18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Na wstępie zaznaczam, że temat jest dla osób, które posiadają prawo jazdy i jeżdżą. Jeśli nie należysz do tych osób, robisz scroll down i broń boże nie komentujesz, bo gówno wiesz na ten temat.

Na pewno wszyscy znacie taką sytuację: Stoisz na światłach, przed tobą kilka(naście) aut, zapala się zielone i... wszyscy stoją. Dlaczego? Otóż winę za to ponoszą, jak to ja ich nazywam, muły światłowe. Wskakuje zielone, a oni stoją, bo jeden idiota coś wpierdala, druga cipa poprawia makijaż w lusterku, trzeci zjeb pisze smsa, czwarty imbecyl się zagadał, a piąty pajac zamyślił. Mogłoby na zielonym przejechać 10 aut, ale wystarczy jedna taka końska spierdolina, która przyblokuje, i przejadą może 4.

Słuchajcie - samochód stojący na światłach to nie jest kurwa stołówka, salon kosmetyczny, budka telefoniczna, czy pierdolona świątynia dumania. Jesteś uczestnikiem ruchu, a blokując lub spowalniając go należy ci się chuj w dupę, utrata prawa jazdy i taki mandat, żebyś przez resztę miesiąca wpierdalał tynk ze ściany.

Jeśli stoisz na światłach pierwszy, to nie myślisz o niebieskich migdałach, tylko patrzysz na sygnalizator. W momencie jak zapali się pomarańczowe - ruszasz. W momencie jak zapali się zielone - twoje koła przekraczają linię. Jeśli nie jesteś pierwszy, ruszasz w tym momencie, w którym ruszy auto przed tobą.
Kumają?

Nie twierdzę, że siedząc za kierownicą nie wolno jeść, gadać, myśleć, tylko że trzeba robić to tak, żeby innym uczestnikom ruchu nie przeszkadzać. Jeśli tak nie potrafisz, to powinieneś oddać swoje prawo jazdy do urzędu i przesiąść się na zasrane wrotki.

Ludzie zastanawiają się, skąd się biorą korki w miastach. Głównie właśnie stąd. Jeśli zielone przepuszcza powiedzmy te 10 aut, a w grupie tych 10 znajdzie się jeden muł, to już nie przejedzie 10, tylko powiedzmy 4. Kilka razy tak i co się dzieje? Kolejka się wydłuża.

Naprawdę, bądźmy ludźmi, a nie pierdolonymi świętymi krowami.

Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Harry_z_Tybetu 2013-12-19, 20:54 2

"To urządzenie, które montuje się obok sygnalizatorów świetlnych.
− Podaje w sekundach, jak długo jeszcze będzie się paliło światło zielone lub czerwone na sygnalizatorze"
Zgłoś
Avatar
golden8426 2013-12-19, 20:54
Bogus rowerem 1raz stal w korku?
Zgłoś
Avatar
T34v2 2013-12-19, 21:03 3
Też mnie to wkurwia. Zawsze staram się ruszać "na sztywny hol", czyli równocześnie z poprzedzającym mnie autem. Ale niektórym nie przegadasz, mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
masterkosa 2013-12-19, 21:08
Fejk. BongMan nie ma życia poza netem...
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-12-19, 21:10
Muły światłowe to nic w porównaniu ze zdebilowaciałwymi kierowcami ciężarówek z zestawem. Stoisz na światłach i chcesz skręcić w lewo na skrzyżowaniu, a tu z przeciwka wpierdala ci się taki debiluch i zastawia ci przejazd w momencie gdy tobie zaczyna się świecić zielone światło. To jest dopiero frustrujące!
Zgłoś
Avatar
lith 2013-12-19, 21:10
@ConorBro
Gorzej jak z bocznych jedzie 3x tyle samochodów co główną. Jak każdy z głównej nie wpuści 1 z podporządkowanej przed siebie to cham i buc, a jak ci z podporządkowanej wyczają kogoś kto sie czuje mniej pewnie, czy nie chce zablokować skrzyżowania to i w 3-4 samochody się wjebią.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-12-19, 21:15
BongMan ty jesteś specem od sucharów... i niech tak zostanie
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-19, 21:19
Zgredzikb napisał/a:

Glupoty piszesz. Zblizajac sie do skrzyzowania, gdy jest czerwone swiatlo wszystkie auta sie zblizaja do siebie " na styk ", zderzak przy zderzaku a podczas ruszania musi byc zmniejszona ta odleglosc stad wlasnie te opoznienie.



Zmartwię cię, bo nie staje się komuś "na styk". Wspomnisz moje słowa jak ci się któryś stoczy
Poza tym jakie masz wtedy pole manewru gdy trzeba np. zjechać karetce? Ano żadne i stoisz jak ten imbecyl bo nie masz gdzie się ruszyć, karetka stoi a cenne sekundy lecą.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-12-19, 21:22
Jakie zolte?
Swiatla zmieniaja sie zielone->zolte->czerwone, ale juz potem czerwone->zielone. Przynajmniej tu gdzie ja jestem. Chyba, ze masz na mysli, zolte dla drugiej strony ruchu, a to nie zawsze widac.
Jezeli o ruszanie na tym "pomaranczowym" miales na mysli to chyba umknela ci cala masa pojebow, ktorzy zapierdalaja 80km/h w zabudowanym i przecinaja na zoltym.
I chuj mi z tego, ze w razie wypadku ich wina, jak mi sie wpierdoli w drzwi od mojej strony.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-12-19, 21:22 7
tuskers4 napisał/a:

Jestem kierowca od kilku dobrych lat, najebalem kilometrow wiecej niz nie jeden z was (okolo 2 mln).



Kod:
Wiek: 23


zakładając, że prawko masz od 18-tki czyli 5 lat
2000000 [km] / 5 [lat] = 400000 [km rocznie]
400000 [km] / 365 [dni w roku] = ~1096 km każdego dnia

Zgłoś
Avatar
Lupi 2013-12-19, 21:30 1
Pierdolenie o szopenie....

Rusza się na zielonym, na pomarańczowym przygotowuje, (wbija bieg itp itd).
To primo.

Dwa.
To co napisał ktoś wyżej - mogą być problemy z autem - sam kiedyś zostałem świeżo po prawku strollowany przez ojca - "masz jedź do szkoły" - auto na gaz wachy 0, gaz się skończył 3km od domu i 3 km od szkoły na światłach. Super kurwa. Trąbieniem mnie ni chuja nie przyspieszyli.

Trzy. Bongman. Życze Ci kurwa trafić na mnie na światłach. Pedał który zaczyna trąbić 0.0001 po zielonym jest zwyczajnie idiotą. I postępuje się z nim jak z idiotą. Czeka się chwile (dobrze znać czas sygnalizacji) i rusza się na pomarańczowym.... ale przed czerownym. Eh...

A żeś jest z sosnowca, a auto mi się wyklepie, to się może gdzieś spotkamy...
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2013-12-19, 21:31 1
@panwpolo

1) Zamiast jeździć zarżniętą E30, kup sobie miesięczny. Mniej wstydu dla Ciebie i mniej szkody dla społeczeństwa polskiego, bo jednego buca mniej.

2) Niesprawnym samochodem NIE MASZ PRAWA poruszać się po drogach. Między innymi właśnie dlatego, żeby nie powodować takich sytuacji. Jakbym jeździł takim rzęchem, to większość moich numerów w telefonie byłaby do pomocy drogowej.
Zgłoś
Avatar
fdr 2013-12-19, 21:31 1
@panwpolo

to po cholere siadasz za kierownice niesprawnego auta. sam tworzysz zagrozenie a sie tlumaczysz pierdolami. o auto sie dba, zapobiega zanim cos sie stanie, a nie "polak madry po fakcie".
Zgłoś
Avatar
porter 2013-12-19, 21:51
@panwpolo

Jeśli inni ci zarzucają że jeździć niesprawnym samochodem - to zwykli debile. Już kurwa zamówię lawetę bo mi auto gaśnie na światłach!
Zgadzam się z tobą. Sam jak widzę dziadka z wnukami przed sobą(co osobiście mi nie pasuje ze koleś 70+ siedzi za kółkiem) i autko mu na światłach gaśnie przez co ja już nie dam rady przejechać nawet na pomarańczowym to cóż... Takie życie.

Ale czasami się zdarza(tak jak dzisiaj) że pan w audi z pasa do skrętu w prawo wpierdala się przed ciebie do pasa skrętu w lewo. No i jak tu żyć?

Inną sprawą jest kultura przepuszczania na pasach pieszych. Tak to kurwa żaden się nie zatrzyma, ale jak fajne cipki stoją to jeden z drugim ryj by o kierownice rozbił ale się zatrzyma.

Nie ma na to rady. A kozaczkom którzy napierdalają klaksonem co 5 sekund bo prawko mają 5 miesięcy i są bossami w swoim punto wielki chuj w dupe.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-12-19, 22:08
Antybozia666 napisał/a:



No tak, przecież jak złośliwy egzaminator ujebał Cię 17 raz, Najebałeś 24 pkt karne za wyprzedzanie traktora na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych czy inne combo, albo sędzia cham zabrał ci prawko za 0,2000000001 ‰ alko potwierdza to jak jesteś zajebistym kierowcą. pozdro 666


Zdałem za 1wszym razem, jebnąłem kilo do chuja, osobówkami, busami i ciężarówkami. Masz rację, nie mam prawka bo mi wzieli za 4,28 w wydychanym, że nie wspomnę o tym że tylko na alko mnie badali. Jeżdzź cały czas bez prawka bez stresu, raz na jkis czas mnie złapią, i :tylko 500zł za kierowanie bez uprawnień... zawsze zapierdalam i wyłapać mandat 500+ to żaden problem, a ty tylko mogą ci dać 500....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie