18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Anegdotka
~PowerBoBass • 2014-01-30, 19:22
Taka krótka anegdotka opowiedziana przez kumpla z pracy, nie chciał dać się nagrać niestety.

Któregoś razu, przed Bożym Narodzeniem, kumple po pracy sobie pochlali. Tym razem w parku. Piździło jak sam skurwysyn, to pili szybko. Jak szybko, to i dobrze jebało w głowy. Strzelili litra, drugiego, trzeciego, parę ćwiartek na zapicie, po czym się impreza w bliżej nieokreślonych okolicznościach zakończyła. Nazajutrz, ojciec jednego z nich wstaje rano z wyrka, wchodzi do salonu - coś jebie. Jebie nieprzeciętnie. Szuka wzrokiem źródła owego aromatu, patrzy, a tam... kupa napierdolona pod choinką. Kloc, jakich mało.

Biedny Jarek, myślał, że jest jeszcze w parku, więc się wysrał pod pierwszym lepszym drzewem...

Zgłoś
Avatar
dawid2845 2014-01-30, 19:27 5
nie lubię ciapatych.ale jak widze uratowane dziecko to się cieszę.w koncu to tylko dziecko.to nic że za pare lat zostanie terrorystą...
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-01-30, 20:37
dawid2845 napisał/a:

nie lubię ciapatych.ale jak widze uratowane dziecko to się cieszę.w koncu to tylko dziecko.to nic że za pare lat zostanie terrorystą...



Najpierw pomyślałem, że jesteś jakiś popierdolony, ale po chwili zrozumiałem, że tematy Ci się popierdoliły.
Nie pij tyle.
Zgłoś
Avatar
hamprey 2014-01-30, 22:52
kiedyś po pijaku nasikałem do szafki z butami myśląc że jestem w kibelku, także jestem uwierzyć w autentyczność tej historii
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-30, 23:03
@casimus
A ja myślałem że jak się wysrał pod drzewem w domu to znaczy że ocalił gówno, które może byc interpretowane jako ciapate. Co znaczy że uratowałego małego ciapatego srając u siebie w domu!
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-30, 23:17 2
Nie czaje tego, jaka to przyjemność łoić wóde w krzakach, w domu nie piją bo mama zabrania?
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-01-30, 23:33
Kiedyś narzygałem do reklamówki, którą później postawiłem przy ciepłym grzejniku. Rano nie dość, że chciało mi się rzygać z powodu kaca to jeszcze od tego smrodu.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-01-30, 23:48 5
pemb napisał/a:

Kiedyś narzygałem do reklamówki, którą później postawiłem przy ciepłym grzejniku. Rano nie dość, że chciało mi się rzygać z powodu kaca to jeszcze od tego smrodu.



Gęsto musiałeś rzygać, że potem reklamówkę mogłeś postawić
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-01-31, 0:06
Cała kolacja poszła
Zgłoś
Avatar
Dzieciol 2014-01-31, 1:23
Panie Gharotief nie bądź Pan śmieszny, z tego co mi wiadomo te zdjęcia z fotomontażu są prawdziwe tj. z epoki, zostały zrobione przez SOWIETÓW. Przyznam że sporo komunistów było żydami, jeśli chodzi o katolików, pomyślmy czy w ZSRR żyli katolicy, jaki ich był tam procent? obstawiam że tylko Polacy którzy zostali zesłani. Marne, marne i jeszcze raz marne, wracaj do szkoły się edukować, może nauczę Cię w tym mizernym systemie używać mózgu w co wątpię. Jeszcze jedno, ten który tworzył te zdjęcia w okresie bolszewickiego systemu raczej nie wierzył w nic tylko w Marksa, Engelsa, Lenina no i wielkiego wodza Stalina, tak wymagała partia od swoich towarzyszy. Pozdrawiam Sadoli, a Gharotief niech zacznie myśleć. Na koniec dodam: piwa nie będzie prędzej zjedziesz na harem.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-01-31, 2:22
a czym się podtarł? Igłami?
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-01-31, 16:53
Gdzie jest moderacja ja się pytam, trzebaby chyba zrobić porządek z tym burdelem w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
PodłyManiek 2014-01-31, 18:04
Cytat:

Strzelili litra, drugiego, trzeciego, parę ćwiartek na zapicie



mhm no napewno kurwa a smoków tam w tym parku nie było?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-01-31, 18:28
PodłyManiek napisał/a:



mhm no napewno kurwa a smoków tam w tym parku nie było?



Biedaku, mało w życiu widziałeś
Zgłoś
Avatar
NMG 2014-02-01, 13:07
Bardzo prawdopodobna historia. Kumpel kiedyś nie trafił i postawił klocka obok kibla, zorientował się dopiero rano jak ojciec przyszedł do niego i zawołał "chodź tu świnio zobacz co narobiłeś!"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie