18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Magik2501 2012-12-01, 1:20 113
Lewacy pewnie będą ślizgać mikołaja pod tę fotę jeszcze przynajmniej 20 lat.
BTW poziom plakatu na poziomie ortografii z niego.
Zgłoś
Avatar
wortor 2012-12-01, 1:24 20
Ależ oczywiście, że będziemy, jak również szyderczo się usmiechać czytając komentarze prawicowych frustratów

btw. może zamiast tak bardzo interesować się kto co robi ze swoim 'interesem' zainteresuj się własnym, no chyba, że nie ma czym:>
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2012-12-01, 1:32 8
Ideowo mnie to ni ziębi ni grzeje, a dowcip dobry.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-12-01, 1:40 2
Jest jedna rzecz, która mi się podoba a zarazem łączy dwie walczące ze sobą ideologie.
Był obowiązek pracy i nikt nie mógł powiedzieć, że jej nie ma.
Wszyscy pracowali i od siedzenia w domu nikomu się w dupie nie przewracało tak jak teraz.
Ja osobiście nie mam pracy od miesiąca, dzisiaj się dowiedziałem, że mój 56 letni ojciec stracił pracę i dwóch moich znajomych.
Jebie się w tym kraju co raz bardziej.W końcu trzeba się zjednoczyć i coś z tym zrobić bo nas wykończą :/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-12-01, 1:58 86
Z dwojga złego wolałbym sobie walić konia niż aby jakiś pedał mi walił a poźniej w dupe zapinał jak osła biedronke.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-12-01, 2:15
up up Velture
Się zjednocz i działaj, myślisz, że od tego przybędzie pracy, ktokolwiek by nie rządził ?
Chyba, że chcesz komuny, bogatym zabrać, połowę ukraść i resztę dać biednym
Albo pracować za 30$ miesięcznie, jak kiedyś kiedy trzeba było pracować.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2012-12-01, 2:18 154
za Polski z małej litery powinno płacić grzywnę. Takie cwaniaki z tych lewicowych satyryków...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-01, 3:08 11
Roman Dmowski był homoseksualistą. Był też człowiekiem światłym, mądrym, przynajmniej jak na standardy prawicy. Pewnie nie byłby specjalnie dumny ze swoich naśladowców, powiem więcej - wkurwiłby się widząc to bezmózgie bydło zwące się polską prawicą.

A plakat bardzo dobry, nie ma to jak podrzeć łacha.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-12-01, 3:47 10
NOP,ONR i inne gowna pierdola ze sa patriotami a tak naprawde to zwykli rasiole,na flagach nosza krzyze celtyckie czasem swasty 3/4 tych osob to zwykli skinheady.Takie pierdolenie o szopenie jestem cieklaw ile z tych osob by walczylo za swoj kraj jak by byla wojna
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-01, 6:47 27
@vass - nie liczy sie, ze zarabiało się 30 dolców, liczy się standard życia jaki się miało zapewniony, mimo niskich zarobków! Moi rodzice w wieku 24 lat dostali od państwa mieszkanie 4 pokojowe. Za free, tylko dlatego że mieli 3 dzieci. To tak jakbyś dzisiaj dostał 250-300 tysi na start w wieku 24 lat! Ojciec pracował 8 godzin dziennie i stać go było, żeby z jednej pensji wykarmić całą rodzinę + raz na rok pojechać na wakacje. Matka od małego posyłała dzieci do panstwowego przedszkola, mimo że nie pracowała i nikt jej nie robił problemów. Nawet przez sekunde się nie zastanawiała czy są wolne miejsca czy cos bo ZAWSZE BYŁY. Dzieci chore? Idziesz do szpitala i je leczysz, nie obchodzą cię jakieś kolejki, zapisy, pieczątki, limity na bieżący rok etc. Jedyne czego brakowało to własny samochód i możliwość wyjazdu gdzieś indziej niż na wschód. Teraz na moim przykładzie - mam 27 lat, pracuje po 10-12 godzin dziennie + soboty a nie zarabiam nawet tyle, żeby się samemu utrzymać a co dopiero 3 dzieci, najtańsze mieszkanie 2 pokojowe to taki koszt, że musiałbym brac kredyt na 30 lat (zakładając, że miałbym żonę i że ona też by zarabiała, no i problem nr 1 - musieibyśmy mieć umowę o pracę a znam ledwo garstkę ludzi w moim wieku którzy mają ten luksus...). Dzieci? Przedszkole to koszt rzedu 300-500 zł, opiekunka drugie tyle albo i więcej, leczenie tylko i wyłącznie prywatnie bo zanim się dopchasz do panstwowego lekarza to dziecko umrze. Wakacje? Niby cały świat stoi przede mną otworem ale gdzie pojadę jeżeli po opłatach z pensji zostaje mi 50-100 zł miesięcznie? Mam 3 lata zbierać na jeden tygodniowy wyjazd?
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2012-12-01, 7:42 15
W tym kraju zawiodły już chyba wszystkie partie polityczne, które wydawały się normalne i z którymi ludzie młodzi wiązali jakieś nadzieje na lepsze jutro!
Sytuacja polski zaczyna przypominać pod pewnymi względami sytuację Niemiec po I Wojnie Światowej!
Bieda, bezrobocie, brak perspektyw rozwojowych! To są podstawowe czynniki, które pozwalają na przejęcie władzy ugrupowaniom skrajnie radykalnym. Widzę to sam po sobie. Nie jestem osobą, która kiedykolwiek skłonna byłaby zagłosować na takie ugrupowania, ale widząc co się dzieje w Polsce coraz częściej spoglądam w stronę takich organizacji jak ONR! Sam fakt tego, że takie partie mogłyby osądzić i rozliczyć z tego co zrobili nasi obecni wodzowie sceny politycznej tj. Tusk, Kaczyński,Palikot i resztę przydupasów z nimi związanych sprawia, że z każdym dniem wzrasta moje poparcie dla nich! Polecam zapoznać się z obecną sytuacją Węgier i z tym kto tam doszedł do władzy! Niestety tego nie usłyszymy w TVN!!! A co do autora tej wrzutki to chciałbym ci powiedzieć, że przyjdą jeszcze takie czasy,że będziesz zapisywać się do takich organizacji jak ONR bo będziesz bał się wyjść na ulicę jak zaleje nas fala islamu, który zaczyna zatapiać Europę dzięki promocji multi-kulti!
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-12-01, 8:34
@Robsajson
masz teraz dwa kierunki do wyboru:

1)dostajecie wszyscy znowu pracę i płacicie około 70% zarobionej kasy rudemu

2)nie dostajecie pracy
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-01, 10:44 18
Jedno słowo: żałosne. Nie ma to jak wjeżdżać na kogoś kto był jednym z tych którzy wywalczyli wolną Polskę. Poziom inteligencji lewactwa jest coraz niższy jak widać
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-12-01, 11:03 1
A jebajta się w z tym waszym wszystkim lewactwem i innymi gównami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie