18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pener 2011-10-11, 15:11
NobliwyWojak napisał/a:

@Pener666
Rozpoznajesz ją albo siebie gdzieś w tle?


nie, ale rozpoznałem ciebie tutaj:

Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 15:26
Pener666 napisał/a:


nie, ale rozpoznałem ciebie tutaj:
Obrazek



Haha hihi. Ciekawe skąd byś miał moje zdjęcie żartownisiu.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 15:27
Cytat:

Haha hihi. Ciekawe skąd byś miał moje zdjęcie żartownisiu.


palikot rozdawał przy wejściu do tesco
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 16:38
@up
A wibratora ci nie dał?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 17:09
NobliwyWojak napisał/a:

A wibratora ci nie dał?


niestety nie
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 17:15
Nie wylewaj na darmo łez, może dał, ale po prostu nie zauważyłeś. Rozglądnij się 'tu i tam' dzisiaj pod prysznicem.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-10-11, 17:17
NobliwyWojak napisał/a:

A wibratora ci nie dał?



Pewnie rozdawał małpki, inaczej by się nie ruszył.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-10-11, 18:01
ExaDeR napisał/a:

chodzi mi o to że ludzie mają jeszcze jakieś powody by głosować na PO ci którzy żyją z nimi w biznesie i będą się mogli jeszcze bardzie wzbogacić na maluśkich przez oszustwa łapówki czy też przez bezsensowne ustawy.Mogą też na nich głosować ludzie kompletnie otumanieni np. cały Szczecin (no może nie cały na pewno ktoś się znajdzie kto nie głosował na PO ) stocznia została zamknięta za kadencji PO ludzie młodzi wyjeżdżają pracować do Niemiec młodzież jest wysyłana do niemieckich szkół starzy ludzie nie mają pracy żyją na zasiłku lub małej emerycie a co wybory głosują za PO paranoja...
A te 10 % wyborców według mnie wyrasta na kompletnych tumanów mających w dupie kraj a mający w głowie kurwa nie wiadomo co
A Penera pytam dlaczego jego koleżanka chciała by głosował na palikota bo chce się dowiedzieć co ją skłoniło by na niego zagłosować



A pod krzyżem byłeś ??
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 18:04
Ezio Auditore da Firenze napisał/a:

A pod krzyżem byłeś ??


A co to za pedalskie używanie dwóch znaków zapytania obok siebie i na dodatek stawiania przed nimi odstępu? Zły nawyk z rozmów na GG z kolegami gimbusami?
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-10-11, 18:13
NobliwyWojak napisał/a:


A co to za pedalskie używanie dwóch znaków zapytania obok siebie i na dodatek stawiania przed nimi odstępu? Zły nawyk z rozmów na GG z kolegami gimbusami?



Swoją wypowiedzią pokazujesz jacy ludzie są w i za PiSem. Ja zapytałem ty pojechałeś po całej lini dlatego dla mnie PiS to nie PARTIA lecz FANATYZM i STAN UMYSŁU. Za krzyż to byście kosę bez skrupułów w plecy człowiekowi wsadzili. Walą mnie wasze za i przeciw, ja jako zwykły śmiertelnik chcę by w tym kraju się żyło lepiej. Zobaczymy co Palikot pokaże, Życie Panowie, Życie. Cieplutko i skromnie was pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 18:25
Ezio Auditore da Firenze napisał/a:



Swoją wypowiedzią pokazujesz jacy ludzie są w i za PiSem. Ja zapytałem ty pojechałeś po całej lini dlatego dla mnie PiS to nie PARTIA lecz FANATYZM i STAN UMYSŁU. Za krzyż to byście kosę bez skrupułów w plecy człowiekowi wsadzili. Walą mnie wasze za i przeciw, ja jako zwykły śmiertelnik chcę by w tym kraju się żyło lepiej. Zobaczymy co Palikot pokaże, Życie Panowie, Życie. Cieplutko i skromnie was pozdrawiam



Ty za to pokazałeś, jacy są ludzie czepiający się PiSu - to również jest (jak to sam określiłeś) STAN UMYSŁU, jeśli zawsze na argumenty odpowiada się kretyńskim pytaniem. Tak samo było i w tym przypadku, kiedy zacytowałeś całkiem spójną i wyrażającą czyjeś zdanie wypowiedź. Widać wiele robisz, żeby w tym kraju było lepiej. Jeśli chodzi o to, co Gasipies pokaże, to nie wróżę nic poza błazeńskimi spektaklami co jakiś czas, które będą przez 4 (ale oby krócej) lata zadowalać tych, co oddali na niego głos.

Na koniec również cieplutko, jednakże z lekkim chłodem, który jest tutaj w pewien sposób uzasadniony - pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-10-11, 18:27 1
Ale się rozkręcacie z ilością literek.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-10-11, 18:36
NobliwyWojak napisał/a:



Ty za to pokazałeś, jacy są ludzie czepiający się PiSu - to również jest (jak to sam określiłeś) STAN UMYSŁU, jeśli zawsze na argumenty odpowiada się kretyńskim pytaniem. Tak samo było i w tym przypadku, kiedy zacytowałeś całkiem spójną i wyrażającą czyjeś zdanie wypowiedź. Widać wiele robisz, żeby w tym kraju było lepiej. Jeśli chodzi o to, co Gasipies pokaże, to nie wróżę nic poza błazeńskimi spektaklami co jakiś czas, które będą przez 4 (ale oby krócej) lata zadowalać tych, co oddali na niego głos.

Na koniec również cieplutko, jednakże z lekkim chłodem, który jest tutaj w pewien sposób uzasadniony - pozdrawiam



Ja się pisu nie czepiam, ja wyciągam wnioski z tego co widzę, akcja z krzyżem zrobiła pośmiewisko na cały świat, ba czepianie się wszystkiego na około i nie szukaniu sprzymierzeńców w krajach sąsiednich tylko samych wrogów. Tak najlepiej się zamknijmy w zaścianku i duśmy się ze wszystkimi problemami nie szukając wsparcia u innych. Ja nie muszę nic robić by w tym kraju żyło się lepiej, ja mam swoją rolę ale jak ktoś się pcha do polityki to niech coś robi a nie zgarnia szmal. Do czynienia też miałem przed wyborami z politykami bo wiadomo trzeba było robić plakaty i drukować w firmie ale jak słyszałem o sponsoringu i o kasie jak tylko gadali to mnie szlak trafiał. Tak na marginesie to w moim województwie mieliście największe poparcie.

Koniec tematu bo mi za chwilę siły nieczyste net odetną

EDIT:



Zaczyna się !! Już mnie namierzyli
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 18:55
Ezio Auditore da Firenze napisał/a:

...



Czepiasz się PiSu. Nie było tutaj mowy o żadnym krzyżu. Nie zakładaj, że mi wszystko się podoba, ale nawet jakby mi się nie podobało, to nie mieszałbym jednego z drugim.

Co do sąsiadów... Oczywiście, że nie można działać w taki sposób, jak opisałeś, jednak tylko bardzo naiwni ludzie lub z całkowicie wypranymi przez TV mózgami mogą sądzić, że PiS (a konkretniej w tym przypadku Kaczyński) jest 'obrażony' na wschód oraz zachód i nie byłby w stanie prowadzić odpowiednio polityki zagranicznej. Błąd popełniają ci, którzy myślą, że uległością cokolwiek da się załatwić i sformułowania dotyczące obecnej polityki zagranicznej, że jest prowadzona na klęczkach są całkowicie uzasadnione. Z Rosją nie można prowadzić takiej polityki bo tam prezydentem był i będzie KGBowiec. Może i kraj fajny, ale ludzie skurwysyny i to się nie zmieni - jeden wielki burdel, który trzyma się ponad kreską dzięki ropie i gazie. Jak słyszę o niesamowicie poprawiających się ostatnio stosunkach z Rosją to mi się śmiać chce... przy byle okazji nas dymają, a taki obrońca czystości internetu Radosław S. powie, że to nasz najlepszy partner... No kurwa mać... Najlepszy partner, który w wakacje zablokował wjazd naszych warzyw do swojego kraju, bo powoływał się na fakt, że sporo importujemy z Belgii i Holandii, po czym tym dwóm krajom wjazd odblokował, jak wyciągnęły podobne konsekwencje wobec rosyjskiego eksportu do ich krajów. A my grzecznie czekaliśmy na to, aż się Ruskim znudzi i otworzą granicę. A Sawicki mordę miał ucieszoną, Radosław S. nie widział problemu, no a Donek jak Donek... po prostu był i lśnił rudą pałą.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-10-11, 18:58
@up

Dlatego na PiS i PO już więcej nie zagłosuję. Koniec kropka. Niech inni pokażą na co ich stać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie