18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Antyburactwo z bonusem
awangarda • 2014-01-15, 23:08
Sytuacja autentyk z dzisiejszego poranka. Niby nic wielkiego, ale... No cóż, poczułem się bohaterem i przynajmniej ktoś to docenił, a i puenta była sadolowa... No, ale do rzeczy...

jadę sobie dzisiaj autobusem... no i udało mi się usiąść, żeby poczytać na książkę. W miarę dalszej jazdy zrobił się tłok wokół mnie, a że jeszcze siedziałem przy drzwiach, to zrobiło się bardzo ciasno.

Na którymś przystanku, kobitka co siedziała obok mnie, wstała i chciała wyjść - ale strasznie musiała się przecisnąć... i stał taki gówniarz jakoś w moim wieku, który coś tak jakby na złość nie ułatwiał jej sprawy, po prostu stał ze swoją torbą i patrzył się na nią cały czas, dosłownie tylko trochę się odsuwając...

Tamtej udało się wreszcie wyzwolić i wychodząc krzyknęła "można się przesunąć, a nie stać jak słup", a tamten w odpowiedzi że "jeszcze czego..."

ja już ciśnienie 220, bo akurat widziałem całą sytuację i pytam gościa czy jakbym ja tak przechodził, to byłby taki pyskaty... a tamten taki zesrany patrzy na mnie i nic nie mówi

A siedzący naprzeciwko Dziadek, po chwili wywalił puentę "no widzisz gówniarzu.. słabszych poniżasz, a przed silniejszymi klękasz"

Gość tak podkreślił to ostatnie słowo, że słyszałem tylko brechtnięcia w tle autobusu, a kierowca klaskał

Może kogoś to nie uśmieje, ale warto czasami buraków sprowadzić na ziemie, świat staje się lepszy i jeszcze można bonusy zebrać ;p

EDIT.
PS. Kumpel jak przeczytał ten post, kazał dopisać, że wyglądam jak nazol (nieumyślnie, maszynka do strzyżenia mnie zdradziła )
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-01-15, 23:39 97
Mój Ty bohaterze, brawo! A teraz spakuj tornister, kakałko, paciorek i lulu.
Jutro też musisz ratować świat.
Zgłoś
Avatar
awangarda 2014-01-15, 23:46 4
Spoko, tornister spakowany, ale... robienie na PKB to też ratowanie świata, tylko w ograniczonym stopniu
Zgłoś
Avatar
Elandar 2014-01-16, 0:06 5
Kazał dopisać?
Jak by kazał z okna skoczyć to też byś skoczył?
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-01-16, 1:47 17
Jak to jest na książkę?
Zgłoś
Avatar
Cbatman 2014-01-16, 21:15 2
Po co to tu napisałeś?
Zgłoś
Avatar
awangarda 2014-01-16, 22:25
@Chatman: Żeby Bnogman postawił mi piwo

@anna496: Przepraszam, błąd w tekście
Zgłoś
Avatar
scrimmage 2014-01-17, 22:56
nie uśmiało mnie to...
Zgłoś
Avatar
artiee 2014-01-17, 23:51 1
Nawet nie czytałem, ponieważ jest natłok bajek pisanych przez użytkowników sadola. Również mam wyobraźnię ale jakoś niekonieczne widzę potrzebę bajkopisania.
Zgłoś
Avatar
mornest 2014-01-17, 23:52
Kolega to taki troszkę bliższy... hm?
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2014-01-17, 23:52
żeby poczytać na książkę
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-01-17, 23:53
A ta książka to Mein Kampf?
Zgłoś
Avatar
LegendarnyRumcajs 2014-01-17, 23:56 2
''Stał taki gówniarz jakoś w moim wieku'' cisniesz po sobie, twa pseudo historyjka nie trzyma sie ładu i składu. Brakuje w niej jeszcze Bongmana który to na koniec wbiega do autobusu, stawia soczystego stolca po czym wybiega by cieszyć sie pięknym życiem w sosnowcu. Pakuj tornister jutro szkoła.
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2014-01-17, 23:56
Dziwne, że w takich historiach kierowca zawsze wszystko słyszy i potem jeszcze klaszcze na koniec jak przy lądowaniu samolotu z polakami.
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-01-17, 23:56 2
Dobry Nazista Nie Jest Zły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie