18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
sberek38 2023-06-18, 13:13 60
Dopóki takie nie wychodzą z tęczami na ulicę i nie drą ryja o równości, to nie za bardzo mi to przeszkadza, choć akurat w tej sytuacji można sie nieszkiodliwie z nich pośmiać.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-06-18, 13:33 18
A nagrywający nadal wali.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-18, 13:34 4


pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-06-18, 13:34 8
tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-06-18, 13:38 3
Ło Panie co ulana locha... BLEEE
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-06-18, 13:54 3
sberek38 napisał/a:

Dopóki takie nie wychodzą z tęczami na ulicę i nie drą ryja o równości, to nie za bardzo mi to przeszkadza, choć akurat w tej sytuacji można sie nieszkiodliwie z nich pośmiać.



plot twist każdy ma w dupie czy ci to przeszkadza czy nie
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-06-18, 14:03 3

Słuchało się tego i owego
Zgłoś
Avatar
sberek38 2023-06-18, 14:21 11
xxmercy napisał/a:

plot twist każdy ma w dupie czy ci to przeszkadza czy nie



Ale głębiej mają w doopie twoją opinię o mojej opinii. Tym bardziej że twoja "rzeczowość" w komentarzu jest żadna, więc kogo obchodzi opinia, kogoś kto nie ma nic sensownego do powiedzenia?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-18, 14:22 6
Sadoli też boli dupa, jak widać po komentarzach. Większość z was cipy w życiu nie zobaczy, najwyżej na ekranie.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-06-18, 14:23 1
Nie wiem ja bym z tego zrywał z tego łacha..... A nie walił gruchę....

Zgłoś
Avatar
Zombiekiller 2023-06-18, 14:36 7
I smutny stulejarz zazdrosny popsuł dziewczynom zabawę bo musi sam jeździć na ręcznym.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-18, 15:52 23
bishfinger napisał/a:

tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne



"Normalne" lesbijki i geje nie chodzą na te lewackie manifestacje, finansowane przez żydostwo. Sami mówią, że całe te QWERTY+ im niedźwiedzią przysługę robi i oni nie chcą mieć z tym gównem nic wspólnego. To jest tylko i wyłącznie polityka, tak jak i cały skurwiałe BLM, nazifeminizm i ekoterroryzm. Czerwone ścierwo ma ofensywę, a płacą za to sorosy i inne ścierwo w postaci gejtsów, bezosów, sruckenbergów aż do rotszyldów. Szczególnie ci, których nie umieszcza się w rankingach najbogatszych. żydy uwielbiają robić rozpierduchy cudzymi rękami. Zapamiętajcie to.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-06-18, 16:38
bishfinger napisał/a:

tam chociaż połowa lesbijek jest ładna a u nas zwymiotować można jak się patrzy na mordy na marszach wielce tolerancyjnych, co trochę dziwne bo ogólnie Polki są ładne



Musisz być niezłym zwyrolem jeśli tobie się podobają brytyjki dwa to te marsze sa właśnie po to, aby uprosić tolerancję dla ich brzydoty
Zgłoś
Avatar
Posamekule 2023-06-18, 16:43 1
Śmiesznie je opierdolił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie