18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Może nie na czasie, ale dopiero teraz znalazłem ten filmik.

Apel gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, z okazji rocznicy wybuchu powstania warszawskiego do tłumu kibiców.
Nie wiem jak do was, ale do mnie przemawia sto razy bardziej niż transmitowane w TV coroczne pierdolenie prezydenta czy też premiera.



Ciekawe że takich kibiców nigdy w TV nie pokazują.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-08-20, 16:48 1
omgwtflol napisał/a:


Wzruszające, zrobiłaś sobie żyletką orzełka na chuju? <3

Gdyby kibic legii podpalił twoją matkę to byś inaczej pierdolił.

Nie martw się, i tak Ciebie i Twoją rodzinkę wpierdolą robaczki ^^

Nie wiedziałam, że na sadisticu jest tyle emo-gejów.



Żałosne, żałosne, ŻAŁOSNE - tak pokrótce można skomentować Twoje "oświecone" wywody. Za dużo propagandy oglądasz/czytasz/słuchasz i stąd taki zidiociały tok myślenia z Ciebie emanuje. Szkoda.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
katarq 2011-08-20, 17:20
Przeglądam sadistica od dłużeszgo czasu, to jest mój pierwszy post, oraz pierwsze piwo dla tego filmu. Ciary po plecach...
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-21, 8:05
Wy wszędzie jakąś manipulacje widzicie. Gosciu dobrze gada i tyle..
Zgłoś
Avatar
Pablo1234 2011-08-21, 11:24
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Tu nie trzeba jej widzieć, bo ślepy by ją dostrzegł.

Jestem ciekaw o ile mniej piw i ciar wywołałby ten filmik gdyby nie ta śmiszna muzyczka w tle. Na prawdę jestem przekonany, że 200 to by był maksimum



Jesteś typowym prowokatorem, ale nie będę Cię obrażał, tylko tak dla ścisłości, trochę mało wiesz o powstaniu, fakt rząd się wydurnił, ale tu nie nie chodzi o to kto popełnił błąd.

Przeczytaj sobie co mogło by się stać gdyby nie to powstanie, plan czystek etnicznych, prawdopodobnie gdyby nie Ci ludzie to obecnie na miejscu Warszawy były by niemieckie pola uprawne, albo po prostu pustkowie.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-08-21, 11:41
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

895 osób dostało zmanipulowanych ciar, albo ciar hipokryzji. Na codzień narzekają na chujową polskę by zaraz po obejrzeniu propagandowego filmiku z dziadkiem zmienić zdanie (i to na jakiś dzień-dwa).

Welcome to poland



Czemu przypisujesz komuś rozmaite cechy - nie mając żadnego rozeznania na temat poszczególnych person? Skąd wnioski że Ci którym się podobał powyższy materiał są tymi samymi osobami które "opluwają" Polskę?

Jako człowiek światły zapewne wiesz że ludzie nie narzekają na kraj a na władzę która nim rządzi. Podatne na manipulacje są te barany które głosują na te opcje polityczne które im podsuną media.

Ja tak samo mogę powierzchownie wywnioskować iż jesteś typowo zmanipulowaną jednostką przez architektów tego świata - zaszczepili w Tobie wartości na których im zależy by znieść państwa narodowe i wprowadzić światowy rząd.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-08-21, 14:39 3
Sram na te wasze propagandowe filmiki i wydumany patriotyzm,stek bzdur w estetycznej oprawie mający się odwołać do zaszczepionych w polaczkach wzorców myślowych.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-23, 22:49 1
Hauer88 napisał/a:



Żałosne, żałosne, ŻAŁOSNE - tak pokrótce można skomentować Twoje "oświecone" wywody. Za dużo propagandy oglądasz/czytasz/słuchasz i stąd taki zidiociały tok myślenia z Ciebie emanuje. Szkoda.

Pozdrawiam


Śmierdzisz gównem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
janek2121 2011-08-23, 23:42 1
^Odpowiedź na twoim poziomie.

Kozocośtam : Po chuj próbujesz być tak na siłę inny? Ludziom się podobało. Mnie nie może! Polska jebie a Polacy to biedacy i komuniści. Stary o co ci chodzi? Przykro ci ,że mieszkasz w tym kraju ? Nikt cię nie trzyma. Spadaj do rosji czy innego gówna i baw się świetnie śmiejąc się z tych baranów i marionetek co mieszkają w tym jakże zacofanym kraju ...
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-24, 15:22 1
janek2121 napisał/a:

^Odpowiedź na twoim poziomie.


A czy jakby w Ciebie małpa rzuciła gównem to próbowałbyś jej przetłumaczyć dlaczego źle postąpiła?
Zgłoś
Avatar
janek2121 2011-08-24, 23:32
Dyskutować nie umiesz tylko wjeżdżać rodzinę ? Naprawdę żałosne. Po czym zakładasz ,że jestem dzieckiem ? Pseudo dorosły 22 lata raz zaruchał nie dziewczynę pan świata kurwa...
W którym momencie jestem alternatywnym gimbusem czy innym gównem ? Kiedy trafiła do mnie wypowiedź człowieka któremu nie powinieneś nawet gówna z podeszwy zlizywać?
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-08-25, 11:07
janek2121 napisał/a:

Po czym zakładasz ,że jestem dzieckiem ?


Jak dorośniesz to też będziesz to zauważał.
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-08-25, 18:53
Zamknąć japy!
Chcecie sobie na starych wyrzucać (albo jedna strona chociaż) to wypieprzać na PW/SB/GG/NK-talk.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-08-26, 21:26
omgwtflol napisał/a:


Śmierdzisz gównem. Pozdrawiam.



Świetnie. Tego się można było spodziewać po tępej istotce - obrzucanie mięsem jest zajebiste w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
golden8426 2011-09-04, 18:10 2
chuj a nie sadysta ze mnie.prawie sie poryczalem.
Zgłoś
Avatar
rudy691 2011-09-17, 9:33 1
golden8426 napisał/a:

chuj a nie sadysta ze mnie.prawie sie poryczalem.



a nie przytrzasnales sobie pochwy w drzwiach jak szedles po chusteczke ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie