18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
kamil-c 2014-11-09, 10:50 161
Powinni im sromotny wpierdol sprawić na dzień dobry. Jebane lewacki ścierwo.... Jebane kurwy nie pamiętają jak za komuny był tylko ocet w sklepach tego się domagają? niech wypierdalają np do Korei Północnej przyjmą ich tam z otwartymi rękoma!
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-11-09, 10:57 10
@up, nie zesraj się już. Niby wolność słowa, wolność przekonań a jednak zakazuje się lewakom, bycie lewakiem. Więc skoro jest wolność do prawaki są lewakami skoro tego zakazują. Mózg rozjebany.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-11-09, 10:59 3
Bądź prawakiem kradnij przedmioty należące do innych... Och jaki to bojowy młodzieniec. Skoro taki prawowity to kurwa czemu nie podszedł do policjanta ??
Zgłoś
Avatar
Deme 2014-11-09, 11:06
Ale dzicz
Zgłoś
Avatar
Jojanna 2014-11-09, 11:06 53
1.Bądź lewakiem, tylko kurwa z dala ode mnie.
2.Jeśli jesteś lewakiem, mieszkaj na squocie. Kolektywizm, kurwa.
3.Kolektywizm - dziel się zatem dziewczyną/chłopakiem, szczoteczką do zębów, i majtkami zmienianymi co rok w urodziny Lenina
4.Jak ci to nie pasi, znaczy że jesteś po-zerem, a nie prawdziwym lewakiem

Jeśli ktoś od tego pierdolenia nie ma ochoty się lub , to gratuluję silnej psyche. Ja nie mam, a lewicowe pierdolenie jest puste niczym budżet naszego Państwa...
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2014-11-09, 11:06 7
@SQT to nie bul dupy tylko fakty. nie wiem ile masz lat i nie wiem czy pamiętasz jak za przysłowiowej komuny było. A wolność słowa no cóż nie powinna działać na szkodę społeczeństwa... I zobaczył byś wolność słowa jak by to lewackie ścierwo doszło do władzy już to przerabialiśmy przez kilkadziesiąt lat..
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-11-09, 11:08 3
Jak dla mnei nie powinno być zakazanych symboli i niech to będzie sierp i młot czy swastyka. Ale skoro już są to niech to będzie jakoś egzekwowane. Wyobraźmy sobie sytuację, że na marsz niepodległości(jebem na niego) przychodzi grupka ze swastykami. Ja pierdolę wyborcza by o tym pisała latami

Tak czy inaczej marsze antify to spierdolina jakich mało. Niosą flagi anarchosyndykatów czy tam ankomów i kurwa na co oni liczą w ogóle

Przecież faszyści to są ich ideowi kuzyni

Już pomijając fakt, że jak w ogóle anarchia ma się do socjalizmu, kpina.
Zgłoś
Avatar
E................n 2014-11-09, 11:19
Hahahah kurwa - "prowokacja" - trzeba być baranem - łapią barana co nie umie się zachować to tłum krzyczy "gestapo" i "prowokacja" :E
Zgłoś
Avatar
KulturalnyJegomosc 2014-11-09, 11:29 2
Szmaty trzymające czerwone szmaty, pod ochroną Policji..... w dupach im sie po przewracało....
Zgłoś
Avatar
2HardBlazin 2014-11-09, 11:29
na chuj im te czerwone flagi? pojebało ich?
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-11-09, 11:50 3
kamil-c napisał/a:

niech wypierdalają np do Korei Północnej przyjmą ich tam z otwartymi rękoma!

Lewaki do Korei Północnej powiadasz? A słyszałeś o tym jak Matthew Miller z USA po przylocie do Korei Północnej podarł na lotnisku wizę turystyczną i zażądał przyznania azylu za co dostał 6 lat ciężkich robót. Nawet w Korei wiedzą że, zachodni lewacy to taka sama zaraza jak muzułmanie.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-11-09, 12:02 5
A mnie to wszystko pierdoli, lewacy, prawiacy i inne pierdoly tego typu. Chcecie sie nawzajem pozabijac i skakac sobie do gardel? Droga wolna, ja siedze sobie wygodnie w foteliku i podjadam popcornik
Robicie dokladnie to co macie robic i myslicie dokladnie tak jak sie od was tego wymaga. Banda lemingow tym wlasnie jestescie, demokracja i wolnosci niestety nie dla was.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2014-11-09, 12:05 9
2x@up sprawdzali czy nadaje sie na obywatela, słusznie

Tco napisał/a:

A mnie to wszystko pierdoli, lewacy, prawiacy i inne pierdoly tego typu. Chcecie sie nawzajem pozabijac i skakac sobie do gardel? Droga wolna, ja siedze sobie wygodnie w foteliku i podjadam popcornik
Robicie dokladnie to co macie robic i myslicie dokladnie tak jak sie od was tego wymaga. Banda lemingow tym wlasnie jestescie, demokracja i wolnosci niestety nie dla was.



Jeśli wolnością jest wygodny fotel i popcornik to spoko Pewnie telewizor masz przed soba to kup sobie z 5 paczek tego popcorniku na 11 listopada bo Ci moze nie starczyc i słuchaj co pani w telewizorku do Ciebie mówi. Tak jest najprościej.
Zgłoś
Avatar
sakosa 2014-11-09, 12:06 3
Ha dobrze tak pierdolonym lewakom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie