18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-18, 22:27 5
Cytat:

Przewrót majowy - ...Powodami zamachu była pogarszająca się sytuacja polityczna i gospodarcza kraju, zaś bezpośrednią przyczyną seria kryzysów gabinetowych w latach 1925-26....



Zła sytuacja polityczna - Jest.
Zła sytuacja gospodarcza - Jest.
Kryzys - Jest.

Tylko czekać aż się pojawi jakiś następca Marszałka. Może wtedy coś się zmieni.

KeithFlint napisał/a:

I dlatego NIE WOLNO zakazywać walk na stadionach. Kibice mają się napierdalać na wzajem, żeby wiedzieć jak napierdalać w prawdziwego wroga! Facet ma być agresywny! Ma być gotowym do walki o żonę, córkę, ojczyznę! Kibice na chwilę obecną mają większą moc niż wojsko. Zanim który mundurowy znajdzie kluczyk od szafki z bronią to już nie będziemy mieli dostępu do morza.
Macie szansę obecną sytuację zmienić w październikowych wyborach. Kto chce to zmienić ten pewnie wie o jakiej partii (a właściwie o jakim człowieku) myślę. Kto tego nie wie, ten go znajdzie.



Z większością się zgadzam, ale co do walk. Jak już chcą się ponaparzać to niech wezmą przykład z rusków i biją się poza miastem. Brak zniszczeń na stadionach, brak interwencji policji, a emocje rozładowane.
Zgłoś
Avatar
Vct 2011-08-18, 22:30
Hunter562 daj Boze, zeby taki sie pojawil!
Zgłoś
Avatar
kajtek19891 2011-08-18, 22:30 18
Co jak co, ale jakby teraz wybuchła wojna to kibice pewnie jako pierwsi stanęli by do walki.
Politycy, księża, biznesmeni i inne kurestwo pochowało by się po schronach albo wyjebało z kraju.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-08-18, 22:34 1
@KeithFlint zapytaj się rodziców jakie kiedyś były imprezy, i jak się wsie napierdalały. U mojej babki na wsi zabili 3 osoby zanim ojciec skończył 20 lat.

Nie mówię, że to jest w porządku, ale kurwa... to jest młodość. Nigdy nie miałeś ochoty wyjebać komuś w ryj?
Zgłoś
Avatar
gab. 2011-08-18, 22:34 3
chwała wielkiej Polsce !
Zgłoś
Avatar
d................e 2011-08-18, 22:35 21
Cytat:

Facet ma być agresywny! Ma być gotowym do walki o żonę, córkę, ojczyznę!



AMEN.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2011-08-18, 22:43 1
To jest prawdziwy BOHATER! Własnie ktoś taki powinien być przykładem! Zawsze byłem patriotą lokalnym piszcie co chcecie... ale po tej wypowiedzi widze że skoro kiedyś dało sie być POLAKIEM to teraz też sie musi do k**wy nędzy dać!
Zgłoś
Avatar
Damain 2011-08-18, 22:53 9
Jeden z niewielu filmów na sadistu, nad którym trzeba się zastanowić, a nie pośmiać i trollować w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2011-08-18, 23:03 2
Wystarczyłoby dziesięciu takich zamiast 460 buraków w stolicy i w Polsce działoby się o wiele lepiej.
Zgłoś
Avatar
zurik 2011-08-18, 23:04 1
@Hunter562

wszystko spoko, ale za ustawki poza miastem kibice nie są ganiani? mimo, że wszyscy pojawiają się tam dobrowolnie to i tak czekają na nich sankcje. żyjemy w państwie policyjnym i oby to jak najszybciej się zmieniło.
Zgłoś
Avatar
MASTERVOLUME 2011-08-18, 23:20
Przynajmniej umieją hymn zaśpiewać
Zgłoś
Avatar
wons 2011-08-18, 23:24
ZA 50 lat, po IIwojnie światłowodowej, stanie podobnie jak ten generał jakiś kibol i powie: Byłem noi przyjebałem kurwa! - gromkie brawa naszych prawnuków słyszane będą w smoleńsku.
sry -baknouem- i tak pieprze
Zgłoś
Avatar
krzychu2lv6 2011-08-18, 23:30 1
prawdziwi Polacy żyli wtedy i została ich garstka. My to leniwe, głupiutkie cip..czki , taka smutna prawda. Gdyby było inaczej nie było by takiego lekceważenia przez rząd bo by się bali.
Zgłoś
Avatar
Psychoprzemek 2011-08-18, 23:36
a ja czekam na mozliwosc dodania "soku marchefkowego", jak cos jest DUPNE!!!!
Zgłoś
Avatar
sebool12 2011-08-18, 23:56 1
Zbigniew Ścibor-Rylski, ps. Motyl, Stanisław (ur. 10 marca 1917 w Browkach)

Czyli, jak się nie mylę on ma już 94 lata? :O Żebym ja chociaż 80 dożył to będzie dobrze...
A tak wracając do tematu, widać że pomimo tylu lat nadal wierzy w swoje ideały. Też chciałbym być takim patriotą, ale widząc co się dzieje w tym kraju... po prostu nie jestem w stanie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie