18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
bionicle93 2013-01-02, 16:00 3
Zajebiscie, ze powtarzaja kazde zdanie po miliard razy.
A nie kurwa, chujowo.

Co do tresci nie mam zastrzezen.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2013-01-02, 16:14 20
Hmm nigdy tego tak nie postrzegałem ale w sumie babki mają racje dobrze że w polsce jeszcze panuje jako taki rasizm
Zgłoś
Avatar
OliverSucks 2013-01-02, 16:18 28
Zawsze tak jest że czarni lub inni ciapaci pchają się do innych krajów, a potem żądają zmiany prawa na ich korzyść pod pretekstem rasizmu, kiedy powinno być tak że to ci co przyjeżdżają powinni szanować kulturę i prawa kraju do którego emigrują.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-01-02, 16:20 5
prawda swieta prawda i tylko prawda
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-01-02, 16:56 44
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-02, 16:57 24
Oho, widzę, że zachód się powoli budzi, ciekawe, czy nie za późno, no poczekamy zobaczymy.

Btw. Jeśli takie określenia jak faszysta, rasista, ksenofob mają oznaczać:
faszysta - ktoś kto się nie zgadza z obecną linią polityki, ma dosyć politycznej poprawności;
rasista - ktoś, kto uważa, że przyjezdny powinien przestrzegać praw kraju do którego przybył, szanować je i się do nich dostosowywać;
ksenofob - ktoś, kto kocha swój kraj bardziej od innych (bez agresji w stosunku do innych) i się tego nie wstydzi,

to się nie obrażę, jeżeli będę tak nazywany.

PS.
jakaś idiotka napisał/a:

"Imperium Osmańskie napadało białych Słowian i brało wielu z nich w jasyr. Tak wielu, że nasze słowo "niewolnik" wywodzi się od Słowianina"



Ale o historii niech lepiej nie mówią, jeżeli mają wygadywać takie głupstwa, bo owszem, o etymologie słowa "Słowianie" badacze i eksperci kłócą się do dziś i żadna grupa nie może przy obecnych wiadomościach "zwyciężyć", ale Imperium Osmańskie akurat nic wspólnego z tym nie ma.
Zgłoś
Avatar
mcvice 2013-01-02, 17:33 7
muzułmańskie ścierwo stosujące przemoc wobec ludzi myślących inaczej niż oni, przeciwnikom religijnym i innym ścinające głowy - wynocha do swoich arabskich krajów tam się zarzynać na wzajem. Nie ma tolerancji dla takiej przemocy - islam wypierdalaj z Europy.

Żydzi mogą zostać, oni przynajmniej nie mordują innych tak jak te arabskie pojebańce - tylko pamiętajcie, że nie wy jesteście gospodarzem - Żydzi jesteście gościem i jak goście powinniście się zachowywać.

Czarnoskórzy - w sumie nic do nich nie mam, nie próbują narzucać jakichś chorych szariatów srariatów. Azjaci to samo.
Zgłoś
Avatar
Johny212 2013-01-02, 17:36 5
A ja jestem biały i jestem z tego DUMNY!.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-01-02, 17:53 2
Pater patriae napisał/a:


Ale o historii niech lepiej nie mówią, jeżeli mają wygadywać takie głupstwa, bo owszem, o etymologie słowa "Słowianie" badacze i eksperci kłócą się do dziś i żadna grupa nie może przy obecnych wiadomościach "zwyciężyć", ale Imperium Osmańskie akurat nic wspólnego z tym nie ma.



Ona tam nie deliberuje nad pochodzeniem NASZEGO słowa "Słowianin", tylko angielskiego "Slav".
Zgłoś
Avatar
skillet84 2013-01-02, 18:00
Chujowy filmik jak i chujowe przesłanie i cel. Jeśli chcą coś zrobić to niech ruszą swoje amerykańskie dupska i zamiast pierdolić farmazony zaczną coś robić.
Zgłoś
Avatar
Kural 2013-01-02, 18:03 3
Przeczytałem kiedyś mniej więcej: "Jak nie chcecie, żeby tu przyjeżdżali to po prostu kiedy jakiegoś zobaczycie to ich napierdalajcie. Więcej się nie zjawi."

Niech zostanie jak jest, niech sobie niszczą zachodnie kraje, chuj im w dupę. Niedługo Polska, Węgry, Czechy i parę innych ogarniętych krajów będzie ostatnią przystanią i to my będziemy się śmiać.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-02, 18:07
Hauer88 napisał/a:



Ona tam nie deliberuje nad pochodzeniem NASZEGO słowa "Słowianin", tylko angielskiego "Slav".



Tak, ale ciągle nijak to się ma do Imperium Osmańskiego..
Zgłoś
Avatar
Don_Menelaos 2013-01-02, 18:07
To niestety jest smutna prawda teraz na zachodzie łatwiej spotkać ciapatego, azjate czy czarnego niż białego i niedawny przykład z Francji gdzie mniejszości się zbuntowały bo MISS za bardzo biała była ale nie ma się co martwic bo jak pokazuje historia Polska zawsze stała na straży europy
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-01-02, 18:08 1
Bieli nie zaleją Afryki bo po co się tam pchać? Nie zaleją też Azji bo tam też nie ma nic szczególnie zachęcającego do życia.
Antyrasizm jest narzędziem w rękach lewackich polityków do zbierania głosów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie