18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Anglicy oburzeni "antypolskim" zachowaniem komenta
o................n • 2013-10-12, 18:40
Ciekawa sytuacja, bo ty razem zaczął się krzyk nie o obrażanie kozojebców czy asfaltów, a Polaków :3

Anglicy są oburzeni słowami o Polakach, które komentator stacji ITV wypowiedział na zakończenie meczu eliminacji MŚ w Brazylii Anglia-Czarnogóra.



Cytat:


Jak podaje TVN24, gdy Anglicy prowadzili 4:1 z Czarnogórą, komentator sportowy Adrian Chiles stwierdził, że wtorkowy mecz Anglia-Polska na Wembley nie będzie dla Polaków wyjazdowym, bo na trybunach będzie się można spodziewać tysięcy Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. - Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu - powiedział drugi komentator i wieloletni ekspert Lee Dixon. Na to odparł Chiles: - Ostrożnie, uważaj, właśnie remontują mi mieszkanie.

W internecie zawrzało. Oficjalne konto Twitter.com stacji zostało zasypane komentarzami oburzonych Anglików, którzy zarzucili Chilesowi rasizm i antypolskie zachowanie - podaje TVN24. "Niesmaczny żart" - skomentował słowa komentatora brytyjski "The Telegraph". Jak podaje gazeta, stacja ITV nie odniosła się wczoraj do zarzutów angielskich kibiców pod adresem jej komentatora.



wprost.pl/ar/420500/Anglicy-oburzeni-Komentator-zadrwil-z-Polakow/
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-10-13, 7:50
Gość ino wyartykułował bolesną dla nas prawdę.
Miło z jego strony, że obrócił to w żart.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-10-13, 11:52
'rasizm'? WTF..
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-10-13, 12:36
Mnie to całkiem rozbawiło
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-10-13, 12:37 1
Przecież to szczera prawda. Tak się składa, że akurat dokładnie to samo odpowiedziałem na pytanie czy następny mecz jest w Polsce, Wembley będzie wypełnione Polakami. A co do tego, że Polacy to robole to najlepiej podsumował mało poprawny politycznie Jimmy Carr: Jeśli Polak bez znajomości języka odbiera ci robotę to znaczy, że to ty jesteś do dupy.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-10-13, 12:38 1
podziękowania słać do chuja tuska, to przez niego mamy tutaj raj z którego trzeba spierdalać
Zgłoś
Avatar
Szarlej_ 2013-10-13, 12:39
Dla nich nie ma już ratunku...
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-10-13, 12:44 2
BongMan napisał/a:

Chyba kogoś posrało w kakao... Gdzie tu do chuja pana rasizm i antypolskie zachowanie? Bo remontują Anglikowi mieszkanie? Bo im płaci, normalna rzecz. "Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu", czyli ma nadzieję, że Polska przegra. A ja mam nadzieję, że w meczu Polska-Anglia, przegra Anglia. Czy to rasizm i antyangielskie zachowanie? Gdzie takich debili sieją?

A zresztą Anglicy są biali i Polacy są biali, więc jaki do kurwy nędzy rasizm?! Ci imbecyle w ogóle wiedzą na czym polega rasizm?
Jak ja nienawidzę takich przesadnie tolerancyjnych leszczy z bólem dupy, którzy wszędzie szukają rasizmu, dyskryminacji i chuj wie czego.



Odpowiedz sobie czym jest rasizm (już na upartego możesz skorzystać z definicji w wiki) a później przemyśl czy aby nie przypadkiem ktoś miał racje nazywając kolesia rasistą.
Jeśli nie rozumiesz definicji rasizmu, nie ma o czym gadać.
Zgłoś
Avatar
h................q 2013-10-13, 12:46 4
@BongMan ty naprawde jestes totalnym debilem.. Wystarczy zajrzec do slownika jezyka polskiego : rasizm - pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej. Swoim komentarzem, pokazal dosadnie swoja wyzszosc nad polakami i jest to rasizm w czystej postaci. Choc swoja droga ja mam to w dupie bo i tak wiekszosc polakow w anglii to zwykla patola i az wstyd sie przyznawac, wiec nie ma co sie dziwic ze anglicy uwazaja sie za lepszych.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-10-13, 12:49 4
up, 2up - odwalcie się od BongMana. Sami jesteście debilami. I Polacy i Anglicy to rasa biała, więc to nie rasizm, a ksenofobia. Tempe chuje.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-10-13, 12:52 1
może nie rasizm ale miłe to to nie było
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-13, 12:54
Może by tak wyjechać do obcego kraju i zbijać kasę na byciu jakimś działaczem zwalczającym antypolskość. Popierdolić od czasu do czasu jakieś bzdury jak np żydzi, feministki albo murzyni i sobie dostatnio żyć.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-10-13, 12:59
I wy myslicie, ze na tym twitterze to anglicy pisza, ze sa oburzeni taym co powiedzial komentator? Chyba raczej to polacy siedzacy w UK.
Zgłoś
Avatar
Manioke 2013-10-13, 13:05
@Bongman, na zachodzie nie ustannie sie zartuje iz Polacy to "robole", i czesto sie im w taki sposob docina. Jezeli chcialbys ciagle sluchac ze Polacy to inna, nizsza, glupia, nadajaca sie tylko do gruzu nacja to mozesz rzeczywiscie uwazac iz nie jest to rasizm. Tak jak w Polsce, mowi sie krytycznie o zydach, cyganach, rumunach, czeczenach, tak tez tam czesto tematem zartow sa polacy. Moze i w Sosnowcu nie miales z tym stycznosci, ale nie majac o czyms pojecia nie wypowiadaj sie o tym, gdyz sam staniesz sie niebawem tematem zartow.
( PS: wybacz, chyba tak juz sie stalo )
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-13, 14:29
Fajny luzacki żarcik, a tu znowu ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Mózg 2013-10-13, 14:44 1
"Uważaj, właśnie remontują mi mieszkanie" brzmi całkiem nieźle. O ciapatych albo czarnych by tak nie mógł powiedzieć. Co najwyżej "Uważaj, właśnie gwałcą mi żonę i wynoszą kosztowności".

Post nie ma zamiaru nawoływać do nienawiści rasowej i jest oparty na prawdzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie