18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kto_to 2013-07-25, 10:32 83
Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypierdalania wszystkiego w powietrze?
Zgłoś
Avatar
chrisonit 2013-07-25, 10:34 2
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-07-25, 10:34 23
Zgłoś
Avatar
rockefeller89 2013-07-25, 10:43 18
kto_to napisał/a:

Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypierdalania wszystkiego w powietrze?



W końcu mamy XXI wiek, trzonem nowoczesnego państwa są komputery i Internet, mając nad tym kontrolę można wywołać ogromną presję na rządzie. Gdyby wyłączyć Wielkiej Brytanii cały internet oraz prąd (którym też sterują komputery) na tydzień to prawdopodobnie pogrążyło by to kraj w ogromnym chaosie. Anonymous to niby tylko ludzie siedzący przed monitorami, ale rządy państw zdają sobie sprawę z tego jakie konsekwencje mogą mieć szkody przez nich wywołane.

Z drugiej strony możesz mieć rację Włączasz XP a tam zamiast "Zapraszamy" widnieje "Allahu Akbar"
Zgłoś
Avatar
zuq4 2013-07-25, 10:49 63
kto_to napisał/a:

Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypierdalania wszystkiego w powietrze?



niech hakują nawet jebane kalkulatory,każda akcja wymierzona przeciwko tym jebanym dzikusom jest dobra,czuje że zbliża się rewolucja,wszyscy mają już po dziurki w nosie tych niedomytych skurwieli,póżniej przyjdzie kolej na żydów i pedałów
Zgłoś
Avatar
rockefeller89 2013-07-25, 10:54 24
@zuq4

Ja też mam nadzieję na rewolucję, która pochłonie całą Europę. Może znów będziemy mogli żyć jak ludzie, bez sztucznie wciskanej na siłę tolerancji. Europa jest Europą i tak ma pozostać. Potem czas na nas, trzeba obalić rząd i zacząć walczyć o swoje, nie możemy dawać traktować się jak niewolnicy za 1000 zł !
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-07-25, 11:13 3
A facebook działa nadal.
Zgłoś
Avatar
rockefeller89 2013-07-25, 11:18
Ponoć z fb ktoś puścił plotkę o rzekomym ataku, anonymous nie miało zamiaru atakować fb. Zobaczymy jakie będą efekty zapowiedzianych działań.
Zgłoś
Avatar
Marcepaninfinity 2013-07-25, 11:31 1
rockefeller89 napisał/a:


Gdyby wyłączyć Wielkiej Brytanii cały internet oraz prąd (którym też sterują komputery) na tydzień to prawdopodobnie pogrążyło by to kraj w ogromnym chaosie.



Po jednym dniu wyłączenia prądu w samym Londynie byłby niezły bigos, zbierali by się przez kilka tygodni. Ja jednak myślę ,że zostawią "jakiś ślad" na stronie rządowej WB czy coś takiego.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-25, 11:34 2
zuq4, rockefeller89: ja bym się tak nie cieszył z tej rewolucji. Bo jak ta rewolucja będzie u Niemców lub WB to nie tylko ciapatym się oberwie. W najlepszym wypadku dostaną tylko nasi rodacy mieszkający tam ale jak dobrze pójdzie to i powtórka z DWŚII się może zdarzyć.
Niestety ale dzięki naszej światłej emigracji robiącej syf i burdel na wyspach nie mniejszy a często i większy niż ciapaci, to Anglicy mają nas jako takie same ścierwo, a że do Polski bliżej niż do arabów to i szybciej dostaniemy wpierdol. A o Niemcach nawet nie pisze bo oni zawsze traktowali nas jako podludzi.

Zresztą o czym tu rozmawiać dla nacjonalistów germańskich, Słowianin może być co najwyżej niewolnikiem, a nie partnerem. Jak komuś taka perspektywa się podoba to niech ich popiera.
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-07-25, 11:39 6
zauważył ktoś, że w poprzednich filmach nie używali zwrotu "I" ale "We" ?

a tutaj koleś co chwile ja to, ja tamto

Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-25, 11:40 3
No no, hakiery z nich zajebiści... Mają konto na YT... Że im jeszcze tego konta nie skasowali...
Pewnie postawili tam firewall'a, odpowiedzialnego za blokowanie przycisku "usuń konto"

Jak dla mnie to śmierdzą anonimowością w chuj.
Tą "anonimowość" utożsamiam z wielkimi pieniążkami, pochodzącymi z kont rządowych...
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-07-25, 11:45
no zhakują konta wszystkich kebabowni na fb
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-07-25, 12:11 3
Anonymous nie mają tak naprawdę swojego konta na YT, takie akcje to w większości podpuchy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie