18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
ozzmosiss 2010-03-05, 0:21
Takie dobre chłopaki zawsze dzień dobry powiedzą
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-03-05, 2:05 1
Niektórzy z was niszczą mnie swoją wiedzą. Byliście kiedyś kurwa na wyjeździe? Ludzie, kiedy zrozumiecie że szacunek należy mieć dla policjantów na wyższych szczeblach typu antyterrorysta, komendant, generał, znam ludzi, którzy na wsi, 1000-2000 ludzi ćpali fetę. No w wiejskiej dyskotece, było wszystko, od marihuany przez ecstasy po koks, wiecie że oni szanują człowieka, który jest komendantem, w pobliskiej policji i był odpowiedzialny, za tą akcję? Szanują go, bo rozumieją że to jego praca i dzięki wysiłkowi osiągnął to co ma. Nie mają(mam) szacunku dla krawężników, którzy dopierdalają się o wszystko. Nie ma się co oszukiwać, mam nadzieję że każda osoba która popiera metody policji dostanie od nich mega wpierdol, aby zrozumiała że aby być pierdolonym psem wystarczy mieć 180 cm wzrostu i skończyć gimnazjum. Nie mam zamiaru was nawracać, przekonywać, że policja jest be, życzę wam tego co przeżywa fanatyk który jeździ po kraju za swoim klubem i dostaje wpierdol po tekście typu: "PANOWIE, NAPIERDALAMY ICH?!" "DAWAJ KURWA". Zabrzańskie psy.
Bądźmy fanatyczni.
Zgłoś
Avatar
reghis 2010-03-05, 2:25
ALL I HEAR IS QQ

To ze sa pojebani ludzie na swiecie to nie nowosc, nowoscia nie jest tez fakt zewszedzie ich pelno takze obwinianie jednych i drugich jest dosyc glupie, wiadomo ze za darmo sie nie dostaje wpierdol nigdy - no chyba ze ktos zle popatrzy
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-03-05, 3:19 2
Nigdy nie czaiłem placków którzy naprzeciw mojej klatki bazgrali na świeżo odmalowanej kamienicy 'Pogoń Szczecin rządzi' chyba poziomu ulicznego dałna nigdy nie zrozumiem, choćby miał maturę, i 4 certyfikaty... Suki są agresywne ale zależy gdzie i jak (teoretycznie - kurwy poniżej 3 pagonu), normalnie w mieście żadna ci nie zrobi dymu, żadna nie wjebie (nie jestem kibicem, nigdy nie byłem, nigdy nie będę, gardzę kibolami) dopóki ciśnienie zawodowe i okoliczności nie zaczną sprzyjać (masa miejskich dojeżdża z prowincji) - przykład - miałem przyjemność udać się na bezludne przedmieścia po zaświadczenie że wzrokowo się na kierowce nadaję, pech chciał że nie chciało mi się łazić samemu, więc wziąłem łysego kumpla do towarzystwa.Kolejny niefart że ambitni z jednym pagonem chcąc zaistnieć, albo mieć większą statystykę zatrzymań - zaczęli się do mojego kumpla, a potem do mnie dopierdalać - rogatki miasta, zatrzymuje się radośnie radiowóz z zapytaniem do przechodniów - 'Ty łysy masz coś kurwa do policji?' - udało nam sie uniknąć wpierdolu, olaliśmy zaczepki, chociaż, każdy osrany czy nas szmaty nie zpałują. Postanowiliśmy na Panów złożyć skargę, bo nie dość że zgacha, że oni mogą takie rzeczy odpierdalać, to jeszcze się włączyła rozkmina co by było gdyby jednak Panom w kajdany zbrojnym, windows sie zwiesił - Złożyliśmy na Panów skargę ale okazało się, że nawet na przegranej pozycji swoi, swoich kryją (co de facto jest oczywiste) nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie się szarpać z menelami za 1800 zł (chyba że z powołania, za to szacunek). Takie realia, policja nie jest tym czym miała być z założenia, (masa wieśniaków tam robi, i długo, długo będzie tam robić) chociaż z paroma zacnymi funkcjonariuszami miałem przyjemność rozmawiać Tych którzy nie są dla ludzi, ogranicza prawo i przepisy, resztę ogranicza sumienie i zdrowy rozsądek. Co nie zmienia faktu że każdą kurwę co syfi mi po okolice, wpierdala byle komu za byle co, (Chcesz się bawić w płytki fanatyzm, rób to w granicach zdrowego rozsądku, kretynie) powiesiłbym za stopy.
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-03-05, 3:47
Everal, elun - jedyne konretne wypowiedzi w tym temacie. Szacunek!
Zgłoś
Avatar
bolszewik 2010-03-05, 9:38
co za dziwny czlowiek... oczywiscie uwaza ze duza grupa kobicow jest spoko, tylko nieliczna wszczyna burdy, tylko nie bierze pod uwage że w policji może być tak samo oO no ale trudno... takie ograniczenie umysłowe i brak racjonalnych argumentow są dzis powszechne:P
Zgłoś
Avatar
arturro700R 2010-03-05, 10:25
Proste ze niech napierdalają tych bezmozgóch zjebów, do miana kibiców brakuje im jeszcze jakis milion lat, na takich debili brutalosc i poniżenie tylko działa, jestem w 100% za. I ssijcie pałe z tym JP, cioty.
Zgłoś
Avatar
Hans Olo 2010-03-05, 11:10
Brakuje w ostatnich latach pałowania, oj brakuje. Powinni dostać też pełną swobodę strzelania do bandytów posługujących się bronią - nieważne czy białą, czy palną. Natomiast picie w miejscach publicznych powinno być legalne (np. w Miami i wielu miastach USA jest to legalne i jakoś nikt nie narzeka, a policja może się zajmować tym, czym powinna) i cała ta nagonka na niebieskich by się skończyła. Innym problemem jest bandytyzm w Policji. Niestety ale najgorsza łobuzerka zrodziła się z policyjnych plemników. Małolaty z tatusiem policjantem czują się najbardziej bezkarnie. I do tego jeszcze pewnie niedługo będą stanowić nowe pokolenie policji.
Zgłoś
Avatar
fuNny 2010-03-05, 12:48
co wy za przeproszeniem pierd.licie ze 95% przypadkow to prowokacja wychodzi od policji, zeby tak bylo to zamaist na mecze 50 policjantow z tarczami przyszlo by 10 ochroniarzy i bylo by po problemie? przezciez wszyscy wiedza ze burdy z policja i ogolny rozpierdol to glowna atrakcja meczy dla "kibiców"
Zgłoś
Avatar
Tester 2010-03-05, 13:11
zatłuc tych chuliganów się powinno, bo to syf w czystej postaci, jak chcą się zabawić to niech do wojska se pójdą i tam na poligonie się wyżyją ... czy ta nadpobudliwość i agresja są wywołane ciężkim dzieciństwem, brakiem foremek w piaskownicy, czy Bóg wie czym? Puknijcie się w głowę i zacznijcie żyć normalnie, palcie jointy
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-03-05, 14:28 1
Tester napisał/a:

zatłuc tych chuliganów się powinno, bo to syf w czystej postaci, jak chcą się zabawić to niech do wojska se pójdą i tam na poligonie się wyżyją ... czy ta nadpobudliwość i agresja są wywołane ciężkim dzieciństwem, brakiem foremek w piaskownicy, czy Bóg wie czym? Puknijcie się w głowę i zacznijcie żyć normalnie, palcie jointy



Zatłuc wszystkich ćpunów się powinno, bo to brud w czystej postaci.

Kurwa wielkie inteligenciki, co kurwa nigdy na meczu nie były a o burdach czytają tylko w jakiś szmatławcach i nagle wielcy znaffcy się zrobili w temacie. Skończcie pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Muze 2010-03-05, 16:28
sveq napisał/a:



Zatłuc wszystkich ćpunów się powinno, bo to brud w czystej postaci.

Kurwa wielkie inteligenciki, co kurwa nigdy na meczu nie były a o burdach czytają tylko w jakiś szmatławcach i nagle wielcy znaffcy się zrobili w temacie. Skończcie pierdolić.



Oswiec nas zatem bo zakladam ze poziom twojej wiedzy an ten temat jest urzekajacy. Kazdy wyraza swoja opinie i kazdy ma jakis punkt widzenia, ale ty prezentujesz stanowisko typu: poki nie beda robic tego co ja i tak jak ja nie moga oceniac takiego zachowania. Jak juz napisalem zamiast wielokrotnie pisac o tym ze nikt oprocz ciebie nie orientuje sie w temacie przedstaw jakies fakty ktore sprawia ze ludzie cie zrozumieja. Czy dla ciebie to ze ktos zachowuje sie na meczu normalnie czyni z niego osobe nieswiadoma tego co sie wokol niego dzieje?
Zgłoś
Avatar
grzeszczak 2010-03-05, 16:40 1
Tacy z was sadyści a jakiegoś "wpierdola" się boicie. Któryś z kolegów wyżej próbował was oświecić to stwierdziliście, że za darmo pałowania się nie dostaje. Jak żadna argumentacja nie dociera to może powinniście przejść się na mecz drużyny z miasta i zobaczyć jak to jest na prawdę. Mogę was zapewnić, że zszokuje was to co zobaczycie, bo propaganda GóWna i ITI pokazuje zupełnie inny obraz, a wy łykacie wszystko co jest wam podawane. Pewna pani socjolog siedząca w temacie od kilku dobrych lat stwierdziła, że chuligani stanowiąc nie więcej jak 10% społeczności kibicowskiej. Pozostałe 90% to normalni ludzie, tacy jak wy i podobnie jak większość z was posiadający pasję ( nie, nie napierdalanie wśród nich są zarówno prawnicy i lekarze i budowlańcy czy sprzedawcy, tyle że na stadionie nie liczy się to kto ile zarabia, czy ile ma samochodów. Tylko WSPÓLNOTA - każdy jest równy.
Zgłoś
Avatar
thc 2010-03-05, 17:36
@up
A co Ty od tych "sadystów" wymagasz, jak mniemam duża grupa ludzi na tym forum, to cioty które wiedzą najlepiej co się dzieje dookoła - siedząc cały dzień przed komputerem i snując swoje mądrości...
Zgłoś
Avatar
Muze 2010-03-05, 17:41
grzeszczak napisał/a:

Tacy z was sadyści a jakiegoś "wpierdola" się boicie. Któryś z kolegów wyżej próbował was oświecić to stwierdziliście, że za darmo pałowania się nie dostaje. Jak żadna argumentacja nie dociera to może powinniście przejść się na mecz drużyny z miasta i zobaczyć jak to jest na prawdę. Mogę was zapewnić, że zszokuje was to co zobaczycie, bo propaganda GóWna i ITI pokazuje zupełnie inny obraz, a wy łykacie wszystko co jest wam podawane. Pewna pani socjolog siedząca w temacie od kilku dobrych lat stwierdziła, że chuligani stanowiąc nie więcej jak 10% społeczności kibicowskiej. Pozostałe 90% to normalni ludzie, tacy jak wy i podobnie jak większość z was posiadający pasję ( nie, nie napierdalanie wśród nich są zarówno prawnicy i lekarze i budowlańcy czy sprzedawcy, tyle że na stadionie nie liczy się to kto ile zarabia, czy ile ma samochodów. Tylko WSPÓLNOTA - każdy jest równy.



po1. Nie twierdze ze za darmo palowanie sie nei dostaje- na pewno sa takie przypadki ale to nie jest regula. po 2 Z pewnoscia wiele osob opiera swoja opinie wlasnie na wspomnienach z meczow. po 3 Nie ogladam telewizji a jesli jakies reportaze/ dokumenty to najczesciej niezalezne, i nie opieram swojej opinii na ten temat na jakis obrazkach z ekranu. Nie tweirdze tez ze wszyscy kibice to kibole, jestem wrecz przekonany ze tak nie jest ale nie mozna uogolnic i stwierdzic ze zaden z tych "fanatykow" nie zasluguje na wpierdol.

" Któryś z kolegów wyżej próbował was oświecić to stwierdziliście, że za darmo pałowania się nie dostaje"

Mysle ze slowo stwierdziliscie nie jest tutaj na miejscu bo zadna z osob wypowiadajacych sie nie reprezentuje zadnej wiekszosci.

Do kompromisu w tym temacie tez zapewne nie dojdzie, co najwyzej niektorzy zmienia zdanie za kilka lat majac troche wiecej zycia za soba i inaczej patrzac na pewne sprawy. i btw. Sa rozni psycholodzy przedstawiajacy rozne dane nie zawsze pokrywajace sie wiec takie argumenty maja mala sile przebicie...przynajmniej dla mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie