18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
Buene 2011-08-19, 18:51 1
Za dźwiękami pięknej muzyki toczą się krwawe walki.
Zgłoś
Avatar
lemansky1979 2011-08-19, 18:52
Byłem żołnierzem, jestem kibicem.... poryczałem się.... chwała Bohaterom! cześć Ich pamięci!
Zgłoś
Avatar
sebek819 2011-08-19, 19:28
Dawno czegoś takiego wzruszającego nie oglądałem, słyszałem. Specjalnie się zarejestrowałem żeby dać piwo dla tego co umieścił ten filmik tutaj. Ku chwale ojczyzny :]
Zgłoś
Avatar
zolty23 2011-08-19, 19:34 1
powinniśmy wziasc wszyscy i rozjebać cały sejm i polityków możne by było lepiej
Zgłoś
Avatar
chupsky 2011-08-19, 20:26
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:



Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie tradycją rodzinną nie jest płodzenie komunistycznych świń na stosie gówna w stodole. Oh, a jednak wiem jak u ciebie jest!

AK to terroryści, 2 RP to byli terroryści, okupanci powinni nas dawno zniszczyć, nie musiałbym teraz szczekać w polskim języku z takimi ludźmi jak ty

Ale Putin nas kiedyś wyzwoli.



Nawet się nie targnę na ripostę, bo biorę to za marną prowokację. Ludzie nie mogą być aż tak głupi. Miłego wieczoru
Zgłoś
Avatar
Zaako 2011-08-19, 20:56 4
Zawsze mnie to śmieszy. Wystarczy spojrzeć na youtube, wpisując hasła typu " Polacy w drugiej wojnie", "Husaria", "Polscy bohaterowie" itp. zawsze pod filmikiem, który obowiązkowo zawiera bardzo wzruszający podkład muzyczny, pełno wpisów "...Jestem dumny z bycia Polakiem...", "...Kocham Polskę..." , "...też bym walczył..." itp. Tutaj jest dokładnie to samo, każdy wypisuje takie bzdury będąc pod chwilowym wrażeniem takiego filmu.
Nie chodzi oto, aby wypisywać jakieś głupoty pod filmikiem, ale żeby dawać świadectwo. Jestem ciekaw ilu z Was patriotów chodzi na wybory, ilu z was zna choćby historię Polski XX w, ilu z was przeczytało jakąkolwiek książkę na temat powstania?
Potem idzie takie jeden osioł z drugim ulicą i słyszę, jak on to nie ma wyjebane na Polskę i wyjechałby na zachód jak tylko by miał okazję.
Zamiast siedzieć na internecie i pisać bzdury weźcie się za książki.
Zgłoś
Avatar
rolerek 2011-08-19, 20:58 1
Nie przepadam za patriotyzmem na pokaz, bo jak dla mnie to jest delikatnie mówiąc za łatwy - pokrzyczę, pochodzę z flagą, pomogę zejść z podestu człowiekowi który musiał przeżyć to gówno... i już jestem patriotą. Szanuję ludzi którzy musieli przelewać krew za ojczyznę ale mam mieszane uczucia jak myślę o dowództwie które podjęło tą głupią decyzję. Sprawa była już przegrana a zamiast wysyłać na rzeź tych młodych ludzi (bo tak najłatwiej) trzeba było myśleć przyszłościowo.

Niemcy byli przegrani, trzeba było się szykować do nowej wojny (na intelekt a nie na kule) z ZSRR. W powstaniu zginęła elita tamtych czasów, inteligencja która powinna walczyć z komuną a nie dać się wytłuc jak uczniaki.

O to mam żal to ówczesnych polityków/dowódców.
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2011-08-19, 21:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Edek Łomiarz 2011-08-19, 21:31 1
a tak między nami... z całym "szacunkiem" dla tego starszego Pana... wyjebałbym mu z buta gdybym go spotkał... Za co? Za to, że zrównuje ludzi, którzy poświęcili zdrowie i życie swoje dla dobra innych z debilami, którzy poświęcają zdrowie i życie innych dla swojego dobra.
Zgłoś
Avatar
kuba9458 2011-08-19, 22:07
szkoda ze sie to dobrze nie sprzeda bo takto co moze tvn by pucił
Zgłoś
Avatar
smys 2011-08-20, 3:48
Tytlu piosenki w tle: Tarja Turunen - Oasis. Jakby kogos interesowalo
Pozdrawiam! Facet wie 'co' jest najwazniejsze w naszej ojczyznie
Zgłoś
Avatar
rudy691 2011-08-20, 13:24 2
powstanie warszawskie...bezsensowna rzez mlodego pokolenia. ... skurwysyny z rzadu na obczyznie wyslali mlodziez na pewna smierc...co to komu dalo ??? dorabianie pierdolonej ideologii do jednego z najbardziej debilnych zrywow w historii Polski...i teraz ideologie dorabiaja kibolom...kolejna banda jolopow...kurwa co za kraj
Zgłoś
Avatar
elvese1 2011-08-20, 13:45
wzruszająca przemowa i dająca do myslenia , oby tacy ludzie żyli jak najdluzej
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-20, 14:46 4
Miles87 napisał/a:

W moim sercu BIAŁA GWIAZDA i wierzę że za Polskę walczył bym dzisiaj nie z przymusu ale i z własnej woli.


Wzruszające, zrobiłaś sobie żyletką orzełka na chuju? <3

komarr0 napisał/a:

bo to kibice legii inni to by jeszcze krzesła zajebali !!


Gdyby kibic legii podpalił twoją matkę to byś inaczej pierdolił.

lemansky1979 napisał/a:

Byłem żołnierzem, jestem kibicem.... poryczałem się.... chwała Bohaterom! cześć Ich pamięci!


Nie martw się, i tak Ciebie i Twoją rodzinkę wpierdolą robaczki ^^

Nie wiedziałam, że na sadisticu jest tyle emo-gejów.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-20, 15:00
omgwtflol napisał/a:

Nie wiedziałam, że na sadisticu jest tyle emo-gejów.



No popatrz, ja jakoś nie mogę na nich trafić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie