18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gra, a raczej symulator pola walki. Ma to "coś" co odróżnia go od komercyjnych siekan pokroju Battlefield'a itp. Podstawowa mapa oferuje 225 km kwadratowych placu boju, na którym walczy kilka frakcji posiadających przeogromny arsenał broni (żadna gra chyba nie oferuje tylu broni, mamy przy dodatkach nawet kilka rodzai broni atomowej, taktyczna wystrzeliwana z pojazdu, zrzucana z bombowca o różnych siłach rażenia itp. itd.) oraz każdy rodzaj pojazdu.Naprawdę warto stracić trochę czasu i przejrzeć filmik, może ktoś kto nie słyszał zainteresuje się tą pozycją, co ciekawsze na jesień wychodzi 3cia część, będzie co robić w zimowe wieczory
Filmik jest to rozgrywka polskiej ekipy na ich prywatnym serwerze (rozgrywka oddział ok. 60 graczy kontra oddziały wroga prowadze przez b. dobrze dopracowane AI)
Gra raczej wyłącznie dla zajawkowiczów, to nie ARCADE
Komentarz w 2:22 miażdży

Zgłoś
Avatar
przerzuta 2012-06-05, 2:21
Warto ściągnąć i popykać hoćby dla relaxu. Polecam nolife'y
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-05, 2:27
Zero akcji na tych filmach. Ale gra musi być kosmos.
Zgłoś
Avatar
Kottu 2012-06-05, 2:49 3
Dla wszystkich zainteresowanych Armą 2: od razu uprzedzam, że jest to poważny symulator tylko na specjalnych modyfikacjach, które obejmują nawet komunikator Team Speak. Do tego trzeba zakręcić się na forum jednej z dwóch grup (za moich czasów...) "maniaków" tej gry by faktycznie poczuć tą realistykę.
Nie mówię, żeby nie grać, bo warto, poważnie, ale dla zwykłych graczy "Call of duty" czy "battlefielda" to może być zdecydowanie za nudne. Miałem przyjemność grać z tymi ludźmi i fakt, zabawa jest przednia bo czujemy się jak na prawdziwym polu walki (licząc się z tym, że za wygłupy zwyczajnie zostajesz wykopany i masz bana, a bez tych ludzi nie pograsz...) jednak zanim sama akcja nastąpi, o ile nastąpi bo możemy nie oddać nawet jednego strzału (będąc pilotem śmigłowca transportowego chociażby) to czeka nas długie planowanie dowódców, dzielenie grup, zbieranie się do zadań... na jedną rundę, lub bardziej symulację, spokojnie trzeba przeznaczyć z 2godziny. Co gorsze i co może odstraszyć to kilka błędów gry, kiedy zwykły talib potrafi odstrzelić graczowi łeb z kałacha z 2kilometrów... ale zdarza się to stosunkowo rzadko, jednak mimo wszystko potrafi to dosłownie dobić.
Polecam, zwłaszcza pograć dłużej i to z tymi ludźmi "występującymi" w filmiku bo towarzystwo naprawdę spoko a i do tego gra bardziej wymagająca niż przeciętny shooter.
Miało być krótko, wyszło że napisałem recenzję nawet nie gry, a modyfikacji do niej której używamy do "symulacji"
Mam nadzieję, że kogoś to zachęciło
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-05, 4:49 3
marnotrawna napisał/a:



dziewczynę se lepi znajdź i ją pykaj



A co, taka chętna jesteś?
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-06-05, 9:56
marnotrawna napisał/a:



dziewczynę se lepi znajdź i ją pykaj


dziewczyna mu narzekać nie będzie jedyne co to wymagania i możliwości kompa ...
Zgłoś
Avatar
tinaijuz 2012-06-05, 10:39
a ja bym spróbowała w to pograć
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-05, 10:47
Jest darmowa arma 3 bodajże do pobrania na steamie.
Zgłoś
Avatar
daverp 2012-06-05, 13:14
No, powiem, że bardzo fajnie to wygląda, ale nie wiem od czego zacząć ;D
ktoś gra w to? Musze to kupić/ściągnać?
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2012-06-05, 13:26
ARMA II jest darmowa na Steamie, nie oferuje tego co pełna wersja ale warto przetestowć i się pobawić.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-05, 13:31
daverp napisał/a:

No, powiem, że bardzo fajnie to wygląda, ale nie wiem od czego zacząć ;D
ktoś gra w to? Musze to kupić/ściągnać?



Zgłoś
Avatar
solteck 2012-06-05, 14:12
hamery hamery i jeszcze raz hamery
sami hamerykańce
Zgłoś
Avatar
Hatch 2012-06-05, 15:41
Jeśli już jesteśmy w tym temacie, szczerze polecam Operation Flashpoint- Dragon rising.
Zgłoś
Avatar
Synter 2012-06-05, 16:06
daverp napisał/a:

No, powiem, że bardzo fajnie to wygląda, ale nie wiem od czego zacząć ;D
ktoś gra w to? Musze to kupić/ściągnać?



Tak trzeba mieć oryginalną grę.
Tutaj wszystkie informacje forum.armacenter.pl/viewtopic.php?t=10476
Zgłoś
Avatar
GniewkoR 2012-06-05, 17:12
Ktoś wspominał o Free wersji na steam, da się na tym troszkę pobawić? czy za bardzo ograniczone ?

I pewnie na wersji SKIDROW nie pogra się na multi, right?
Zgłoś
Avatar
Kottu 2012-06-05, 19:17
GniewkoR napisał/a:

Ktoś wspominał o Free wersji na steam, da się na tym troszkę pobawić? czy za bardzo ograniczone ?

I pewnie na wersji SKIDROW nie pogra się na multi, right?



Tej wersji raczej nie polecam do multi... Kup se pan oryginał, do tego samo multi to kaszana, warto tylko i wyłącznie dla tych symulacji o których mowa w temacie.
A żeby grać z przyjemnością trzeba poświęcić więcej czasu na rejestracje na forach, poznawanie z ludźmi a sama gra to zdecydowanie więcej niż "szybka rundka w 15minut".
Więc albo poważnie albo wcale. A warto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie