18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-19, 8:13
jak 0 jak trzeba uznać że leżący śp prezydent jest jako 1 więc to po prostu
sto pięćdziesiąt tysięcy razy bardziej

a propo tematu właśnie obrońcy Polski w 39 r i ogółem wojsko broniące kraju jest dla mnie bohaterskie ale już Polacy ginący w Afganistanie czy Iraku mniej.... szkoda człowieka ale patrząc z punktu widzenia tubylców jesteśmy kimś kto najechał czyli teraz te wszystkie tempe pizdy na naszej klasie co wypisują niedawno zmarłemu saperowi jaki to on był bohater zachowują się dokładnie tak jak żony ssmanów
Zgłoś
Avatar
chupsky 2011-08-19, 8:35 11
Bardzo ładna przemowa. Szkoda tylko, że w historii Polski sakralizuje się klęski. Zawsze byłem pełen szacunku dla Powstańców, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - generalicja rzuciła tych ludzi na pewną śmierć. 250 000 ofiar, w tym inteligencji, to ułatwiło później komuchom zadanie.

A w sumie wymiotować się chce, jak się czyta wypociny pajaców typu Zdunkov czy Kozogłowy. W przypadku okupacji pewnie jako pierwsi polecieliby z donosem, żeby tylko ratować własny tyłek czy majątek. Ot gówna bez honoru - takim AK strzelało w łeb i słusznie robili.
Zgłoś
Avatar
Avoid 2011-08-19, 8:56
coś pięknego, łzy same lecą. Mój dziadek walczył na Westerplatte spędził 6 lat w niemieckiej niewoli proponowali mu wyjazd do stanów nigdy się nie zgadzał zawsze mówił że tu jest jego dom, jego ziemia i ludzie. Ogromny szacunek dla tych wszystkich ludzi którzy są prawdziwymi Polakami dzięki takim osobom jak Pan generał człowiek od razu odzyskuje wiarę w innych.

Szkoda tylko że politycy nie umieją docenić tego wszystkiego i nie zrobią w końcu coś dla Polski tylko nadal dbają o własną dupę.
Zgłoś
Avatar
wezspierdalaj taki lek 2011-08-19, 9:36
dla calej starej (i nie tylko) Armii Polskiej a w szczegolnosci dla AK' owców : CZEŚĆ!!! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-08-19, 10:37
@pmn

Przestań bic dzieciaki , znajdz sobie mocniejszego przeciwnika ^^
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-08-19, 10:39 6
to takie piekne ze az sobie zwalilem
Zgłoś
Avatar
komarr0 2011-08-19, 11:34
bo to kibice legii inni to by jeszcze krzesła zajebali !!
Zgłoś
Avatar
robacco 2011-08-19, 11:49 1
Co do filmiku to aż ciary przechodzą
A co do kibiców to: "Kibice to ostatnia grupa ludzi w Polsce której się jeszcze cokolwiek chce"
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2011-08-19, 12:57 1
trzeba przyznac ze dobre miesoarmatnie z nich by bylo
Zgłoś
Avatar
janek2121 2011-08-19, 13:23
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy : Nie no ty to kozak jesteś \m/
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2011-08-19, 15:08 5
Ciekawe czy tamta młodzież, która 67 lat temu walczyła o naszą wolność, też chodziła po mieście po kilku i zaczepiali innych Polaków szukając powodu aby im dla zabawy wpierdolić... ciekawe czy też dla zabawy rozbijali kioski, niszczyli wszystko, co stanęło im na drodze... i nie dla honoru... DLA ZABAWY!!!

Błagam, z całym szacunkiem dla tego starszego Pana... przyrównywanie tamtej młodzieży do dzisiejszych chuliganów to jak Matkę Teresę do ruskiej dziwki przy drodze...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-08-19, 15:10
Cytat:

Dokładnie, nie na darmo to ja tu rządzę.


a my Ci pomagamy
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-19, 16:00
Lepiej uważajcie na siebie, bo ostatnio coraz częściej plebs obala władzę.
Zgłoś
Avatar
c................r 2011-08-19, 17:41
a ja sie qrwa popłakałem i sie qyrwa tego nie wstydzę dzieki taki jak on nie piszemy teraz po rusku
Zgłoś
Avatar
chupsky 2011-08-19, 18:50 2
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy - AK to terroryści, bo zabijali zdrajców narodu polskiego podczas nielegalnej okupacji hitlerowskiej i stalinowskiej, skazujących innych Polaków na śmierć bądź katusze swoim denuncjatorstwem? Przypominam, że w świetle prawa panującego w II RP, czyli legalnej władzy, Armia Krajowa postępowała zgodnie z literą prawa (kara śmierci za zdradę narodu czy dezercje była także po wojnie - tylko dzisiaj są jakieś durne przepisy dla ciot takich jak ty).
Jesteś po prostu kolejnym niedouczonym szczekaczem i debilem jakich tutaj pełno A że jesteś sprzedawczyk, to się sam przyznałeś, także nawet bym cię opluć nie chciał. Rodzice muszą być z ciebie dumni! No chyba, że to u ciebie tradycja rodzinna ^_-
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie