18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Anglicy oburzeni "antypolskim" zachowaniem komenta
o................n • 2013-10-12, 18:40
Ciekawa sytuacja, bo ty razem zaczął się krzyk nie o obrażanie kozojebców czy asfaltów, a Polaków :3

Anglicy są oburzeni słowami o Polakach, które komentator stacji ITV wypowiedział na zakończenie meczu eliminacji MŚ w Brazylii Anglia-Czarnogóra.



Cytat:


Jak podaje TVN24, gdy Anglicy prowadzili 4:1 z Czarnogórą, komentator sportowy Adrian Chiles stwierdził, że wtorkowy mecz Anglia-Polska na Wembley nie będzie dla Polaków wyjazdowym, bo na trybunach będzie się można spodziewać tysięcy Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. - Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu - powiedział drugi komentator i wieloletni ekspert Lee Dixon. Na to odparł Chiles: - Ostrożnie, uważaj, właśnie remontują mi mieszkanie.

W internecie zawrzało. Oficjalne konto Twitter.com stacji zostało zasypane komentarzami oburzonych Anglików, którzy zarzucili Chilesowi rasizm i antypolskie zachowanie - podaje TVN24. "Niesmaczny żart" - skomentował słowa komentatora brytyjski "The Telegraph". Jak podaje gazeta, stacja ITV nie odniosła się wczoraj do zarzutów angielskich kibiców pod adresem jej komentatora.



wprost.pl/ar/420500/Anglicy-oburzeni-Komentator-zadrwil-z-Polakow/
Zgłoś
Avatar
ryhuskaua 2013-10-12, 18:43 15
co tu robi Benny Hill??
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-10-12, 18:43 36
Taka prawda, nie wiem kto ma bol dupy.
A podziekowania naleza sie rzadowi RP, dzieki ktoremu tyle osob postanowilo oposcic swoj piekny kraj.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-12, 18:45 155
Chyba kogoś posrało w kakao... Gdzie tu do chuja pana rasizm i antypolskie zachowanie? Bo remontują Anglikowi mieszkanie? Bo im płaci, normalna rzecz. "Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu", czyli ma nadzieję, że Polska przegra. A ja mam nadzieję, że w meczu Polska-Anglia, przegra Anglia. Czy to rasizm i antyangielskie zachowanie? Gdzie takich debili sieją?

A zresztą Anglicy są biali i Polacy są biali, więc jaki do kurwy nędzy rasizm?! Ci imbecyle w ogóle wiedzą na czym polega rasizm?
Jak ja nienawidzę takich przesadnie tolerancyjnych leszczy z bólem dupy, którzy wszędzie szukają rasizmu, dyskryminacji i chuj wie czego.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2013-10-12, 18:45 1
Nie wiem czy cieszyć się, że w końcu nie pozwalają innym obrażać nasz naród, czy wkurwić się bo takim zachowaniem równają nas z muslimami i innymi cyganami
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-10-12, 18:53
Jaki niestosowny żart? Ja się uśmiałem, taka prawda i tyle! Nie ma co się wkurwiać i płakać.
Pozdrawiam wszystkich w Jukeju!
Zgłoś
Avatar
golip 2013-10-12, 20:21 17
Niech sobie ci oburzeni przypomną jak sypią kawałami o żydach, amerykańcach, angolach itp. Mnie osobiście ten komentarz rozbawił.
Dobra dość pierdolenia, wracam do malowania bo nie dostanę tygodniówki
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2013-10-12, 20:25 2
Dobry żart na poziomie Wojewódzkiego i Ukrainek. Taka prawda, żaden rasizm.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-10-12, 20:26 1
I bardzo kurwa dobrze, nie bedą sie mnie tępi angole z Polski nabijać!
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-10-12, 21:04 6
hehe śmieszne i na temat, nie ma o co focha strzelać.

P.S. - chcę widzieć tych "anglików" co to się obrażają - pewnie Zygmunt i Wiesław
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-10-12, 21:05
śmiejo sie z polaczkow, hehehehehe xDDDDD
Zgłoś
Avatar
tonieja 2013-10-12, 21:08
tvn? chciałbym żeby to była prawda
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-10-12, 22:47
Ja pierdolę... i o co ten ból dupy? Zwykły żart. A nawet jak ma coś do nas, to ma prawo do własnej opinii.

Jestem ciekaw, kiedy ludzie zaczną wreszcie interesować się rzeczami naprawdę istotnymi, zamiast przywiązywać wagę do takich pierdół.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-10-12, 22:53 2
Gdyby nie Polacy to teraz mówilby po Niemiecku. Z resztą, tak właśnie powinno być, szkoda, że nie dołączyliśmy do Niemiec. Gdybyśmy razem wygrali wojnę to ten pan sprzątałby mi teraz podwórko z liści zamiast bawić sie w wątpliwej jakości komentowanie. Pamietajcie o tym Rodacy gdy następnym razem nadarzy się okazja.
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-10-13, 1:30


Radziu już pisze przeprosiny w imieniu polskich hydraulików.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie