18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
NuclearBlast 2012-01-21, 14:00 32
Jak dla mnie można ich nazwać Ruchem Oporu .
Mimo zjebanego systemu walczą i nie poddają się .
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-21, 14:30 5
Niech sobie kupią wyspę i tam założą swój lepszy świat, w moim imieniu proszę nie walczyć, sam sobie dam radę.
Zgłoś
Avatar
N................z 2012-01-21, 14:37 12
Pewna nierówność społeczna jest konieczna byśmy rozwijając się, zdobywając nowe umiejętności i kwalifikacje mieli szanse na inną niż dotychczasowa posadę i świadomość, że coś w naszym życiu zmienia się na lepsze.

Nie zbuduje się idealnego świata przekreślając to co jest obecnie - nawet jeśli obecnie wcale nie jest zbyt dobrze. Biedy na świecie nie zlikwiduje się od tak, za pomocą czarodziejskiej różdżki, a w przemysł zbrojeniowy trzeba inwestować, by taki Iran czy Chiny trzymać w ryzach.

Co do filmiku: fajne idee, mądre słowa, ale nie da się według nich przeprogramować rzeczywistości.


Utopia nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-21, 14:53 1
mozna dodać, że rząd USA w każdej sekundzie wydaje 5 tys $ na armię, zbrojenie, prowadzone działania...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-21, 14:54 17
Mieli rozjebać facebooka i co? I gówno! Panowie i panie z Anonymous - jak rozkurwicie tą chujową stronę, tą wylęgarnie pokemonów i świątynię kretynizmu, która odmóżdża ludzi, to zostanę waszym największym fanem i będę was wspierał w każdy możliwy dla mnie sposób!
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-01-21, 15:04 9
@BongMan

odpierdol się od facebooka. Twój dom też uważam za wylęgarnię pokemonów a nikogo nie nawołuję do zburzenia Ci go w piździec.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-21, 15:05 14
@najlepszy komentarz
nierownosc spoleczna byla by dobra za wolnego rynku, gdzie kazdy pracuje na siebie. teraz na wiekszosci globu mamy ustroj socjalistyczny, wiec sobie ci najbogatsi ustalaja monopole tak zeby nikt ich nie mial szans dogonic z bogactwem, wprowadzaja prohibicje narkotykowe, ustawowe zakrzywienia bananow, ogorkow i tysiac innych zbednych przepisow, jak bedzie trzeba zaczna wojne, a my w imie spolecznej wspolnej odpowiedzialnosci musismy za to placic.
ten system da sie po czesci zmienic, tylko przedewszystkim bank federalny usa musi stac sie znowu instytucja panstwowa, a nie prywatna to raz. a dwa to musimy przestac ufac mass media i kazda informacje z gazety/telewizji musimy przez tysiac filtrow przesiewac. a po trzecie to trzeba zlikwidowac kredyty i to pojebane zadluzenie, a czemu?

video.google.com/videoplay?docid=-1887591866262119830

wersja rysunkowa to gimbusy tez obejrza przynajmniej.

w ten sposob nas teraz bankierzy dymaja(miedzy innymi)

@vass
robisz na czarno czy lubisz w pupe bez poslizgu?
Zgłoś
Avatar
razor7 2012-01-21, 15:05 3
@Bongman
Nigdy oficjalnie nie podawali informacji zniszczenia facebooka. Było to jedynie jeden z użytkowników, który uważał się za nie wiadomo kogo i puścił taką plotę w obieg.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-01-21, 15:42
@BongMan weź pokaż gdzie oni podali taką wiadomość... Jak sami skomentowali, słysząc o tym, że mieliby zniczyć facebooka: "tylko idiota niszczyłby coś dzięki czemu może dotrzeć do szerokiej liczby odbiorców".
Zgłoś
Avatar
Szymekk 2012-01-21, 15:53 2
Ja tam przed oczami miałem Tylera Durdena o.O
Zgłoś
Avatar
npsl 2012-01-21, 15:58
W koncu ktos wytlumaczyl wiekszosci, na czym polega idea Anonymous... Dziekuje.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-01-21, 16:11
Szymekk napisał/a:

Ja tam przed oczami miałem Tylera Durdena o.O



Z pewnością w jakimś stopniu na nim się wzorował, wiele dialogów jest powielonych.

Według mnie gość pierdoli jak potłuczony. Już tysiące było tych durnych filmików z informacjami jacy to nie jesteśmy kontrolowani na każdym kroku.

I kogo to kurwa obchodzi, skoro za parę miesięcy koniec świata, he he.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-21, 16:26 2
vass napisał/a:

Niech sobie kupią wyspę i tam założą swój lepszy świat, w moim imieniu proszę nie walczyć, sam sobie dam radę.


dołączam się, niech sobie walczą przed komputerami ale nie wi moim imieniu.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-21, 16:27 1
koniec swiata jaki znalismy. ogladales equlibrium?? bedzie albo to albo 3 wojna swiatowa najpierw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie