Pawłowicz.

Pytanie brzmi: Z jakiej bajki pochodzą eksperci Andrzeja Dudy?

Najlepsza odpowiedź w komentarzu wygrywa wirtualne piwo ode mnie.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2016-02-05, 7:56 1
Ten watchdog to tacy drudzy KODowcy? Jakoś wcześniej nie było o nich słychać... jak poprzedni rząd na niespotykaną skalę przejadał nasze pieniądze? Gdzie oni wszyscy wtedy byli?
Czemu nikt nie protestował pod restauracją Sowa i Przyjaciele? Czemu nie zainteresowali się przetargiem na pendolino, aferami przy autostradach albo przepłaconymi stadionami na euro?
A idź pan w chuj z takimi społeczniakami
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-05, 9:36
tip.top napisał/a:

Ten watchdog to tacy drudzy KODowcy?



Pisiakowi nigdy nie dogodzisz... Nikt nie słyszał o nich do póki Pawłowicz nie zaczęła spinać, że wytykają błędy. Jeżeli jesteś taki dociekliwy to zobacz sobie kiedy zaczęli swoją działalność, ale pewnie nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2016-02-05, 11:16 1
Według informacji w necie stowarzyszenie to działa od 2003 roku... Czemu nie wytykali błędów przy najgłośniejszych aferach poprzednich lat?
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-05, 11:23
tip.top napisał/a:

Według informacji w necie stowarzyszenie to działa od 2003 roku... Czemu nie wytykali błędów przy najgłośniejszych aferach poprzednich lat?



hahahahaha jebłem teraz

udany troll, propsuję
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2016-02-05, 11:23 1
Co cie tak rozśmieszyło?
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-05, 18:37 1
Chyba Twoja głupota i ignorancja... Ale głowy nie dam.
Zgłoś