18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-08-18, 21:26 116
Nie znam kolesia ale juz go cenie - potwierdza teorie, ze aby zasluzyc na szacunek innych niekonieczne musze drzec ryja o zydo-masonskiej okupacji Polski czy innym rosyjsko-niemiecko-smolenskim spisku przeciwko naszej Ojczyznie ...

ps: chuj w dupe dzisiejszym farbowanym bohaterom zarowno z lewa jak i prawa
Zgłoś
Avatar
cojo100 2011-08-18, 21:28 6
Tego na prawdę nie trzeba komentować tylko czas zachasać rękawy i wziąć się za polityków !
Zgłoś
Avatar
Zreiwz 2011-08-18, 21:46 30
chłopaki nie płaczą, ale wzruszyć się można
i tak mnie jakiś pseudo sadysta zjedzie
Zgłoś
Avatar
kicitorun 2011-08-18, 21:51 7
Dobrze prawi... piwo dla niego!!!
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-18, 21:53 27
Miałem nie oglądać bo myślałem, że kolejne pierdolenie, ale zmieniłem zdanie jak przeczytałem komentarze.

Pan Zbigniew swój chłop, mówi jak prosty człowiek, to co myśli, a nie jakieś pieprzenie z kartki, które się pierwszy raz na oczy widzi.
No i kibicom trzeba przyznać, że jak robią do czegoś oprawę, to w pełnej klasie.
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2011-08-18, 21:56 2
Co ciekawe w TV ograniczyli się do tego, że wśród (coby o nich nie powiedzieć, nie wiem jak na stadionach się zachowują) nich był jakiś tam ktoś rozrabiaka. Bardzo ładne zachowanie, chwali się.
Zgłoś
Avatar
Voltas 2011-08-18, 21:58 11
Aż mnie ciarki ze wzruszenia przeszły po ciele.
Cześć i chwała bohaterom!!!
Zgłoś
Avatar
C................a 2011-08-18, 21:59 6
Wzruszyłem się.
Zgłoś
Avatar
d................a 2011-08-18, 22:04 3
Szkoda, że ktoś do filmu postanowił wstawić muzykę, która zagłusza niektóre rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-18, 22:07 11
Najgorsze że tacy weterani za niedługo wymrą i patriotyzm może w naszym kraju wyginąć. Są jeszcze młodzi ludzie którzy będą starali się sobą pokazać jakieś wartości narodowe (sam się do nich staram zaliczać), ale przy obecnej nagonce na wszelkie przejawy Polskości (patriota -> nacjonalista -> faszysta -> nazista ) niewielu ich zostanie.
Zgłoś
Avatar
p................n 2011-08-18, 22:09 162
kurwa ostro... prawie się popłakałem...
widać, że nie żaden radiomaryja boy... trzeba szanować takich ludzi póki są jeszcze... swoje przeżył...

to jest bohater... moim zdaniem sto pięćdziesiąt tysięcy razy bardziej (może ktoś pomonoży ile to jest :0) tacy ludzie powinni leżeć na Wawelu niż kwa kwa kwa....
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-08-18, 22:22 14
a w mediach co? pierdolenie o tym, że Staruchowicza zamknęli.
Szkopy nie dały rady, kacapy nie dały rady, a obecne rządy i pijarowskie zagrywki nas rozkurwią :/

przykład wyżęj: pmn który nawet nie potrafi uszanować prezydenta i dalej będzie pierdolił o czymś, czego się już nie cofnie. (poza tym, podstawowe pytanie: czy ktoś z nas chciałby tam chować rodziców 18 kwietnia 2010?)

Mam nadzieję, że kiedyś zepniemy buły, i pokażemy, żeśmy są kurwa Polacy a nie pizdeczki
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2011-08-18, 22:23 20
Jestem dumny z tego że jestem POLAKIEM !!!
Zgłoś
Avatar
K................t 2011-08-18, 22:26 7
I dlatego NIE WOLNO zakazywać walk na stadionach. Kibice mają się napierdalać na wzajem, żeby wiedzieć jak napierdalać w prawdziwego wroga! Facet ma być agresywny! Ma być gotowym do walki o żonę, córkę, ojczyznę! Kibice na chwilę obecną mają większą moc niż wojsko. Zanim który mundurowy znajdzie kluczyk od szafki z bronią to już nie będziemy mieli dostępu do morza.
Macie szansę obecną sytuację zmienić w październikowych wyborach. Kto chce to zmienić ten pewnie wie o jakiej partii (a właściwie o jakim człowieku) myślę. Kto tego nie wie, ten go znajdzie.

Dodam na marginesie, że wszyscy świętują z góry skazane na porażkę przegrane Powstanie Warszawskie. Przypomnę że na Śląsku były trzy powstania, z których dwa były zwycięskie. O nich też czasem szepnijcie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie