18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kurwa kto pisze takie scenariusze i co jara?

"Brytyjski The Sun opisuje historię 24-letniej Louise Pollard, która urodzi dziecko synowi Osamy Bin Ladena. Omar, jeden z 26 potomków najbardziej poszukiwanego terrorysty świata, w 2007 roku ożenił się z 54-letnią Brytyjką, Jane Cheshire. Nie mogąc zajść w ciążę wybrali opcje matki zastępczej.
Dopiero trzecia próba zapłodnienia In vitro się powiodła. Wszystkie zabiegi odbyły się w Dubaju, a Louise otrzymała 10 tysięcy funtów na pokrycie wszystkich wydatków. Nie wiadomo, ile wzięła za donoszenie ciąży.
Problemy pojawiły się już w dniu zapłodnienia. Omar zaczął się dziwnie zachowywać i bardzo gwałtownie reagować.. Po ogromnej kłótni zaczął mylić surogatkę z własną żoną. Dwa dni później ogłosił, że się z nią rozwodzi. Po badaniach psychiatrycznych okazało się, że cierpi na schizofrenię i musi przebywać pod opieką specjalistów.
Pollard nie zostanie jednak sama. Żona Bin Ladena zgodziła się wychować dziecko, chociaż nadal ma nadzieję, że mąż do niej wróci..."



Jakby ktoś chciał więcej szczegółów i zdjęć, znajdzie je tutaj: figa.pl/Surogatka-urodzi-wnuka-Bin-Ladena-a948
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-09-18, 19:19 5
ma nadzieję bo kasiasty jest, swoją drogą nie mógł sobie kupić młodszej, działającej piczki?
Zgłoś
Avatar
theolympah 2010-09-18, 20:49
brytyjka kurwa nie angielka
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-09-18, 21:32
jak go na to stać i chce tego dziecka to nie widzę w tym nic szokującego, to że nosi to nazwisko nie znaczy że jest taki sam jak tatuś
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-09-19, 14:22
theolympah napisał/a:

brytyjka kurwa nie angielka



cicho kurna pomerdało mi się i najpierw była w temacie "Amerykanka", potem pod presją czasu zmieniłam na "angielka" bo też na a... I nie sapcie, bo i tak nie mogę już tego edytować.

Madame du Barry napisał/a:

jak go na to stać i chce tego dziecka to nie widzę w tym nic szokującego, to że nosi to nazwisko nie znaczy że jest taki sam jak tatuś



Kto powiedział, że to szokujące, po prostu - popierdolona historyjka z podskokami + znane nazwisko + kontekst = absurd, groteska.
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-10-03, 21:57
wykapany tatuś!
Zgłoś
Avatar
fadamaka 2010-10-03, 22:28
Chuj jej i jemu w dupę. Sram na plotki
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2010-10-03, 22:32
nawet podobny do taty
Zgłoś
Avatar
Szakhal 2010-10-03, 23:33 3
Jeszcze brakuje tutaj informacji z pudelka czy innego plotkowo pedalskiego portalu. Co się stało z moim sadisticiem ja się pytam.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-10-04, 1:24
to religia im nie zabrania nosić długich włosów?
Zgłoś
Avatar
WHITE$TOCKER 2010-10-04, 10:12
Co to kurwa?! Pudelek.pl???
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-10-04, 11:09
Powtórzę: "popierdolona historyjka z podskokami + znane nazwisko + kontekst = absurd, groteska."

jak ktoś nie potrafi myśleć abstrakcyjnie i rozumie tylko to, co explicite, to już jego problem...
Zgłoś
Avatar
Umahel 2010-10-04, 12:24
podobny skurwiel do ojca
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2010-10-04, 16:43
zapakował by bazukę do papy
Zgłoś
Avatar
Blajsero 2010-10-04, 22:09
zero godności... europejki się kurwią z jakimiś turbanami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie