18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Matmer 2016-05-12, 17:43 4
Nie jestem fanem platformy, jestem lewicową sierotką bo w tym kraju brak dobrej lewicy. Czytając te komentarze domyślam się że zaraz ktoś mnie zwyzywa od lewaków ale mam to w dupie bo 90% tych wpisów to wypociny debili, którzy nie wiedzą co to pluralizm. Wasza wiara w dobre intencje pisu to temat na prace magisterską z psychiatrii, wierzycie Macierewiczowi to i mnie możecie zaufać.
Zgłoś
Avatar
pecik2006 2016-05-12, 18:01 4
Każdy, kto wierzy choć w jedno słowo wypowiedziane przez tego człowieka, jest bęcwałem.
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2016-05-12, 18:08 1
niezwyciężony napisał/a:


Przyjebałem się do sposobu w jaki to zrobiono a nie to samego faktu rozwiązania WSI
Ja bym chciał widzieć zdrajców w więzieniach z wyrokami dożywocia


A ja chciałbym mieć złotego mercedesa. Kurwa mać jesteś w wojsku a jesteś taką nieżyciową pizdą, że aż boli. Myślisz ,że wszystko układa się zawsze ładnie miło i przyjemnie. Co niby można było zrobić lepiej? Masz tu link i nie pierdol
youtube.com/watch?v=-jeUPlfXYmE
niezwyciężony napisał/a:


a co macier zrobił ? zdrajców zwolnił z pracy ? to tak się postępuje ze zdrajcami ojczyzny ?


Może kurwa nie miał jak. Co ty myślisz że w wywiadzie wszystko masz ładnie na tacy podane. Za zdecydowaną większość wiedzy operacyjnej, która dla oficerów jest pewniakiem, w sądzie możesz się nią podetrzeć.
niezwyciężony napisał/a:


Moździerze musiały przejść testy, twoim zdaniem z czego strzelały na testach z marchewek kurwa ? jest amunicja, jest możliwość produkcji,


To kurwa tego też nie wiesz ? Testy testami, a masowa produkcja masową produkcją. Do testów zarówno moździerz jak i amunicję można wyprodukować w "laboratoryjnych" warunkach.Zresztą nie rzadko masówkę produkuje się trochę inną niż prototyp. Do masówki potrzebne są poważne kontrakty, zaplecze logistyczne, kadra itd. Jakim debilem trzeba być aby pomyśleć o tym dla moździerza ale nie już dla amunicji.
niezwyciężony napisał/a:


będzie produkowana ale kurwa nie podpisano umowy na produkcję ponieważ nie było podpisanej umowy na dostawy sprzętu.


A gdzie Macier mówi o umowach ? Powiedział, że zrezygnowano wcześniej nie na etapie umowy, ani nawet negocjacji tylko jeszcze wcześniej, na etapie planów. Jak można podpisywać, umowę na amunicję skoro się nie ma w planach jej produkcji.
niezwyciężony napisał/a:


Umowę na dostawy sprzętu podpisano 28 kwietnia 2016 r. a przypierdalasz się o to że PO nie kupiło pół roku temu do tego sprzętu amunicji ?


Boże mój i taki debil jak Ty ma nas chronić w trakcie wojny? Podpisanie umowy to już ostateczny etap negocjacji, od tego już się zaczyna produkcja. Czyli już mogą być te moździerze dostarczone do wojska i leżeć kurwa w magazynach, a amunicji nie być nie wiadomo ile. Bo trzeba najpierw wpaść na pomysł tej produkcji, później wymyślić jak, rozpisać przetarg albo zlecić, negocjować cenę i dopiero podpisać umowę. A tu nikt nie wpadł nawet na pomysł jej produkcji. A nie można jej idioto nigdzie kupić bo, nie jest nigdzie na świecie produkowana.
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2016-05-12, 18:17 1
Czy ja k... jestem jeszcze na sadistiku, czy to już bojówki ONR i Fronda dla potłuczonych? Spierdalajcie z tą polityką. Ja tu przychodzę się rozerwać.
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-05-12, 18:30 1
piotrek_poldek jesteś upośledzonym intelektualnie pisowskim śmieciem jebanym nieudacznikiem który obwinia wszystkich tylko nie siebie i swoją sektę
i jaki kozak w necie ten pizda tamten idiota ale macier bohater narodowy

zrób coś dla mnie, powiedz jakiemuś zwiadowcy że jest pizdą prosto w oczy, jak cię kurwa pierdolnie to może się ogarniesz internetowa frajerzyno
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2016-05-12, 19:04 1
niezwyciężony napisał/a:

piotrek_poldek jesteś upośledzonym intelektualnie pisowskim śmieciem


Niestety, ale to ja posiadam umiejętność racjonalnego myślenia i wyciągania logicznie spójnych wniosków. Ty tego nie posiadasz. Pewnie powodem jest to, co robimy. Ja w swojej pracy muszę używać intelektu oraz zdrowego rozsądku, Ty natomiast wnioskuje, że nie masz z tym nic wspólnego.
niezwyciężony napisał/a:


jebanym nieudacznikiem który obwinia wszystkich tylko nie siebie i swoją sektę


O widzę typowe wsiowe sposoby argumentacji, straszne uogólnione z dupy wzięte tezy, niemające związku bezpośredniego z tematem dyskusji. Czy ja obwiniam wszystkich? Z moich postów wynika tylko i wyłącznie, że obwiniam platformersów. A PIS nie obwiniam, jak nie ma za co go obwiniać. Sam kretynie piszesz, że można było WSI lepiej rozwiązać, ale kurwa nie wiesz jak. Jak ktoś, kto skończył podstawówkę może posługiwać się tak debilną logiką.
niezwyciężony napisał/a:


i jaki kozak w necie ten pizda tamten idiota ale macier bohater narodowy


Bo jesteś pizda życiową i idiotą. Wnioskuje to z tego, że nie rozumiesz podstawowych mechanizmów nie tylko funkcjonowania polityki, zarządzania, i co najgorsze jako wojskowy nie rozumiesz, jak się zamawia dla was sprzęt. Żałosne
niezwyciężony napisał/a:


zrób coś dla mnie, powiedz jakiemuś zwiadowcy że jest pizdą prosto w oczy,jak cię kurwa pierdolnie to może się ogarniesz internetowa frajerzyno


Tutaj clou tego, że jesteś debilem. Będziesz mnie próbował straszyć w necie i pokazywać swoją wyższość, bo niby mi możesz wpierdolić. Takie argumenty to pamiętam, w podstawówce się używało, widać że niektórzy żołnierze to właśnie takie bezmózgie kupy mięśni. Nie odniosłeś się w żadne sposób do moich (mimo wyzwisk) merytorycznych argumentów, kończąc dyskusję tym jakimi to jesteście przechujami, bo możecie komuś napierdolić. Rozumiem, że w twoim infantylnym móżdżku tym stwierdzeniem uznałeś dyskusję za wygraną.
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-05-12, 19:07
piotrek_poldek Kozak w necie pizda w świecie !!!
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2016-05-12, 19:18
niezwyciężony napisał/a:

piotrek_poldek Kozak w necie pizda w świecie !!!


Miło mi, że przyznajesz mi zwycięstwo w dyskusji .
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2016-05-12, 19:21 3
p0lybius napisał/a:


Przecież to chcą ustalić wywiady każdego z krajów, o tym piszą raporty szpiony, czy to do Berlina, Waszyngtonu czy Moskwy.


Agenci z Moskwy, Berlina i Pentagonu wiedzą kiedy Duda chodzi srać a Ty myślisz że po tym wystąpieniu notują że nie mamy amunicji?
Zgłoś
Avatar
N................y 2016-05-12, 19:32 1
piotrek_poldek napisał/a:


Miło mi, że przyznajesz mi zwycięstwo w dyskusji .



Jesteś tak tępy że brak mi słów
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2016-05-12, 19:42
niezwyciężony napisał/a:


Jesteś tak tępy że brak mi słów


A co ma ten filmik "jesteś zwycięzcom", do tezy że jestem tępy ?
Po co go wkleiłeś ? Chciałeś się popisać tym, że umiesz wklejać filmy?
Tak swoją drogą to też musisz być ładną pizdą w świecie, skoro z Ciebie taki kozak w necie. Pewnie nie jesteś żadnym żołnierzem, tylko jakimś dzieciuchem, który podaje się za zawiadowce bo tak groźnie to brzmi w necie. Podpieram to założenie tym, że jesteś wyjątkowo głupi i infantylny i widać gówno wiesz o wojsku.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-05-12, 19:46 2
piotrek_poldek napisał/a:

Niestety, ale to ja posiadam umiejętność racjonalnego myślenia i wyciągania logicznie spójnych wniosków.


Muszę Cię zasmucić, ale niestety nie...
Nigdzie i nigdy nie zamawia się amunicji i nie kontraktuje produkcji, jeżeli nie jest sprawdzona i ma kontraktu na broń, do której te pociski mają być. Sorry...
Ale... skoro taki logicznyś... to pewnie wolałbyś, żeby było właśnie na odwrót... żebyśmy mieli mnóstwo pocisków i żadnej sztuki broni, w której można ją wykorzystać.

A teraz idź być kretynem gdzieś indziej.
Zgłoś
Avatar
somet 2016-05-12, 19:48
Verbatim369 napisał/a:

Czy ja k... jestem jeszcze na sadistiku, czy to już bojówki ONR i Fronda dla potłuczonych? Spierdalajcie z tą polityką. Ja tu przychodzę się rozerwać.


Nie rozerwiesz się bo nie ma moździerzy.
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2016-05-12, 20:02 1
lesiot napisał/a:


Nigdzie i nigdy nie zamawia się amunicji i nie kontraktuje produkcji, jeżeli nie jest sprawdzona i ma kontraktu na broń, do której te pociski mają być. Sorry...


A gdzie ja kurwa temu przeczę ? To ma być proces kompatybilny. Oczywiście nie produkuje się amunicji, jak się nie ma broni i nie produkuje się broni, jak się nie ma amunicji.

lesiot napisał/a:


A teraz idź być kretynem gdzieś indziej.


Co też jesteś wojskowym. Oj Macierewicza będzie miał masę roboty, aby z takich debili zrobić żołnierzy.
Zgłoś