18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-06-27, 23:09
Avatar
M-G 2024-06-09, 2:35
Trochę prowita i będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-06-09, 3:13 1
Co doprowadziło? Między innymi komenty małych fiutkow o wadze kobiet
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2024-06-09, 5:06 2
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Nie rozśmieszaj mnie pierdolisz bzdury nic nowego. Zawsze jak jest temat waga to zaraz wyłania się Velture i jego smutne story. Zanurzenia psychiczne leczy się w szpitalu lub utylizuje takich osobników.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-06-09, 5:36 1
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Te podane wagi to z nogą jeszcze czy już bez?
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-06-09, 7:06
BMI to jest coś z ery kamienia łupanego. Pokazuje suchy współczynnik wzięty z dupy. Ja mam przy 194 cm około 120 kg i mi wyjdzie że mi brzuch za jaja wisi, a ja jestem na siłowni 6 albo 7 razy w tygodniu od ponad 10 lat, łapa 51 cm. I jak kolega napisał suchy mięsień waży dużo więcej jak tłuszcz, a tłumaczenia suchoklatesów czy ludzi z tendencją do tycia, są słabe i dla nieudaczników. Pracą każdy może zdziałać cuda ale trzeba czasu, też pieniędzy a najbardziej chęci ruszyć leniwą dupę.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-06-09, 8:24
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Przy tych danych co podajesz jest się szczupłym ale nie wychudzonym. A do anoreksji to w chuj daleko. Żeś popłynął trochę gościu Samo wychudzenie wg kalkulatora bmi nie następuje nawet przy Twoim wzroście i wadze 65kg. Zgadza się, jest się szczupłym w chuj ale nie ma co mówić o anoreksji. Sam mam 194, waga waha się 84-88, po tym jak osiągnąłem swój wzrost w wieku 18 lat miałem jakieś 75kg. Szczupły- zgadza się, ale gdzie gadać o anoreksji. Nie konfabuluj.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-06-09, 9:03
zostanę przy moich 120
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-06-09, 10:34
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



@Velture: Coś w tym jest. Jakiś czas temu byłem u starego fotografa zrobić zdjęcie do wymiany dowodu osobistego. Jak mi dał zdjęcia to mówię, że kurcze , że ja jakoś na fotografiach trochę inaczej wyglądam niż jak patrzę na siebie w lustrze. Odpowiedział, że człowiek w lustrze inaczej siebie widzi niż jest w rzeczywistości. Myślę, że w jakimś sensie my w lustrze widzimy to co chcemy zobaczyć
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-09, 11:43
Przy chorobach psychicznych ciężko jest choremu to wytłumaczyć. Chory nie czuję się zazwyczaj chory. Zapewne z was duża część jest chora bo cierpi na depresję, uzakeznienia czy paranoidalne zaburzenia sadolowe. Tylko o tym nie wiecie.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-06-09, 11:54
Kubikson napisał/a:

@: Coś w tym jest. Jakiś czas temu byłem u starego fotografa zrobić zdjęcie do wymiany dowodu osobistego. Jak mi dał zdjęcia to mówię, że kurcze , że ja jakoś na fotografiach trochę inaczej wyglądam niż jak patrzę na siebie w lustrze. Odpowiedział, że człowiek w lustrze inaczej siebie widzi niż jest w rzeczywistości. Myślę, że w jakimś sensie my w lustrze widzimy to co chcemy zobaczyć



Coś w tym jest zawsze na lustrze myślę łapa za mała, jak na siłkę nie przypierdolę to mam kac moralny, że dzień zmarnowany....nieudaczniki mają depresję a oglądają sadola i ludzi rozjeżdżanych przez ciężarówki hehe Jakie tu kurwa cioty pierdolone to szkoda słów hehe
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-06-09, 13:32
Velture napisał/a:

Jako ktoś kto miał kiedyś anoreksję powiem w ten sposób - ona nie widzi w lustrze tego co my.
Jak miałem ok 18-19 lat popadłem w anoreksję jak się odchudzałem. Wszyscy mi mówili, że chujowo wyglądam i za bardzo schudłem.
Przy 189cm ważyłem 75kg i wyglądałem jak szkielet ale w lustrze widziałem wszędzie tłuszcz. Mogłem pokazać ci kurwa kość i powiedzieć ile tłuszczu tam widzę.
W każdym razie reasumując - to choroba psychiczna i trzeba to leczyć. Ja się nie leczyłem ale po prostu mi się fajna dupa spodobała i jak powiedziała, że wyglądam jak zombie to do 86 podbiłem i tak trzymałem kilka lat.
Ważyłem 140, wazyłem 75. Najlepiej się czuję i wyglądam przy ok 86kg.



Teraz odejmij ze 4 kilo na nogę To 82 wyjdzie Twoja idealna waga
Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Qdobremu 2024-06-09, 14:46 1
jak mi tego nie szkoda kurwa to w skrajnych przypadkach podobnie jak z samookaleczaniem
Zgłoś
Avatar
deagle28 2024-06-09, 15:25
UrShadow napisał/a:

Panowie, z całym szacunkiem, wydaje mi się, że nawet nie za haczyliście o niedowagę wg. BMI. Na początku gimby warzyłem 81kg przy 175 cm BMI: 26.45 - lekka nadwaga, na początku liceum 68 kg przy 184 cm BMI: 19.87 dolny zakres prawidłowej wagi. Teraz ważę 76 kg i jestem tylko lekko grubszy i dużo szerszy w barach względem 68 kg. No może powinienem trochę masy tłuszczowej przetransferować na mięśniową. Wasza "anoreksja" nie była, aż taka zła.
PS. Ten post jest taki trochę soft



Aż się zalogowałem... ważę 64kg przy 186cm wzrostu i nie wydaje mi się ,żebym wyglądał jakbym się wyczołgał spod murów Auschwitz...zaleta ,że wcisnę się wszędzie...jeśli głowa przejdzie ,to z resztą nie ma problemu.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-09, 15:57
brede napisał/a:

Edytuj tytuł ja wiem co doprowadziło do tej sytuacji. Głodówka i to długa i regularna
Ja mam 183cm wzrostu i ważę 79 nie ma szans że wyglądałeś jak szkielet przy tych danych co podałeś. Ja przy swoich mam brzuch jeszcze



Można mieć brzuch a kończyny jak u pająka
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-09, 18:54 2
Kubikson napisał/a:

@: Coś w tym jest. Jakiś czas temu byłem u starego fotografa zrobić zdjęcie do wymiany dowodu osobistego. Jak mi dał zdjęcia to mówię, że kurcze , że ja jakoś na fotografiach trochę inaczej wyglądam niż jak patrzę na siebie w lustrze. Odpowiedział, że człowiek w lustrze inaczej siebie widzi niż jest w rzeczywistości. Myślę, że w jakimś sensie my w lustrze widzimy to co chcemy zobaczyć



na chuj po nowe zdjecia ja do wymiany dałem to co na poprzednim dowodzie bo mi zostały xD

[ Dodano 2024-06-09, 18:55 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Można mieć brzuch a kończyny jak u pająka



nogi tez mam okej. gdyby nie ryj to kazda by byla moja xD
Zgłoś