18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-01, 16:11
Shatter napisał/a:


Nie mam kompleksów.Nie jestem polakiem cebulakiem...



Zapewne jest polskim żydem, dlatego tak mówi.
Zgłoś
Avatar
matiskate 2012-12-01, 16:50
Major_Aksamit napisał/a:

Przed chwilą mówiłeś, że Cie to nie interesuje bo masz swoje życie, a teraz o to pytasz. No chyba, że mnie podrywasz, to przepraszam ale muszę odmówić.

A choćby dlatego, że tacy ludzie was reprezentują jak biedroń, legierski czy jakieś inne grodzkie i tacy się wypowiadają w imieniu środowisk lewicowych i takim przyklaskujecie.



Mocne słowa jak na kogoś kto ma w dupie dynamit.
Po drugie jak ci sie nie podoba jak się 2ch facetów całuje to patrz gdzie indziej, oszczędzisz sobie nerwów.

Cytat:

- Nie cierpię pedałów, dlatego, że mnie to zwyczajnie obrzydza, nawet jak bym chciał ich polubić, to nie mogę, bo mnie zwyczajnie na wymioty zbiera. Ci co tylko sobie wsadzają siusiaki w dupę po kryjomu w domu to niech sobie będą, Ci co roszczą sobie jakieś prawa z tego tytułu niech spierdalają.



Dziwnie, mam rozumieć że widziałeś parę gejów uprawiających seks na ulicy ? I dalej idąc tym tropem para heteroseksualistów piepsząca się na środku ulicy [ nawet jeżeli nie są specjalnie piękni ] jest dla ciebie w porządku.
Zgłoś
Avatar
kwinto1992 2012-12-01, 17:56 10
Zgłoś
Avatar
Erdroy 2012-12-01, 19:26 4
Lewacy to pseudotolerancyjne ścierwa. Będą bronić naszych granic gdy przyjdzie czas ? To są potencjalni kolaboranci z przyszłym agresorem- Volksdeutsche i tyle
Zgłoś
Avatar
matiskate 2012-12-01, 19:42 1
Erdroy napisał/a:

Lewacy to pseudotolerancyjne ścierwa. Będą bronić naszych granic gdy przyjdzie czas ? To są potencjalni kolaboranci z przyszłym agresorem- Volksdeutsche i tyle



A kto ma niby być potencjalnym wrogiem?
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-12-01, 19:59
Cytat:

Gdyby tak bylo to żydzi dawno wyjebaliby w kosmos wszystkich nie-żydów



Nie zrobią tego bo zawsze muszą żyć czyimś kosztem.
Zgłoś
Avatar
mazin 2012-12-01, 22:10 2
Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej". Jak widać, dziadek Józef ma wiernych słuchaczy.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-01, 22:41 1
matiskate napisał/a:



A kto ma niby być potencjalnym wrogiem?


Wszystkie kraje sąsiadujące są potencjalnymi agresorami.
"Chcesz pokoju szykuj się do wojny"
Zgłoś
Avatar
myx 2012-12-02, 0:06 3
Lewactwo ostatnio w internecie pozuje na kozaków robią jakieś filmiki gdzie w 10 osób w nocy, gdzieś na pustkowiu z kominiarkami na głowach wymachują siekierami, nożami i maczetami a jak, któryś z nich dostanie wpierdol to lecą z płaczem do TVN i pierdolą, że naziści ich biją
Zgłoś
Avatar
Asmodean 2012-12-02, 6:00
wortor napisał/a:

Ależ oczywiście, że będziemy, jak również szyderczo się usmiechać czytając komentarze prawicowych frustratów

btw. może zamiast tak bardzo interesować się kto co robi ze swoim 'interesem' zainteresuj się własnym, no chyba, że nie ma czym:>



Pedał się oburzył. Wystarczy że cała antifa interesuje się penisami innych osobników płci męskiej.

[/center]
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-12-02, 7:13
Kop w NOP Rasizm Stop !! i chuj wam w dupe ciemiaki jak dojdziecie do wladzy to wam bede bomby podkladal,radykalnie zwalcze wasza radykalna prawice ;D
Zgłoś
Avatar
nonpussumus 2012-12-02, 10:23
HAHAHA lewackie psy miały okazję pochwalić się w Warszawie. Jak zwykle schowani za POlicją. A potem pedalska napinka w internecie. Jak się nie ma jaj to zostaje internet.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-12-02, 12:52 1
No to się prawacka hołota rozszczekała. Boli? To bardzo dobrze.

Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-17, 18:37
ale z was lewacki scierwa jest brechawa kurwa napinacie sie i rozglaszacie swoje pedalskie poglady rozwieszacei swoje gowniane plakaciki ale poza tym nic konstruktywnego z waszej strony nie wychodzi
Zgłoś