18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Wdr 2012-01-21, 16:28 1
MrPink morda bo ci z rana wyciągnę wtyczkę od internetu FB to jeden z większych syfów jakie człowiek wymyślił portal do podrywania dup i afiszowania się z własną próżnością i debilizmem...
Zgłoś
Avatar
razor7 2012-01-21, 16:30 5
Wdr napisał/a:

MrPink morda bo ci z rana wyciągnę wtyczkę od internetu FB to jeden z większych syfów jakie człowiek wymyślił portal do podrywania dup i afiszowania się z własną próżnością i debilizmem...



Nie musisz się wszystkim chwalić co ty robisz na facebooku.
Zgłoś
Avatar
base 2012-01-21, 16:46
Do podrywania dziewczyn on jeszcze nie doszedł. On woli snickersy od księdza
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-01-21, 16:47 1
npsl napisał/a:

W koncu ktos wytlumaczyl wiekszosci, na czym polega idea Anonymous... Dziekuje.



Chodzi o uświadomienie ludziom że 7 000 000 000 jednostek jest kontrolowanych i wykorzystywanych przez grupę kilku/kilkunastu tysięcy osób... chodzi o to żeby dostrzec w końcu że to my powinniśmy budować świat dla nas a nie dla elity. Gdyby przykładowo przeciętni amerykanie nie mieli wypranych mózgów "patriotyzmem" kto by poszedł napadać na inne kraje w interesach rządzących? Ludzie powinni zacząć myśleć samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-21, 16:57 1
Wdr napisał/a:

MrPink morda bo ci z rana wyciągnę wtyczkę od internetu FB to jeden z większych syfów jakie człowiek wymyślił portal do podrywania dup i afiszowania się z własną próżnością i debilizmem...



Skoro masz takie zdanie to współczuję Ci towarzystwa, w jakim się obracasz - skądś tę opinię musiałeś sobie w końcu wyrobić.
Pewnie też napierdalasz lajki do jakiś zdjęć z profilu "fajne dupeczki" itd oraz zaczepiasz jakieś tępe dzidy z ładnym ryjem.

Poza tym weź wstaw od czasu do czasu jakieś znaki interpunkcyjne (jebiąc teksty bez ładu i składu - to dopiero się afiszujesz debilizmem). Przypuszczam, że nawet nie załapiesz o co mi teraz chodzi.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-21, 17:14 1
d'oh, a myslalem ze to jakas interesujaca grupa, a to banda socjalistow chcacych rownosci na swiecie, bez podzialow na rasy i narody. Pff... do dupy takie cos. Niech sobie amerykance niszcza swoj kraj i wprowadzaja rownosc. Oni i tak nie maja zadnej kultury, bo wszystko co mieli zostalo zniszczone przez masy imigrantow, ktorzy sie tam zjechali. Jedna wielka banda szaraczkow, bez zadnego charakteru, uwazajacych sie za zbawcow ludzkosci.
Mnie tam gowno obchodzi ze iles dzieci umiera z glodu, czy ze iles ludzi zyje w biedzie. Super, niech tak zostanie. Jesli tych wszystkich ludzi wyciagniemy z biedy i dzieci przestana umierac, to przeludnienie przyjdzie w ciagu kilkunastu lat. Wiadomo, ze biedota mnozy sie najszybciej, jesli zapewnimy ze ich dzieci nie beda umierac, to bedzie po chuju.
Kolejni jebancy, ktorzy chca obalic obecny system a nie mowia o tym co chca wprowadzic za niego. Jak slysze o rownosci, pogardzie kapitalizmu i temu podobnych sprawach, to zapala mi sie czerwona lampka ostrzegawcza przed komuchami.

Pobluzgalbym jeszcze troche, ale mi sie odechcialo.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-21, 17:33 1
@up
przez tych ludzi co robia syf w ameryce, w polsce tez jest chujnia. przez nich wiekszosc twoich podatkow idzie na splacanie dlugow zamiast na rozwoj i jakosc zycia w panstwie. przez tych ludzi sa kryzysy, ktorych efekty kazdy widzi. tylko o zaciskaniu pasa trabia, a ta grupa ludzi ma coraz wiecej pieniedzy i wladzy.
nie interesuje cie, ze ktos cie okrada z pieniedzy na bierzaco? no to glupi jestes
Zgłoś
Avatar
nynek345 2012-01-21, 19:03
Coś mi to śmierdzi.... Czyżby znowu żart, tak jak z 5 listopada?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-21, 19:04
Ou, tipek pościątka nie jebnął tutej.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-21, 20:20 2
@lapps

Ludzi którzy okradają nas z pieniędzy nie musisz szukać w stanach. Masz ich tutaj, w Polsce, to nasz kochany rząd.

Twoi zbawiciele będą z Ciebie doić połowę Twojej pensji, żeby biedne dzieci w Afryce/Indiach wykarmić, bo Ciebie stać a ich nie, to jest według takich ludzi równość. Ja mam to w dupie. Jak nie mają roboty to niech idą tam gdzie będą ją mieli. Susze? Kto im kurwa każe mieszkać na pustyni? Kurwa, to trzeba być jebanym kretynem, żeby mieć suszę rok w rok, ciągły brak wody i żywności i dalej żyć w tym samym jałowym miejscu. Każdy kto potrafi użyć mózgu wyprowadziłby się z tej jebanej Etopii w jakieś lepsze miejsce, ale nie, czarni muszą siedzieć na dupach i jęczeć jaki to nieurodzaj był w tym roku. A czerwony krzyż i wszystkie inne organizacje charytatywne lecą jak muchy do gówna oddawać nasze pieniądze na jebanych kretynów, którzy przez całe życie będą doić naszą kasę, tylko dlatego, że nikt nie jest tam na tyle inteligentny by wpaść na myśl, że może warto byłoby z tym coś zrobić zamiast zdychać z głodu. Sorry, ale ja wole, żeby z pieniędzy mnie doiły rządy jakichś pajaców, niż żebym musiał utrzymywać nierobów i kretynów, z czym wiązałby się wzrost ilości nierobów i kretynów do utrzymywania.

Podsumowując:
Wolę, żeby ze mnie doili kasę wyimaginowani bankierzy i inne chujstwa, niż żeby ktoś walczył za moją "wolność", która wiązać się będzie z utratą suwerenności mojego państwa i wspieraniem idei którymi się brzydzę. Wszyscy, kurwa chcą być humanitarni. Globalne społeczeństwo? Nie ma czegoś takiego. Przez tysiące lat na całym świecie każdy napierdalał się z każdym o własne tereny czy dobra materialne i nie zmieni się to dlatego, że ktoś powie "wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy jesteśmy tacy sami". Każde państwo ma konflikt interesów z co najmniej jednym innym państwem, więc nie wyobrażam sobie, żeby ktoś, nie ważne jak genialny, miał dyktować prawo dla całego świata. Wyszłoby albo zbyt ogólne gówno, albo coś co sprawdzałoby się w stanach, ale Europę doprowadziłoby do ruiny. Dajcie sobie spokój z ideami równości. Każdy jest inny, nikt nie jest równy. Różnorodność jest ważna, inaczej byśmy się zanudzili na śmierć. Chcecie zobaczyć jacy jesteśmy wszyscy tacy sami? Popatrzcie na prawo, mentalność i moralność w krajach arabskich.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-21, 20:57 1
kolejni, którzy chcą mnie na siłę uszczęśliwić... wypierdalać, lubię swoje życie
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2012-01-21, 21:52
vass napisał/a:

Niech sobie kupią wyspę i tam założą swój lepszy świat, w moim imieniu proszę nie walczyć, sam sobie dam radę.

ty kup sobie wyspe i sie tam przeprowadz i niezapomnij zabrać ze soba podobnie myslącą ciemnote bo przez takich ludzi jak Ty jest syf na tym świecie . dziękuje koniec imprezy
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-21, 21:59 2
Matko... przemęczyłem się przez cały filmik. To wspaniale, że dzieciaki mają hobby i zajęcie. Świadomość obywatelska i wrażliwość społeczna to ważne rzeczy. A co do całej otoczki inspirowanej, łącznie z tekstem, przez V for Vendetta, będącej pomieszaniem z poplątaniem - antyglobalizmu, anarchii, lewactwa i naiwnej wiary w możliwość utworzenia utopijnego systemu powszechnego dobra (tak - mieliśmy już taki system parę lat temu), no cóż, młodość ma swoje prawa. Nie należy tego jednak brać zbyt serio

Banki, giełda, szalejący konsumpcjonizm - co autor naiwnie określa mianem "kapitalizmu", by nadać życiu wartość i nie oddawać się wiecznej konsumpcji naprawdę nie trzeba dokonywać przewrotu. Wystarczy się nie zadłużać i nie kupować rzeczy niepotrzebnych Ot, cała filozofia.

Bawi mnie też, jak beneficjenci zachodniego systemu kulturowego, z tanim internetem w domkach, dupach na miękkich fotelach i puszką coli w łapach wznoszą górnolotne hasła jak to będą walczyć za te wspomniane 80% ziemskiej populacji która nie ma co do gara włożyć. Zapewne będą np: obalać swoje gospodarki żeby w Afryce żyło się lepiej
Zgłoś
Avatar
alejandroo 2012-01-21, 23:16
podstawowy angielski wymagany
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2012-01-22, 2:50
Chłopaki powinni zrobić ogólnoeuropejską zrzutkę, kupić od Koreańców bombę atomową, wjebać ją gdzieś w ważne miejsce i kazać FBI itp odwalić się od internetu i przy okazji rozpierdolić te całe ACTY i inne gówna.
Ehhh.... Marzenia.

Poza tym, ci kolesie co to ich niby okradamy mają tyle kasy, że mogli by wytapetować sobie dom 100-dolarówkami, a niektórzy to mogli by se jeszcze trawnik nimi wyłożyć..... Myślicie że obchodzi ich nasze oglądanie filmów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie