18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
Matuus 2010-03-04, 22:38 5
Sveq - nie rozumiem w czym problem. Na mecze chodzę BARDZO często. NIGDY nie miałem problemów z policją, nigdy też nie byłem prowokowany. Za to widziałem, że wiele razy należy się ludziom pranie pałą i tak też się dzieje.

O co chodzi? Jakie znowu prowokacje masz na myśli? Nigdy nie słyszałem aby policja krzyczała "no chodź tu, jebany drecholku!"
Zgłoś
Avatar
Pan_Jan 2010-03-04, 22:39 28
Cytat:

Tak się składa, że 95% burd jest wynikiem prowokacji policyjnej.



tss.. a w pierdlu 95% dobrych chlopakow za niewinnosc siedzi.

Toz to przeciez istny atawizm. Przestaje wierzyc w teorie ewolucji widzac takie bydlo. Bez tego wsiurstwa na stadionach nie byloby potrzeby obstawiania meczy. Przede wszystkim trzeba sobie uswiadomic, ze stawianie oporu wladzom po prostu nie ma sensu. Niektorzy sa zbyt tepi zeby zrozumiec ze dostali od policji za robienie burdy. Dla nich to przeciez nic zlego. Placza pozniej jeden z drugim ze zla policja bije za niewinnosc..

Gowno trzeba spuszczac w kiblu, zeby nie smierdzialo..
Zgłoś
Avatar
bolszewik 2010-03-04, 22:41
lać ich mocniej, choćby za brak biletu w pociagach:D, jezeli tam sa normalni kibice to nie przebywaliby w tlumie z reszta idiotow, tylko kulturlnie wybraliby inny srodek transportu, dbajac o wlasne bezpieczenstwo, nikt podczas burdy nie bedzie sie bawil z segregacje na tych zlych co krzycza "gówno" i dobrych co krzycza "kupa", lanie pałami to w tym wypadku normalna praktyka, niemcy nie robia takich burd co polacy a od policji dostaja takie baty ze glowa boli i nikt nic do tego nie ma:P
Zgłoś
Avatar
marianer7 2010-03-04, 22:48
ta takich tępaków to trzeba lać
Zgłoś
Avatar
kuba0025 2010-03-04, 22:49 1
A ja bym ich jeszcze mocniej lał...
Przeciez na stadion przez nich nie mozna dziecka zabrac nawet bo nie wiadomo co sie stanie
Nogi bym im polamal tymi palami to moze by cos dalo...
Zgłoś
Avatar
dloogy 2010-03-04, 22:52
sveq do niedawna jeszcze obstawiałem mecze i uwierz mi wiem co mówię bo mówię o meczach w trójmieście akurat żaden policjant nie podkłada sie "depcząc " kibica a jedynie "neutralizując " kibola bo tak jak pisze są kibice i kibole jak wiadomo ci drudzy nawet przebiegu meczu nie znają ale za to dobrze wiedzą kto z kim i jak na zadymie szalał. A później problem bo glina sadysta mu pałą przypieprzył żaden nie używa siły bezpodstawnie bo nie chce sie z tego później głupio tłumaczyć. Naprawdę nam zależy żeby po prostu wrócić do domu i odpocząć od tego wszystkiego. Jak widać na filmie z "marszczenia freda" ironicznie uśmiechał sie nawet gość który to mówił a w pisk by nie dostał jak by powiedział że tak nie powie.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-03-04, 22:52 3
No i właśnie o tym pisałem, że zwykły piknik nie jest w stanie tego zrozumieć. Siedzicie sobie na krzesełkach i wpierdalacie słonecznik, nazywając grupę ULTRAS bandziorami, a to właśnie oni są ważną częścią Polskich stadionów i to dzięki im właśnie na meczach można oglądać ciekawe oprawy meczowe. Dobra są Huligani, ale nie powinno się ich wrzucać do jednego wora z Ultrasami. Jak ktoś się tym interesuje to wie, że różnica jest ogromna. Ale jak już napisałem, zwykły wpieralacz słoneczniku nigty tego nie pojmie. Idźcie dalej czytać "Gówno Prawda", "żyd pospolitą" i onanizujcie się podczas artykułów na temat pacyfikacji kibiców przez Policję.
I niech nikt mi kurwa nie mówi, że policja nie nadużywa siły...

A teraz każdy wymądrzający się, że jak policja napierdala wszystkich to jest dobrze. Życzę wam, żebyście znaleźli się w podobnej sytuacji, idziecie z dziewczyną sobie spokojnie na mecz, a policja musi mieć czym się pochwalić, żeby siać propagande. I dostajecie wpierdol, a później na komisariacie zostajecie zmuszeni do przyznania się do uczestniczenia w bójce z policją.
Zgłoś
Avatar
Louis 2010-03-04, 23:02 8
a pociągi od tamtych lat nie zmieniły się nic a nic
Zgłoś
Avatar
dloogy 2010-03-04, 23:06
następny skazany za niewinność
Zgłoś
Avatar
panzerfaust 2010-03-04, 23:09
@sveq a ja mówię, że policja nie nadużywa siły :]
Zgłoś
Avatar
maniek00 2010-03-04, 23:12
HaHa!!!! i gdzie teraz jesteście jeba....e JP ?? Pewnie 50% bo reszte się boicie CWELE!!!
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-03-04, 23:15 1
tyle pierdolenia, a Grabaż to ujął w paru linijkach:

twoja generacja chora od przemocy
młodzi policjanci, młodzi kibice,
kretyni kontra kretyni
Zgłoś
Avatar
vass 2010-03-04, 23:34
Zawsze mnie wkurwia jak jest zadyma między kibicami, lub kibiców z policją to pismaki nie piszą kto wygrał
Zgłoś
Avatar
mariohana 2010-03-05, 0:13
Koperek napisał/a:

Ja pierdole. ZOMO ,brakuje jeszcze ORMO .


kolego lepiej tego bym nie ujął
Zgłoś
Avatar
blacha89 2010-03-05, 0:16
@sveq policja, a raczej milicja nadużywała siły w PRL-u i we wczesnej III RP, teraz oni tylko odpowiadają siłą na siłę, a i tak na jakąś bardziej zdecydowaną akcje pacyfikacyjną potrzebują zgody z "góry". Nie chcesz dostać wpierdol na meczu? To po prostu zmień może sektor, albo unikaj zbędnego kontaktu z policjantami i ich nie prowokuj, bo nikomu nie wmówisz, że spałowali cię bez powodu, jeśli już pałują to i tak z reguły tych najaktywniejszych z grupy, a z każdej takiej akcji jest potem więcej pisania raportu niż korzyści. Zresztą idąc twoim tokiem rozumowania, wytłumacz mi dlaczego nie słyszy się o rozróbach na meczach w Poznaniu, pomimo tego, że oprawy na meczykach Lecha są zajefajne?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie