18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
vajron 2011-10-11, 19:59
@pener666
od twoich czerpali lekcje bo byli już doświadczeni na tym polu.
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 23:59 1
Ezio Auditore da Firenze człwieku jeśli nawet ktoś głosuje na PiS to nie jest fanatykiem Boże!
Nie ma partii idealnej lecz są takie które najbardziej odpowiadają twoim pomysłom na przyszłość kraju
Nie które rzeczy w PiS za bardzo mi się nie podobały np.próba wzmocnienia ,,sojuszu'' polsko-amerykańskiego który w praktyce polegał na pucowaniu się amerykanom którzy mieli nas w dupie
a jeśli chodzi o krzyż to dajcie kurwa spokój bo to tylko pokazuje jak słabym jesteśmy narodem i jakie występują w nim podziały , zwłaszcza że tak naprawdę to tylko media nagłaśniały temat zamiast go przyciszyć stawiając go #1 w swoich programach i tak naprawdę to jest mi wstyd jako Polak za ludzi
którzy bronili krzyż ( którzy chcieli zrobić coś dobrego ale w złej formie) i za ludzi którzy ,,chcieli pokazać
obrońcą że działają w złej formie '' a wszyscy doskonale wiemy jak to wyglądało ...
Przy czym śmierć osób z katastrofy smoleńskiej została wyśmiana przez ludzi którzy w tym uczestniczyli i takie jest moje zdanie do które mam prawo i mam w dupie czy ktoś się z tego będzie śmiał czy nie
PS: Nie nie byłem pod krzyżem bo nie miałem niestety czasu ale moja rodzina była i z tego co mi mówili zapalili 1 znicz pomodlili się i poszli
Zgłoś