18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Krótki film stworzony przez Grupę " Projekt Nasłuch" zainspirowany karierą Andrzeja Gołoty.



według mnie najlepszy ciężki w historii Polski.
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2012-05-28, 11:23
proud to be polish
Zgłoś
Avatar
robacco 2012-05-28, 11:47
Dla Andrzejka zawsze piwo leci
Zgłoś
Avatar
Prymas 2012-05-28, 12:21
Rekord Andrzeja:
Wygrane 41 (KO 33) + Przegrane 8 (KO 5) + Remis 1 = 51
Ilość rund prze boksowanych: 229 KO% 64.71

To mówi samo za siebie jaki dobrze reprezentował Polskę.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-05-28, 13:34
Co to za kawałek ?
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-28, 14:51
Warto wspomniec o medalu olimpijskim.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-05-28, 14:52
mikEWrona kawałek to projekt nasłuch - syzyf
Zgłoś
Avatar
Infinity127 2012-05-28, 15:38
Według mnie on jak nikt inny przybliżył Europie boks zawodowy. Dla mnie to europejski Muhammad Ali. To on, zanim nastała era braci Kliczko, zbudował siłę europejskiej wagi ciężkiej. Co prawda byli przed nim inni mistrzowie, ale on miał specyficzny styl. Był wielki, silny, wręcz brutalny, walczył naprawdę twardo. Moim zdaniem on jest niekoronowanym mistrzem wagi ciężkiej. - George Hernandez
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-05-28, 21:26
mikEWrona napisał/a:

Co to za kawałek ?


gówniany. tu masz lepszy:
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-05-28, 23:12 1
on byl dobry technicznie nie z mocnym ciosem pojedynczym ale dobra ich kumulacja nie za szybki ale z niezlym balansem i dosc mocna wbrew pozora szczeka

jedyna sprawa to walka z wlasna psychika kiedy zaczal ja wygrywac pod koniec kariery bylo juz za pozno

dzis bylby zaraz po kliczkach ale wtedy waga ciezka to bylo multum swietnych bokserow razor rudock, holyfield,tyson, moorer, ruiz, lewis, tua, ray mercer, briggs, mccall, morrison, Ibeabuchi, riddick bowe, grant,

czesc z nich poza zasiegiem goloty a z czescia moglby walczyc jak rowny z rownym ale wlasnie glowa zawsze mu przeszkadzala zabierala to co na treningach robil duzo lepiej

szkoda ale gdzie dzis tacy jak golota kto dzis pojedzie na olimpiade by zdobyc medal.........

Golota zawsze walczyl ciekawiej niz kliczkowie nie lepiej ale ciekawiej ze wzgledu na o wiele wiekszy techniczny asortyment akcji
Zgłoś