18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-14, 19:41
Mam wrażenie, że cebulactwo chciało zrobić z marszu imitację nocy długich noży. Bo niby co im kurwa squot zrobił, czy drzewko...? Ni ma chuja. Wrogowie narodu!
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2013-11-14, 19:43 1
@sidian

Jaki twoj dom?

Oni NIELEGALNIE zajmuja jakis budynek, nie placa podatkow i jeszcze maja pretensje ze ich ludzienie lubia. To tak samo jak zule w tramwaju dziwia sie ze ich ludzie sila wypierdalaja bo smierdza szcochem i zygiem.....i tez sa zdiwieni pewnie bo uwazaja tramwaj za SWOJ dom.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2013-11-14, 19:50
Wyobrażam sobie jak wybucha wojna i jakiś kraj (bądźmy szczerzy Niemcy) atakuje Polskę, a nasi patrioci zamiast bronić kraju rozpierdalają stolicę, łamią drzewa, napadają na squaty i podpalają tęcze. Zwykłe wypierdalać nie pomoże jak w przypadku strażaków.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-11-14, 21:56 2
GrenAcid napisał/a:

@sidian

Jaki twoj dom?

Oni NIELEGALNIE zajmuja jakis budynek, nie placa podatkow i jeszcze maja pretensje ze ich ludzienie lubia. To tak samo jak zule w tramwaju dziwia sie ze ich ludzie sila wypierdalaja bo smierdza szcochem i zygiem.....i tez sa zdiwieni pewnie bo uwazaja tramwaj za SWOJ dom.


aż tak cię dupa boli że ktoś zamieszkał w nieużytku odremontował budynek a teraz w nim mieszka? serio uważasz że powinni zostać wyjebani a samo budynek opuszczony zasiedlony przez meneli bądź cyganów, stopniowo doprowadzany do stanu w którym trzeba będzie go wyburzyć
Zgłoś
Avatar
Łysy OMG 2013-11-14, 23:48 1
Byłem, widziałem, cała akcja ze squotem była dawno zorganizowana (kominiarze, broń Boże nie mylić z uczestnikami Marszu, wylecieli tam pierwsi, ale skąd przed tym wszystkim squatowcy zdążyli zaopatrzeć się w bruk, butelki i koktajle mołotowa?) Komisariat 190m od miejsca zadymy, anarchiści informowani parę godzin wcześniej o nadchodzącej zadymie a przez 30 min nikt nie zareagował. Akcja jest krzywa, dlatego bardzo proszę aby nikt nie kojarzył tej huligańskiej, czy też może specjalnie przygotowanej burdy (koleżanka mieszkająca w Warszawie ponad rok, mówiła że władze miasta nieprzychylnie odnoszą się do obecności takiego obiektu w centrum) z Marszem Niepodległości. Jak już mówiłem, byłem, widziałem i na oko przynajmniej 80000 ludzi potrafiło przejść dumnie i spokojnie. Flagi od horyzont, po horyzont.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2013-11-15, 2:15
Chciałbym tylko dodać, że ci z antify i ci w kominiarkach mieli takie same prawa do przebywania w tym budynku.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2013-11-18, 22:43
nie trzeba się rozpisywać

Zgłoś
Avatar
daf098 2013-11-19, 18:37
Ruli napisał/a:

nie trzeba się rozpisywać


czego nie zrozumiałeś z tego filmiku?
Zgłoś