18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
Blex 2011-08-19, 0:05 1
ostatnie pokolenie.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-19, 0:37 2
pmn napisał/a:

kurwa ostro... prawie się popłakałem...
widać, że nie żaden radiomaryja boy... trzeba szanować takich ludzi póki są jeszcze... swoje przeżył...

to jest bohater... moim zdaniem sto pięćdziesiąt tysięcy razy bardziej (może ktoś pomonoży ile to jest :0) tacy ludzie powinni leżeć na Wawelu niż kwa kwa kwa....


Polska to śmietnik, deal with it. Polscy kibice to śmiecie.
Zgłoś
Avatar
asd12033 2011-08-19, 0:37 1
My Polacy potrafia sie zebrac tylko i wylacznie jak mamy przejebane
Wspaniały naród wspaniały człowiek
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-08-19, 1:03 2
No dobra, dziadek sobie przemówił, poklaskali ale o co chodzi z tym "śmierdzi pała bohaterów"?

Zjednoczenie było by napewno-grupa na fejsie, komentarze na śledziku na NK i nowe jednoczące słit focie.
Zgłoś
Avatar
kenizeg 2011-08-19, 1:05
Kod:
"śmierdzi pała bohaterów"?


cześć i chwała.
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2011-08-19, 1:08 3
Chyba pierwszy filmik na sadisticu przy którym się wzruszyłem taki człowiek zasługuje by po śmierci zostać pochowanym koło Piłsudzkiego a nie kaczka...
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-19, 1:11
Cytat:

Chyba pierwszy filmik na sadisticu przy którym się wzruszyłem taki człowiek zasługuje by po śmierci zostać pochowanym koło Piłsudzkiego a nie kaczka...


sadistic.pl/apel-do-kibicow-gen-zbigniew-scibor-rylski-vt85836.htm764734
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-19, 1:37 1
Ja tam w nic nie wierzę, kaczek nie lubię, ale pewnie bym walczył, choćby żeby swój domek obronić.

A poza tym na wojnie byś mógł legalnie rozpłatać wrogie łby toporem

@down
To nie jest przemówienie jakiegoś polityka czy wojskowego na służbie, przemawia weteran który chce żeby historia nie zaginęła.

Btw. Patriotyzm to nie tylko walka w obronie kraju, a przede wszystkim szacunek do niego, czy chociażby wrzucenie pierdolonego papierka po batonie do kosza, a nie rzucenie go na ziemię.
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2011-08-19, 1:43 3
Lepiej bym tego nie ujął, aex. Wystarczyło dodać wzniosłą muzykę i już masz przepis na sukces. Spotami pisu też tak się jaracie? Ten sam schemat, te same metody manipulacji.

Do obrony jakiegoś śmiesznego "kraju" też bym nie stanął. Nie, nie jestem tchórzem. Do obrony domu - tak. Swój dom znam, kocham, kocham ludzi którzy mnie wychowali i z którymi ja się wychowywałem. W dupie mam obronę jakiegoś kowalskiego z drugiego końca kraju, który napierdala swoje dzieci po pijaku - a przecież też jest polakiem, i jego też mam zasłaniać własnym, jedynym, najcenniejszym życiem? A chuj ci w dupę, panie kowalski!

Jak to kiedyś przeczytałem mądry napis na murze:
"Boże pozwól bym potrafił, gdy ojczyzna mnie zawoła, zamiast piersi wypiąć dupę, bo ta ropa nie jest moja!"

Moi drodzy, wojny są wywoływane przez wodzów i polityków, którzy w dupie mają wasze życie, a wołają do walki po to, żeby samemu nie musieć się nadstawiać. Wpajają wam od dziecka jakiś śmieszny patriotyzm, który przydaje im się po to, by mieli żołnierzyków, którymi mogą strzelać, jak mają na to ochotę.

Całe szczęście żyjemy w czasach, w których otwarta wielka wojna jest mało prawdopodobna. Obym się nie mylił.
Zgłoś
Avatar
arroyo 2011-08-19, 1:46 2
Niech Tusk zobaczy ten film, to zamknie teraz Muzeum Powstania Warszawskiego
Zgłoś
Avatar
Miles87 2011-08-19, 2:15 1
W moim sercu BIAŁA GWIAZDA i wierzę że za Polskę walczył bym dzisiaj nie z przymusu ale i z własnej woli.
Zgłoś
Avatar
sikorro 2011-08-19, 4:26 1
dziwne że dopiero teraz ten filmik ktoś wrzucił. sprawdźcie kanał idar0s, od niego to rzucone, ma też kilka ciekawych filmików ;d
Zgłoś
Avatar
Boingu 2011-08-19, 5:09
@KeithFlint
Może te powstania na Śląsku były wygrane, ale dla mnie zwykli, szarzy obywatele Warszawy to są jednak zwycięzcy, oddali życie po to żeby pokazać Szkopom, że mordować, gwałcić, kraść to oni mogą sobie w Czechach, Austrii czy Afryce Północnej. I jak wyobrażasz sobie bijatyki na stadionach, co by zostało ze stadionów?
Zastanów się serio zanim coś napiszesz...
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-08-19, 8:05
No szczerze powiedziawszy że spodziewałem się czegoś takiego . Tak jak kilku @up'ow myślałem że to bedzie zwykłe pierdolenie a tu proszę . Jestem mile zaskoczony . A czemu nie pokazują tego w TV ? I tutaj cytat " Jednostki nadają , miliony odbierają , chcesz czy nie chcesz zrobią ci z głowy jajo"

K44 - Litery
Zgłoś
Avatar
Nerki 2011-08-19, 8:08 1
pmn napisał/a:



to jest bohater... moim zdaniem sto pięćdziesiąt tysięcy razy bardziej (może ktoś pomonoży ile to jest :0) tacy ludzie powinni leżeć na Wawelu niż kwa kwa kwa....



Wybacz, ale 150 000 x 0 to nadal 0.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie