18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Antyburactwo z bonusem
awangarda • 2014-01-15, 23:08
Sytuacja autentyk z dzisiejszego poranka. Niby nic wielkiego, ale... No cóż, poczułem się bohaterem i przynajmniej ktoś to docenił, a i puenta była sadolowa... No, ale do rzeczy...

jadę sobie dzisiaj autobusem... no i udało mi się usiąść, żeby poczytać na książkę. W miarę dalszej jazdy zrobił się tłok wokół mnie, a że jeszcze siedziałem przy drzwiach, to zrobiło się bardzo ciasno.

Na którymś przystanku, kobitka co siedziała obok mnie, wstała i chciała wyjść - ale strasznie musiała się przecisnąć... i stał taki gówniarz jakoś w moim wieku, który coś tak jakby na złość nie ułatwiał jej sprawy, po prostu stał ze swoją torbą i patrzył się na nią cały czas, dosłownie tylko trochę się odsuwając...

Tamtej udało się wreszcie wyzwolić i wychodząc krzyknęła "można się przesunąć, a nie stać jak słup", a tamten w odpowiedzi że "jeszcze czego..."

ja już ciśnienie 220, bo akurat widziałem całą sytuację i pytam gościa czy jakbym ja tak przechodził, to byłby taki pyskaty... a tamten taki zesrany patrzy na mnie i nic nie mówi

A siedzący naprzeciwko Dziadek, po chwili wywalił puentę "no widzisz gówniarzu.. słabszych poniżasz, a przed silniejszymi klękasz"

Gość tak podkreślił to ostatnie słowo, że słyszałem tylko brechtnięcia w tle autobusu, a kierowca klaskał

Może kogoś to nie uśmieje, ale warto czasami buraków sprowadzić na ziemie, świat staje się lepszy i jeszcze można bonusy zebrać ;p

EDIT.
PS. Kumpel jak przeczytał ten post, kazał dopisać, że wyglądam jak nazol (nieumyślnie, maszynka do strzyżenia mnie zdradziła )
Zgłoś
Avatar
Adash1991 2014-01-18, 5:08
Tytuł przeczytałem i myślałem, że to coś ciekawego o Bonusie BGC. Zawiodłem się...
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-01-18, 8:27
Do autora tematu. Co to znaczy "poczytać na książkę"?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-18, 9:50
kim ty kurwa jesteś?
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-01-18, 12:00
Jakim kurwa cudem na portalu Sadistic, który chlubi się byciem lepszym od Kwejka-srejka, jebzdzidy i innych gówien, który ma za zadanie gromadzić czarny humor, filmy z martwymi płodami tańczącymi makarene, oraz wszelkiej maści rzeczy szokujące, obrzydliwe czyli ogólnie takie na których widok wszystkim użytkownikom staje.. stał się kurwa miejscem w którym jakiś debil wrzuca historie swojego mało ciekawego życia i dostaje ponad 140 piw?

Czy ktoś mi kurwa odpowie na to pytanie?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-01-18, 12:50
Ktoś wyżej napisał że "mówi się - przepraszam", zgadam sie ale ostanio miałem taką sytuację:

Chcę wysiąść, mówię "przepraszam" do babki przede mną, a ona z pyskiem do mnie, że za kogo sie uważam, że "poczekac kurwa nie może"... no ja pierdole.. ręce mi wtedy opadły... :/
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-18, 16:37
nosoundz napisał/a:

Jakim kurwa cudem na portalu Sadistic, który chlubi się byciem lepszym od Kwejka-srejka, jebzdzidy i innych gówien, który ma za zadanie gromadzić czarny humor, filmy z martwymi płodami tańczącymi makarene, oraz wszelkiej maści rzeczy szokujące, obrzydliwe czyli ogólnie takie na których widok wszystkim użytkownikom staje.. stał się kurwa miejscem w którym jakiś debil wrzuca historie swojego mało ciekawego życia i dostaje ponad 140 piw?

Czy ktoś mi kurwa odpowie na to pytanie?



Dziwne pytanie, to Ty kolego jeszcze mało widziałeś co tu wchodzi czasami na główną w takim razie, i dziwne że to Cię dziwi...



KrisCFC napisał/a:

Ktoś wyżej napisał że "mówi się - przepraszam", zgadam sie ale ostanio miałem taką sytuację:

Chcę wysiąść, mówię "przepraszam" do babki przede mną, a ona z pyskiem do mnie, że za kogo sie uważam, że "poczekac kurwa nie może"... no ja pierdole.. ręce mi wtedy opadły... :/



Moja rada na przyszłość:

Za pierwszym razem mówisz grzecznie i z uszanowaniem, przepraszam, jeżeli nic nie poskutkuje mówisz drugi raz, przepraszam, jeżeli w tym momencie ktoś do Ciebie z pyskiem to drzesz mordę na cały autobus do tej osoby,prosto w twarz znowu, przepraszam, żeby zaznaczyć całemu autobusowi przed jakim burakiem stoisz (uwaga, szkodliwe dla zdrowia jeżeli osoba ta ma coś na zasadzie "60 w łapie") jeżeli ostatecznie wszystko zawiedzie i szczęśliwym trafem osoba ta stoi przed samymi drzwiami, które są otwarte, wyjebać kopa w dupę.
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-01-19, 0:49
@casimus Takich buraków i trolli jak ty powinno się karmić...

ołowiem.
Zgłoś
Avatar
artur9933 2014-01-19, 1:48
historia z piekielni(kropka)pl kradzieju
Zgłoś