18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Apteka w Wietnamie
ASAKKU • 2014-04-18, 17:47
W oryginale, to ta baba przy ladzie tak ze 3 min napierdala przez ten telefon...
To jest w sumie końcówka...

0:44-0:47 - piękny przykład z jaką prędkością zachodzą procesy myślowe u kobiet...

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-04-18, 17:51 7
Prawdziwy Dejwid Koperfild - był telefon i nie ma
Zgłoś
Avatar
spiceman 2014-04-18, 17:55 1
Amerykanin na wojnie walił wietnamkę przez pół roku.Jak się go spytali o seks oralny.Odpowiedział: Nie było bo głowy nie miała
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-04-18, 18:00
Transmisja synaptyczna zakłócona przez chłodziarki w sklepie oraz pracujące klimatyzatory. Ale harmonizacja dalszych poczynań kobiet jak najbardziej prawidłowa.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-18, 18:16 4
Moja wymarzona praca - być katem i obcinać łapska złodziejom tępym nożem, w praworządnym kraju, gdzie gnida wyciągająca graby po cudze jest karana adekwatnie, a nie chujowym wyrokiem w zawiasach.
Nawet nie praca, mógłbym to robić za darmo, jako hobby.
Zgłoś
Avatar
Rience 2014-04-18, 18:24
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
BongMan 2014-04-18, 18:28 13
Rience napisał/a:


W prawdziwym kraju? To wypierdalaj do Iranu czy innego zdziczałego zadupia które masz za 'prawdziwy kraj', droga wolna.


Napisałem "praworządnym", a nie "prawdziwym", ty tępy analfabeto z bólem dupy. Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.

Jak już skończysz szkołę, to pójdziesz do pracy. Docenisz wartość hajsu i życzę ci żeby właśnie wtedy ktoś cię okradł. Może wtedy zrewidujesz swoją postawę.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-04-18, 20:24
BongMan napisał/a:


Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.



Ja chyba też musze zacząc każdy tekst czytać po 3 razy bo przeczytałem "gdzie gnida wyciągająca KRABY"

A co do złodziejstwa - Dejwidom Koperfildom powinno się w każdym jednym przypadku zadawać karę odpracowania 10 (a potem jeżeli nie poskutkowało za pierwszym razem - 20, 30...) razy wartości tego co ukradli na rzecz okradzionego, jeżeli nie byliby w stanie podjąć pracy (a pewnie większość Dejwidów to jołopy bez szkoły) to do kopalni.
Zgłoś
Avatar
Rience 2014-04-18, 21:42 1
BongMan napisał/a:


Napisałem "praworządnym", a nie "prawdziwym", ty tępy analfabeto z bólem dupy. Przeczytaj następnym razem minimum 3 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.

Jak już skończysz szkołę, to pójdziesz do pracy. Docenisz wartość hajsu i życzę ci żeby właśnie wtedy ktoś cię okradł. Może wtedy zrewidujesz swoją postawę.


Mój błąd faktycznie, przepraszam. Wypierdalaj w takim razie do praworządnego Iranu
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-04-19, 21:02
tam w aptekach herbate serwujo?
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-04-19, 21:16
żułw napisał/a:

serwujo?


Zadaj pytanie w ludzkim języku, to może ktoś udzieli ci odpowiedzi...
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-04-19, 21:27
ASAKKU napisał/a:


Zadaj pytanie w ludzkim języku, to może ktoś udzieli ci odpowiedzi...


Dobra sorry, nie musisz sie tak czepiać, zaraz poprawie.
Tam w aptekach cherbate serwujo?
Zgłoś
Avatar
fourtown 2014-04-19, 21:32
nic nie było
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-04-19, 22:12
BongMan napisał/a:

Moja wymarzona praca - być katem i obcinać łapska złodziejom tępym nożem, w praworządnym kraju, gdzie gnida wyciągająca graby po cudze jest karana adekwatnie, a nie chujowym wyrokiem w zawiasach.
Nawet nie praca, mógłbym to robić za darmo, jako hobby.



Etiopia według BongMana kurwa, na początku obcinać łapska za kradzieże, jakiś czas później obcinać je już prowizorycznie. To chyba ty pisałeś że podczas parad czy jakiś manifestacji każdego który przejawia agresywne zachowanie zastrzelić, a rodzine wysłać do obozu. Szkoła dynastii Kimów.
Nie pochwalam kradzieży, ale masz zdrowo najebane pod kopułą.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-19, 22:32
Bongusiowi kraby spierdoliły przez dziurę w płocie to się chłopak wnerwił...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie