18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Anglicy oburzeni "antypolskim" zachowaniem komenta
o................n • 2013-10-12, 18:40
Ciekawa sytuacja, bo ty razem zaczął się krzyk nie o obrażanie kozojebców czy asfaltów, a Polaków :3

Anglicy są oburzeni słowami o Polakach, które komentator stacji ITV wypowiedział na zakończenie meczu eliminacji MŚ w Brazylii Anglia-Czarnogóra.



Cytat:


Jak podaje TVN24, gdy Anglicy prowadzili 4:1 z Czarnogórą, komentator sportowy Adrian Chiles stwierdził, że wtorkowy mecz Anglia-Polska na Wembley nie będzie dla Polaków wyjazdowym, bo na trybunach będzie się można spodziewać tysięcy Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. - Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu - powiedział drugi komentator i wieloletni ekspert Lee Dixon. Na to odparł Chiles: - Ostrożnie, uważaj, właśnie remontują mi mieszkanie.

W internecie zawrzało. Oficjalne konto Twitter.com stacji zostało zasypane komentarzami oburzonych Anglików, którzy zarzucili Chilesowi rasizm i antypolskie zachowanie - podaje TVN24. "Niesmaczny żart" - skomentował słowa komentatora brytyjski "The Telegraph". Jak podaje gazeta, stacja ITV nie odniosła się wczoraj do zarzutów angielskich kibiców pod adresem jej komentatora.



wprost.pl/ar/420500/Anglicy-oburzeni-Komentator-zadrwil-z-Polakow/
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-13, 15:12
@Manioke

Bo Polacy na zachodzie to w rzeczywistości są robole... Prawda w oczy kole? Ja tam jestem w pewnym sensie dumny z tego, że Polak potrafi zrobić coś z czym niemiec/Anglik/Irlandczyk ma problem. Przeciętny helmut nie potrafi odremontować domu czy wymienić klocków hamulcowych w aucie, a taki Polak po zawodówce, bez znajomości języka odremontuje mu dom, naprawi auto i zgarnie kase za wykonaną robotę. Jesteśmy zaradniejsi niż zachodni europejczycy i to jest fakt, a polskie firmy remontowe cieszą się na zachodzie dużym uznaniem.
Zgłoś
Avatar
pawlo8 2013-10-13, 16:03
@BongMan Jesteś polską antypolską suką. Pierdol się i wypad do angli dać się wyruchać Adrianowi Chilesowi. Chuj Ci wielki w dupe. Ps. Daj coś fajnego na harda hehe
Zgłoś
Avatar
Tebernes 2013-10-13, 16:18
BongMan napisał/a:

Chyba kogoś posrało w kakao... Gdzie tu do chuja pana rasizm i antypolskie zachowanie? Bo remontują Anglikowi mieszkanie? Bo im płaci, normalna rzecz. "Mam nadzieję, że to oni będą płakać po meczu", czyli ma nadzieję, że Polska przegra. A ja mam nadzieję, że w meczu Polska-Anglia, przegra Anglia. Czy to rasizm i antyangielskie zachowanie? Gdzie takich debili sieją?

A zresztą Anglicy są biali i Polacy są biali, więc jaki do kurwy nędzy rasizm?! Ci imbecyle w ogóle wiedzą na czym polega rasizm?
Jak ja nienawidzę takich przesadnie tolerancyjnych leszczy z bólem dupy, którzy wszędzie szukają rasizmu, dyskryminacji i chuj wie czego.



W sumie racja... Hitler był biały Żydzi też... tutaj też pewnie nie było żadnych pobudek rasistowskich...
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-10-13, 16:48
Kurwa, widzę że poczucie humoru w wersji angielskiej jest wszystkim znane szeroko. Gdzie tu było coś obraźliwego? To jest po prostu zabawane, tym bardziej że to ANGLICY pisali na twitterze, że to rasistowskie. Polak miałby się obrazić za prawdę jaką się o nich mówi? Prawda jest taka, że 80% Polaków w anglii to półgłówki i debile, które mają problemy ze swoim własnym jezykiem, bo o angielskim nie chce mi się mówić. I taka jest prawda, że robią remonty, z tym, że bardzo często są to cenieni fachowcy który trzepią na takiej robocie konkretny hajs.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-10-13, 17:53
Taki może troszeczkę rasistowski żarcik. Ale przecież takie lubimy tutaj w Polsce i szczególnie na sadolu. Mój ból dupy nie jest zbyt duży wręcz powiem po Angielsku: "meh". Więcej mnie irytuje jak nasza drużyna gra.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-10-13, 18:27
OOOO patrioci na obczyźnie już strzelają z dupy!
Zgłoś
Avatar
zzupex 2013-10-13, 19:14
I komentarz BongMana ma najwięcej piw. Widać sporo sadoli ma problem z wyrażeniem własnej opinii i dystansem do każdej, nawet najbardziej wiarygodniej informacji z jakiegokolwiek źródła. Może to i też przeświadczenie ,że najlepszy komentarz musi być prawdą, w końcu ma najwięcej plusików, prawda?
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-10-13, 20:51
I bardzo dobrze się stało. Nie dlatego, że to było obraźliwe, bo uważam, że wręcz przeciwnie - żart był śmieszny. Po prostu frajerstwo z Europy zachodniej zostało wytresowane, że nie wolno śmiać się z czarnych, ciapatych, cyganów, żydów, homosiów itp, natomiast po Polakach czy ogólnie wszystkich na wschód od Niemiec można bezkarnie jeździć. No i w takich sytuacjach giną od własnej broni. Wystarczyło wyjechać z rasizmem czy ksenofobią i facet już zrobił w gacie i natychmiast przeprosił.
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-10-13, 21:07
Czy tylko ja widze dziwny ryj swini ulozonu z jego wlosow? Przypatrzcie sie najlepiej widac jak twarz jest zaslonieta
Zgłoś
Avatar
kymyk 2013-10-13, 21:51
a mnie tam rozśmieszyło
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2013-10-14, 0:54
Polacy remontują im mieszkania bo w przeciwieństwie do tych skurwiałych buców walących kitę pod nieśmieszny angielski humor jesteśmy kurewsko pracowitym narodem, a przede wszystkim na ogół wykonujemy prace remontowe taniej niż Anglik-Anglikowi, Niemiec-Niemcowi et cetera. A to potwierdzone jest przez masę napływających opinii zza miedzy.
Zgłoś