18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kuj0n 2015-08-09, 23:41 88
nie rozumiem dlaczego po prostu ich nie wystrzelają ....
Zgłoś
Avatar
lorddiod 2015-08-09, 23:46 2
ja bym zaspawa drzwi troszke choc w przypadku wiekszosci naczep smiecie ni beda miec problemu by dostac sie pod brezent po bokach.
najbardziej mnie szokuje i wk*rwia ze policja tam stoi i... stoi w sumie. tyle k*rwa mac robi

''czarny autostop'' hehe
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-08-09, 23:48 42
zrobić im kiedyś pranka-sranka i podjechać ciężarówka z lampartami
Zgłoś
Avatar
t................x 2015-08-09, 23:50 9
Kuj0n napisał/a:

nie rozumiem dlaczego po prostu ich nie wystrzelają ....


pierwsze co mi do głowy przyszło
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-08-09, 23:53
tak dla jaj betoniarką tam pojechać a w środku "Bielinka"
Zgłoś
Avatar
Goliard 2015-08-09, 23:55 9
Ciekawe... Czy szukali by sprawcy jakby znalezli kilkanascie ciał z ranami postrzałowymi Cholera, przeciez to rewelacyjne warunki na safari i to w Europie
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-08-09, 23:57 19
HAL9000/2 napisał/a:

zrobić im kiedyś pranka-sranka i podjechać ciężarówka z lampartami



A ja bym i zrobił takiego pranka, że wysłał bym podstawione ciężarówki, ci by się wpakowali na naczepy, a ciężarówki wysłałbym tam skąd przybyli .
Zgłoś
Avatar
heinzzz 2015-08-09, 23:59 10
Przed dojechaniem do tej strefy powinna być bramka gdzie można dostać strzelbę i naboje i traktować to jak safari.
Nie miał bym nic przeciwko tym "ludziom" gdy by to byli ludzie.
Zgłoś
Avatar
Roy20 2015-08-10, 0:01 13
Oto rezultat polityki multi-kulti. A najlepsze jest to że jak złapią murzyna w ciężarówce to pierdnie za to kierowca a nie murzyn
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2015-08-10, 0:49 7
Ja to bym zrobił tak, że podstawił dużo ciężarówek z chłodnią i zautomatyzowanym systemem zamykania i jakimiś pancernymi drzwiami i wzmocnionymi ścianami. Otwieramy pakę. Gdy już się naładują, to włączamy chłodzenie towaru na full i system zamyka drzwi, a my pijemy piwko.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-08-10, 1:00
Szeryfian napisał/a:

wysłał bym

heinzzz napisał/a:

miał bym

Cząstki -bym, -byś, -by, -byśmy, -byście z osobowymi formami czasowników (także użytymi w formie bezosobowej) pisze się łącznie.
Nawiasem, taka sytuacja ma miejsce w Calais już od dwóch lat. Obecnie koczuje tam około 3000 osób.
Francuscy policjanci mają to generalnie gdzieś, najczęściej po prostu spychają ludzi z drogi i radzą, by spróbować szczęścia z ciężarówkami na parkingu.
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-08-10, 3:07 1
najlepsze jest to że to z Polakami walczą imigrantami , a murzyni ich kobiety gwałcą , nie pracują , zbierają zasiłki i sie rozmnażają ... BRAWO anglia kraj debilizmu jak francja i niemcy ...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-08-10, 5:51 2
Produkowałem się w innych tematach więc skrócę to co o tym sądzę do minimum:

Europa wypięła dupsko, nasmarowała je wazeliną, wysłała zaproszenia do zbiorowego ruchania jej w dupę a teraz kurwa zdziwieni ,że z dupy zrobili jej tunel i każdy przez niego wlatuje.
Zgłoś
Avatar
Wayas 2015-08-10, 8:47 10
Kierowcy winni być wyposażeni w coś takiego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie