18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ankieta
Ponury Knur • 2011-04-24, 16:01
Ankieter do przechodnia:
- A jaki jest pana stosunek do władz kraju?
- Wie pan, taki, jak do żony... Trochę kocham, trochę się boję, trochę chcę innej...
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-04-24, 20:55 6
Ankieter do przechodnia:
- A jaki jest pana stosunek do władz kraju?
- Po prostu pierdole ich.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-04-24, 21:07
to jak pierdole to nie glosuje kurwa a nie zjeby ida glosowac na manekiny w huj
Zgłoś
Avatar
kiraga 2011-04-24, 22:52 1
pakicito, przecinki uczyniłyby twoją wypowiedź bardziej czytelną
ale rozumiem, ze chciales powiedziec, ze nie glosujesz. i to mnie wkurwia. w panstwie debili i baranow politycznych, gdzie marudzimy na PiS bądź PO (czy też na obie partie), a gdy przyjdzie czas wyborów zamiast siąść na dupe i poszukać co prezentuja soba kandydaci, jakie maja wyksztalcenie i tym podobne to wolimy powiedziec "pierdole nie glosuje" lub slepo glosowac na jedna z głownych partii by "ta znienawidzona partia" nie dorwala sie do wlazy. chuj ze pis i po to jeden i ten sam syf pod różną dyktaturą. Chciejmy coś zmienic MY, swoimi glosami, bo w innym wypadku zmieni sie to dopiero gdy rządzący wymrą i niekumate nowe pokolenie nie podłapie ideologii poprzedników. Wtedy moze byc za pozno i kraj o ktory nasi dziadkowie walczyli i za ktory oddali zycie by nam sie zylo lepiej bedzie ojczyzna jakichs arabow z dobytkiem rozsprzedanym niemcom i USA, gdzie polakiem bedą gardzić!!

w skrócie nie ma co pierdolić tylko iść do urn trza
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-04-25, 20:38
@up
smrodzie masz sobie powstawiaj ,,,,, chodzilo mi o to zeby nie pozwalac glosowac dla jebanych dalnow politycznych, co nie znaja sie na polityce, czyli jakies kurwa 90 % spoleczenstwa, a dla normalnych ludzi ktorzy wiedza ze po lub pis to zle skurwysyny, czais kurwa?
Zgłoś
Avatar
npsl 2011-04-27, 0:56
- Jakiego koloru jest ściana w Pana/ni pokoju?

w w w.stat.gov.pl/gus
Zgłoś