18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się



Składanka z około półminutowych fragmentów najlepszych (wybranych przeze mnie) arabskich nasheedów. Zapewne ci z was, którzy oglądali filmy z Państwa Islamskiego, kojarzą niektóre z nich.
Całe utwory można znaleźć po ich tytułach w Google (lista tytułów poniżej). Ze względu na kontrowersyjne teksty, większość z nich podlega cenzurze i nie znajdziecie ich nieprzerobionych wersji na Youtube.
Będę starał się powoli dodawać na dole polskie transliteracje i tłumaczenia niektórych z tych piosenek. Jeśli ktoś z was widzi jakieś błędy, to proszę mi zgłaszać. Ja nie znam arabskiego i polegam tylko na angielskich tłumaczeniach, jakie znalazłem w Internecie.

1. Ummati Qad Laha Fajrun
2. Salil Sawarim
3. Naddara Allahu Wujuhan
4. Oughzou 'Aleyhim
5. Ummati Kanat la Tardal Wahan
6. Akhi Abligh Hunal Ashab
7. Hebbit Kerrih
8. Sawfa Namdi
9. Ilayhim Rakibna
10. Jinaa
11. Sawarim Djihad
12. Qariban
13. Qom
14. Nahadna
15. Qad 'Azamna
16. Taqaddam Ilal Mawt
17. Radidu Allahu Akbar
18. Kun m'a Allah
19. Lana al Murhafatu
20. Ya Dawlatal Iqdam
21. Dawlatoul Islam
22. Ya Qadi Taghout
23. Baana Attariq
24. Dawlatoul Islami Souli Wa'dhari
25. Ya Ummatal Islami Wa Tawhid
26. Ya Shiyni Tari Ruju 'I la Sa'Udiyya
27. Maliki Ghada Maqhur




2020-04-05, 12:46
Czy są jakieś teledyski do tych pieśni? ;)

2020-04-05, 13:22
lm65 napisał/a:

Czy są jakieś teledyski do tych pieśni?


Na Kaotic jest tego trochę. Ale jestem nowym użytkownikiem i chyba nie mogę wstawiać linków. Ewentualnie tu też coś tam chyba da się znaleźć.

2020-04-05, 16:47
Prorok porąbaniec, kultura zdziczała, pieśni do bani, kozy zamiast dziewic, coś mnie jeszcze zaskoczy?

A tak użytkownik z flagą porąbanych wyznawców porąbanego proroka - czekam jeszcze na swastyki i sierpomłoty...

2020-04-05, 18:59
* Mój awatar to nie jest flaga ISIS, ale przeróbka. Proszę się dokładnie przyjrzeć. Dla dżihadystów to byłaby profanacja.

* A piosenki są SUPER. Może najpierw je Pan przesłucha?

2020-04-05, 19:04
Co się stało z poprzednim tematem? 9 posiada również wersję rosyjską, Скоро, очень скоро.

2020-04-05, 19:22
Websterthe1 napisał/a:

Co się stało z poprzednim tematem? 9 posiada również wersję rosyjską, Скоро, очень скоро.



Poprosiłem o usunięcie, bo w międzyczasie zrobiłem i dopracowałem filmik.
Więc tamten post stracił sens.

Ah tak! Ku przestrodze.

Jeśli nie macie już jakiś ostrzeżeń, to pewnie nie macie się czego bać, że od razu przejdą do najgorszego ...
Ale jeśli zdarzało się wam już naruszać regulaminy Youtube i Facebooka, to za te piosenki można mieć nawet USUNIĘTE konto.

2020-04-05, 19:40
won z tym gównem!

2020-04-06, 06:38
Nie ma największego megahitu. "Umma ti adlaha fadżeron farko binna salmubi"...

2020-04-06, 08:16
Wiesz co ? To jest tak, jakbyś wrzucił pieśni NSDAP albo bojówek Hutu, to samo ścierwo.

2020-04-06, 13:09
Cezary666 napisał/a:

Nie ma największego megahitu. "Umma ti adlaha fadżeron farko binna salmubi"...



Jak to nie ma? :) Jest.
Ale oficjalnie używany w prasie tytuł to "Dawlat al Islam Qamat". I ja taki użyłem.
2 miejsce na mojej liście.

2020-04-06, 16:16
Krzysztof_Latarski napisał/a:

Jak to nie ma? Jest.
Ale oficjalnie używany w prasie tytuł to "Dawlat al Islam Qamat". I ja taki użyłem.
2 miejsce na mojej liście.



Weź Ty, chłopaku, wsadź sobie tę listę głęboko w dupę i dopchnij mocno spisem majaczeń analfabety, czyli qrwanem.
Pozdrów swoją kozę.
Lub kozła, jak tam wolisz.

2020-04-06, 18:45
Krzysztof_Latarski napisał/a:

* Mój awatar to nie jest flaga ISIS, ale przeróbka. Proszę się dokładnie przyjrzeć. Dla dżihadystów to byłaby profanacja.
* A piosenki są SUPER. Może najpierw je Pan przesłucha?



Mam to głęboko - dokładnie tam gdzie allaha i jego wynalazcy mahometa.
Skojarzenie jest jednoznaczne z flagą "państwa" zboczeńców i dewiantów jest jednoznaczne.
To zawodzenie jakby ktoś kozy obdzierał żywcem ze skóry, bez linii muzycznej jest katorgą dla uszu.
Brakuje jeszcze tylko smrodu palonych nad ogniem końskich kopyt - ponoć przysmak :)

Promowanie debilizmu isis nawet na tym portalu powinno być zabronione.

2020-04-06, 20:50
Ale cebularze mają ból dupy o te arabskie śpiewy. :lol:

2020-04-06, 21:03
Tak to prawda milordzie najlepsza nuta do dekapitacji - jak to uspokaja hmmmmmmmm