18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
panar3 2024-06-08, 17:42 4
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Teraz byś miał problem, bo bez nogi miałbyś poniżej 60kg....
Zgłoś
Avatar
Siwess 2024-06-08, 18:06
Jak sie nazywa ta niewiasta?
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-06-08, 20:55 4
Nie połykała🤷🏻‍♂️
Zgłoś
Avatar
Bejker 2024-06-08, 20:56 1
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



powinieniesz zostac zutilizowany. Jak mozna w lustrze widzic co innego ? To juz mozg twoj jes do kibla

[ Dodano: 2024-06-08, 20:57 ]
to tak samo jak ja myśle że jestem wyjątkowo przystojny. Tez szukam pieca
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-08, 22:18
dżonyłojlker napisał/a:

Podałeś wskaźnik dla kobiet. Poza tym, każdy jest innej budowy i należałoby liczyć tylko w % tłuszczu.



Dochodzi jeszcze wiek, zmienia się przemiana materii.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-08, 23:07 10
To się leczy

Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-06-08, 23:17 1
@Marv76

You are an asshole. I hope you get ass cancer and your asshole rots out and you die.
Zgłoś
Avatar
Guidenmorg 2024-06-08, 23:23 3
A była taka ładna
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-08, 23:25 3
Velture napisał/a:

Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet



Bez przesady, nie ma opcji, że wyglądałeś, jak szkielet... Miałem zioma na studiach, co ważył 70 kilo przy 190cm. Był chudy, ale szkity mu nie wystawały, jak tej na zdjęciach, jakieś tam mięśnie nawet miał. Natomiast co do twojej obecnej wagi 86 kilo i tego, co pokazywałeś na fotach ze sztuczną szkitą, oceniam jako "szczupło/zwykło-tłusty". Masa dobra, tylko sadło powinieneś trochę spalić i zbudować mięśnie (klata,bice, bary... kopyto jak twierdzisz, już masz).

Jest to trudne do zrobienia naturalnie bez sterydów, bo przy twoim typie budowy szybko zalewa tłuszczem. Musiał byś się głodzić wiecznie dietami wysokobiałkowymi....

Natomiast taki suchoklates jak ja (8,5% body fat) może wpierdalać słoninę codziennie, a i tak grama tłuszczu nie przytyję, z kolei jest mi ciężko jak jasny chuj mięśnie budować. Jak +1 powtórzenie więcej na klate, czy bica co 2 tygodnie pójdzie, to cud...

Velture napisał/a:

Przy 183 powinieneś ważyć ok 73kg a przy 189 ok 79.


Mało... Przy 183 powinieneś ważyć jakieś 80-83 kilo przy założeniu, że BF< 15%, bo przy większej ilości sadła facet wygląda jak podlany prosiak, albo ulany wieprz.

Ja przy moim konusowym wzroście 175 ważę 75,5 (8,5% bf) i nadal wyglądam, jak suchoklates...
Zgłoś
Avatar
steve1 2024-06-08, 23:30
jak chodzi to na pewno wydaje dźwięki jak szkielet z minecraft xD
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol 2024-06-08, 23:31 5
Jak to mówią: wąska w pasie dobrze pcha się😁
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-08, 23:32 1
Velture napisał/a:

Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Z protezą, czy bez?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-09, 1:24 1
panpanczan napisał/a:

laseczka 10/10


Terapia, cierpliwe tłumaczenie, że się zabija na raty i wygląda okropnie, wszystko psu w dupę. Bo przyjdzie jeden zjeb i powie "fajna dupa!", dokładnie co ona chce usłyszeć.
Za takie komentarze powinien być paragraf. A jeśli laska zagłodzi się na śmierć, każdy kto komplementował jej wygląd powinien być oskarżony o spowodowanie śmierci. Bez litości dla takich skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2024-06-09, 2:00 2
Velture napisał/a:

porównujesz 183cm i 79kg do 189cm i 75? Serio?
Jak się jest grubym od podstawówki to masz w chuj dojebane nogi które muszą nosić ciężar tego sadła. Zawsze miałem łydy większe niż obecnie 90% facetów ma uda. Tam miałem od chuja masy która nie znikła pomimo odchudzania.
W tej chwili łydkę, jedyną jaką mam, mam większą niż 95% facetów ma udo.
Tak czy siak 183/79 do 189/75 daj spokój...
Przy 183 powinieneś ważyć ok 73kg a przy 189 ok 79.



Ej kulawiak, ja ważyłem z 75 przy wzroście prawie 2 metry i fakt wyglądałem jakbym spierdolił z Auschwitz, ale do szkieletora mi jeszcze ciut brakowało...

Ale zgodzę się, że anoreksja, to choroba psychiczna, tak samo jak kilka innych przypadłości... Jak homoseksualizm...

Co nie zmienia faktu, że podkolorowałeś historyjkę...
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-06-09, 2:05
Jezu, co wy w ogóle porównujecie. Kilogramy vs. wzrost to można porównywać u kobiety, która raczej masy mięśniowej ponad standard nie rozbudowuje. U mężczyzny ważne jest rozbicie procentowe tłuszcz/kości/mięśnie.

Facet przy 180cm wzrostu ważący 85kg może być tak samo wysportowany i umięśniony jak i ulany, z niezdrową i wyglądającą grubo sylwetką. Kilogram tłuszczu ma prawie 3x większą objętość niż kilogram mięśnia. Ktoś z niską zawartością tkanki tłuszczowej i w miarę zrobionymi mięśniami będzie wyglądał jak kulturysta. Ktoś kto ma 0 mięśni i w tej wadze schowany tłuszcz to będzie wyglądał jak ulaniec o figurze kuli.
Zgłoś