18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BongMan 2011-10-10, 13:42 1
Do samej Angeli nic nie mam bo jest bardzo inteligentną kobietą, ale niemców (celowo z małej) bym wszystkich przepuścił przez komin w Oświęcimiu...
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-10-10, 14:44 3
a potem mały Niemiec za 70 lat pomyśli sobie:
-polaków wszystkich bym przez komin w Oświęcimiu przepuścił i koło się zamyka. (celowo z małej)
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2011-10-10, 16:31 3
porażki? Od kiedy srebro jest porażką?
Zgłoś
Avatar
blade87 2011-10-10, 22:01 7
@up

Już nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-10, 22:32 2
@up

Nie zazdrość, że chociaż ma czym.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2011-10-10, 22:36 1
Niech mi ktoś powie, o co chodzi z tą Merkelową o.O Nie jestem trendi i dżezi i nie wiem, co on takiego powiedział o niej, że to niby przesądziło. Chodzi o tą książkę, że niby merkelka nie przypadkiem kanclerzem została?

Niech mnie ktoś oświeci proszę, bo kompletnie nie łapię, o co cały ten raban :<
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-10, 22:39 3
@up

Tak, o książkę chodzi. Niby żaden raban, ale dla Tuskowych Ogarów z TVNu temat na tydzień.
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-10, 23:35 1
dodawać sobie możecie żart na temat klubów politycznych i związanych z nimi osobami ale czemu takie żarty są dodawana tylko lub najczęściej na temat PiS-u i Kaczyńskiego ,a nikt z PO czy Palikota się nie śmieje zwłaszcza że robi z siebie kompletnego debila i oszusta
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-10, 23:58 1
@ExaDeR

Bo siedzącemu na zmywaku na Wyspach przeciętnemu Tuskofanowi jest prościej ze względu na ograniczony iloraz inteligencji wymyślić coś, co rozbawi gimbusów*, którzy 4 lata temu wybrali nam PO, a teraz do tego w pakiecie dodali Gasipsa.

*A dla pierwszego niedojebanego adoratora POjebów, który chciałby mnie poprawić, że gimbusy nie mogą głosować spieszę z wyjaśnieniem, że chodzi mi o stan umysłu, a nie obecność na danym szczeblu edukacji i o gimbusów, którzy głosują nie wiedząc na co tak naprawdę głosują.
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-10-11, 1:20 3
Taka tradycja na Sadisticu, smiejemy sie z ulomnych. A ze prezio wiedzie prym i wali jakies smiechu warte smenty co chwila to wiecej tematow o Pisie.
Zgłoś
Avatar
vajron 2011-10-11, 1:42
@NobliwyWojak myślę, że ci w Anglii na zmywaku mają raczej wyjebane na nasz rząd... Po prostu śmieszniej się śmiać z niedorozwiniętych
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 8:11 1
@Dzoshu
Naucz się trepie czytać ze zrozumieniem, bo błysnąłeś właśnie typowo PeOfilską yntelygencjom. Nie pisałem o tym kto ma na co wyjebane, tylko komu jest dobrze sobie zwalić obserwując jak banda gimbusów turla się rozbawiona jego rysunkiem.

@vajron
Rozumiem, że w podobny sposób starzy próbowali ci przez lata wyjaśnić dlaczego inne dzieci w szkole wytykają cię palcami?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 8:16 2
z jej imienia i nazwiska można ułożyć słowo MAKRELA, zajebiście
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 10:33 1
a właśnie mam jeszcze takie pytanie czy ktoś z waszych znajomych rodziny głosował na palikota bo jak na moje to jest już nie możliwe że 10 % wyborców to kompletni idioci którzy nie wiedzieli na co i kogo głosowali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie