18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Antyburactwo z bonusem
awangarda • 2014-01-15, 23:08
Sytuacja autentyk z dzisiejszego poranka. Niby nic wielkiego, ale... No cóż, poczułem się bohaterem i przynajmniej ktoś to docenił, a i puenta była sadolowa... No, ale do rzeczy...

jadę sobie dzisiaj autobusem... no i udało mi się usiąść, żeby poczytać na książkę. W miarę dalszej jazdy zrobił się tłok wokół mnie, a że jeszcze siedziałem przy drzwiach, to zrobiło się bardzo ciasno.

Na którymś przystanku, kobitka co siedziała obok mnie, wstała i chciała wyjść - ale strasznie musiała się przecisnąć... i stał taki gówniarz jakoś w moim wieku, który coś tak jakby na złość nie ułatwiał jej sprawy, po prostu stał ze swoją torbą i patrzył się na nią cały czas, dosłownie tylko trochę się odsuwając...

Tamtej udało się wreszcie wyzwolić i wychodząc krzyknęła "można się przesunąć, a nie stać jak słup", a tamten w odpowiedzi że "jeszcze czego..."

ja już ciśnienie 220, bo akurat widziałem całą sytuację i pytam gościa czy jakbym ja tak przechodził, to byłby taki pyskaty... a tamten taki zesrany patrzy na mnie i nic nie mówi

A siedzący naprzeciwko Dziadek, po chwili wywalił puentę "no widzisz gówniarzu.. słabszych poniżasz, a przed silniejszymi klękasz"

Gość tak podkreślił to ostatnie słowo, że słyszałem tylko brechtnięcia w tle autobusu, a kierowca klaskał

Może kogoś to nie uśmieje, ale warto czasami buraków sprowadzić na ziemie, świat staje się lepszy i jeszcze można bonusy zebrać ;p

EDIT.
PS. Kumpel jak przeczytał ten post, kazał dopisać, że wyglądam jak nazol (nieumyślnie, maszynka do strzyżenia mnie zdradziła )
Zgłoś
Avatar
ekspert 2014-01-17, 23:59 8
Czy wszyscy na Sadolu jeżdżą autobusami? jeżeli sam osobiście nie jeżdżę autobusem, gdyż nie posiadam takowego zostaję zepchnięty na margines społeczności?
Zgłoś
Avatar
KHOT 2014-01-17, 23:59
A głupia cipa powiedziała chociaż do młodego gościa "przepraszam" czy jakąkolwiek inną grzeczną prośbę żeby ją przepuścił, czy bez słowa się przepychała licząc że koleś telepatycznie się zorientuje?
Zgłoś
Avatar
Meril 2014-01-18, 0:05 6
awangarda napisał/a:


(...)
i stał taki gówniarz jakoś w moim wieku
(...)


Sam po sobie pojechałeś
Zgłoś
Avatar
stopro123456 2014-01-18, 0:06 1
tak na prawdę to zesrałeś się w majtasy i spuściłeś głowę w dół i jak na prawdziwego hipstera przystało dalej czytałeś książkę w autobusie jak by to kurwa mało czytelni było
Zgłoś
Avatar
endyy 2014-01-18, 0:10 6
łojezu, się prujecie jak stare kapcie.... więcej takich ludzi, którzy sprowadzają ślepą gównażerię do parteru! Dobre wychowanie nie boli...
Zgłoś
Avatar
wojto3227 2014-01-18, 0:11
hmm autobus, klaszczący kierowca.. BongMana tu brakuje
Zgłoś
Avatar
fundik 2014-01-18, 0:13 2
Więcej empatii, a dla prostaków i chamów pręt w dupsko. Piwko dla Ciebie...
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-18, 0:21 1
@up

Mówisz na niego gówniarz a może ma na imię Artur?

A tak serio,to jak pizda się pcha i nie zna magicznego słowa przepraszam,a koleś odsunął trochę torbę to co ona jeszcze liczy,że jej kapcia wyliże i czerwony dywan położy?Już nie szukajcie aż tak na siłę sensacji bo gdyby ten łeb wyciągnął nóż to byłby dzisiaj hard a nie chujowa historia jak zwykle z dziadkami z super morałami,bijącymi brawo kierowcami autobusu i jak zwykle małolacie co to cham i prostak.A prawda taka,że te stare pryki to myślą,że im to wszystko wolno,przywileje na wszystko itd. Wszyscy płacą za bilet,więc niech mordę w kubeł uwalą bo taka babka całe dnie siedzi na przystankach,autobusach,kościłach i chuj wie gdzie jeszcze a taki młody koleś może napierdala 20 godzin do domu bez odrobiny snu, może kurwa pracował w nocy i wraca wyjebany jak kucyk po dożynkach?Ale chuj nikt nie pomyśli o nim tylko te stare kurwy się liczą co tylko zrzędzą na wszystko,nic nie wnoszą do społeczeństwa prócz monitorowania osiedla nocami i siedzenia gdzie się kurwa da.

Trafiają kosy na kamień a raczej kozaki które myślały,że są kamieniami na kosy i później mamy ciekawe materiały na hardzie
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-01-18, 0:23
Mówi się przepraszam buraki, jak ktoś sie na mnie pcha jak pierdolony słoń to też nie ruszam sie na centymetr, trochę kultury chamy.
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-01-18, 0:24 11
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-01-18, 0:32 3
W całej opowieści brakuje jednego -- czy owa "kobitka" przeciskała się, jak większość buraków w autobusie, czy grzecznie powiedziała "przepraszam" i dopiero wtedy ten "gówniarz" jej nie przepuścił?

Bo wiesz, jak ktoś się przepycha łokciami bez słowa, to zagradzam drogę, patrzę się głęboko w oczy i mówię "słucham".
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-18, 1:37
W trakcie oklasków z strony kierowcy w tle dochodziły cię coraz do głośniejsze krzyki ''znów zaspałeś buraku Wstawaj"
Myślisz sobie , krzyki owe znanego głosu , ale ni jak pasują do sytuacji .
Po kolejnej serii niepokojących głosów , nagle otwierasz oczy i ku twym zdziwieniu ciągle leżysz w różowej piżamie , a jakże tajemnicze głosy stają się już całkowicie znaną codzienną rutyną twojej matki .

No z takim o to zakończeniem będziesz mógł na przyszłość dzieciom bajki na noc opowiadać
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-01-18, 2:13 2
#1. Jakiś Ty kurwa waleczny wyskakiwać do słabszego - dla Twojej informacji nikomu tym na sadolu nie zaimponujesz, tu koledzy widzieli nie jedno. A dziewczyny mają większe fiuty od Ciebie, więc też zainteresowane nie będą.

#2. Gdyby młodzian jechał ze starszym bratem to byś dostał TUBĘ NA PYSIA w około 0,3s po tym jak strugałeś Kapitana Cebulaka.

#3. Mówi się przepraszam, a nie się przeciska na siłę bo mój przystanek.

#4. I jeżeli ta opowieść jest prawdziwa (w co szczerze wątpię), to dziadek siedziałby z mordą na kłódkę.

#5. Kto Ci kurwa dał te 91 piw.. no kto?
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-01-18, 2:48
awangarda, w jakim mieście jechałeś tym autobusem?
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-01-18, 3:40
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie