18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pener 2011-10-11, 10:41 1
ja głosowałem na palikota
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 11:05 1
nie wiem czy robisz sobie właśnie jaja czy nie jeśli tak to chyba tylko ty śmiejesz a jeśli mówisz prawdę to powiedz mi czemu na niego głosowałeś ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 11:09
bo mnie koleżanka poprosiła
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 11:11 1
to się spytaj koleżanki czemu chciała byś na niego zagłosował
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-10-11, 11:39
ExaDeR napisał/a:

dodawać sobie możecie żart na temat klubów politycznych i związanych z nimi osobami ale czemu takie żarty są dodawana tylko lub najczęściej na temat PiS-u i Kaczyńskiego ,a nikt z PO czy Palikota się nie śmieje zwłaszcza że robi z siebie kompletnego debila i oszusta



Dzoshu napisał/a:

Taka tradycja na Sadisticu, smiejemy sie z ulomnych. A ze prezio wiedzie prym i wali jakies smiechu warte smenty co chwila to wiecej tematow o Pisie.



NobliwyWojak napisał/a:

@Dzoshu
Naucz się trepie czytać ze zrozumieniem, bo błysnąłeś właśnie typowo PeOfilską yntelygencjom. Nie pisałem o tym kto ma na co wyjebane, tylko komu jest dobrze sobie zwalić obserwując jak banda gimbusów turla się rozbawiona jego rysunkiem.



Ktos ma problem ale chyba nie ja Pewno przez przypadek wlaczyles TVN i cie zamroczylo
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 11:48
ExaDeR napisał/a:

a właśnie mam jeszcze takie pytanie czy ktoś z waszych znajomych rodziny głosował na palikota bo jak na moje to jest już nie możliwe że 10 % wyborców to kompletni idioci którzy nie wiedzieli na co i kogo głosowali



Przecież to jest 10% idiotów, którzy by głosowali na bandę komuchów, ale dali się nabrać, że Ruch Niedorozwojów Gasipsa to nowa, hamełykańska lewica.

A swoją drogą, to ja bym się bardziej martwił 39.2% innych idiotów.

@Dzoshu
A gdzie ja pisałem o jakimś problemie? Stwierdziłem tylko, że nie umiesz przyswajać informacji z tekstu pisanego, a nie mogę zakładać, że to jest dla ciebie problemem - może akurat cię ta sytuacja bawi... Natomiast TVN mnie nie jest w stanie zamroczyć. Lubię oglądać na takiej samej zasadzie, jak ComedyCentral.
Zgłoś
Avatar
earendilus 2011-10-11, 12:10
Przepraszam za polityczny offtop ale poczyłem się obrażony
@Exader nie wiem dlaczego uważasz ludzi, którzy poparli RPP za idiotów. Jakoś nie uważam aby ktokolwiek kogo znam (i głosował na RPP), a znam ich sporo był idiotą.
Popieram praktycznie w 100% Ich program i nie widzę powodu aby w przypadku większości głosów mieli się z niego wycofać.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 12:18
earendilus napisał/a:

Przepraszam za polityczny offtop ale poczyłem się obrażony



Nie przepraszaj, po prostu

earendilus napisał/a:

@Exader nie wiem dlaczego uważasz ludzi, którzy poparli RPP za idiotów. Jakoś nie uważam aby ktokolwiek kogo znam (i głosował na RPP), a znam ich sporo był idiotą.
Popieram praktycznie w 100% Ich program i nie widzę powodu aby w przypadku większości głosów mieli się z niego wycofać.



Ciekawe, pierwsze słyszę, że oni mają program oprócz tych niemożliwych w realizacji ogólników

To popierasz, ale chyba każdego z osobna i to tak mocno - szczególnie kandydat(a/kę) z Krakowa
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 12:23 1
chodzi mi o to że ludzie mają jeszcze jakieś powody by głosować na PO ci którzy żyją z nimi w biznesie i będą się mogli jeszcze bardzie wzbogacić na maluśkich przez oszustwa łapówki czy też przez bezsensowne ustawy.Mogą też na nich głosować ludzie kompletnie otumanieni np. cały Szczecin (no może nie cały na pewno ktoś się znajdzie kto nie głosował na PO ) stocznia została zamknięta za kadencji PO ludzie młodzi wyjeżdżają pracować do Niemiec młodzież jest wysyłana do niemieckich szkół starzy ludzie nie mają pracy żyją na zasiłku lub małej emerycie a co wybory głosują za PO paranoja...
A te 10 % wyborców według mnie wyrasta na kompletnych tumanów mających w dupie kraj a mający w głowie kurwa nie wiadomo co
A Penera pytam dlaczego jego koleżanka chciała by głosował na palikota bo chce się dowiedzieć co ją skłoniło by na niego zagłosować
Zgłoś
Avatar
M................� 2011-10-11, 13:00
Męczeński mord Smoleński..
Stasi Merkel powołało...
Donald Ślązak jakich mało (albo Niemiec - nie pamiętam)
Macierewicz jest mąż stanu - nie oszołom, nic z tych rzeczy
Jad i żółć się przelwewała przez bilbordy, monitory, mgłę Rosjanie produkują, mord katyński wciąż tuszują, nikt przeprosić nie chce wcale za swych dziadów grzechy podłe, do Wawelskiej krypty modłę wznoszę (i nie o Marszałaka PIłsudzkiego krypcie mówię) ześlij boże trąd na wroga - wypowiedzmy Rosji wojnę, proszę, w nienawiści się już gubię.
Z ziemi wolskiej wiadomości - ksero Lecha podawało - te i wiele prawd wspaniałych

Dość powiedział naród cały - nie o pis chodziło wcale, lecz o śmiecia co kabałę z Polski robił doskonale...
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 13:03
ExaDeR napisał/a:

to się spytaj koleżanki czemu chciała byś na niego zagłosował


koleżanka mówi, że chciała żebym na niego zagłosował, żeby miał więcej głosów
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 13:28
Pener666 napisał/a:


koleżanka mówi, że chciała żebym na niego zagłosował, żeby miał więcej głosów



Czwana sztuka, przynajmniej wybrała adekwatnie do swojego poziomu intelektualnego
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-11, 13:37
a tak serio to uważa, że od kiedy palikot się ostrzygł to jest nawet przystojny, dlatego głosowała na niego
Zgłoś
Avatar
ExaDeR 2011-10-11, 14:00 1
no i takie osoby to idealny materiał na szarą masę którym ogólnie nie chce się myśleć tylko wolą oglądać coś ładnego typu seriali czy głupowatego show w tv
Sam mam też niekiedy taką potrzebę żeby wyłączyć myślenie i odpocząć ale zawsze wiem co oglądam i nie podlegam propagandzie
A takie osoby które nie myślą wcale całe ich myśli idee są oparte na mediach ,które większości posiada PO
Po za tym takimi osobami dużo łatwiej sterować i musi się stać coś bardzo złego w kraju żeby ludzie przestali być szarą masą (coś w stylu Grecji)
jak na moje PiS już przez następne lata wyborów nie wygra bo ludzie są zbyt ogłupieni
chyba że coś stanie się z mediami
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 14:51 1
@Pener666
Rozpoznajesz ją albo siebie gdzieś w tle?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie