18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gra, a raczej symulator pola walki. Ma to "coś" co odróżnia go od komercyjnych siekan pokroju Battlefield'a itp. Podstawowa mapa oferuje 225 km kwadratowych placu boju, na którym walczy kilka frakcji posiadających przeogromny arsenał broni (żadna gra chyba nie oferuje tylu broni, mamy przy dodatkach nawet kilka rodzai broni atomowej, taktyczna wystrzeliwana z pojazdu, zrzucana z bombowca o różnych siłach rażenia itp. itd.) oraz każdy rodzaj pojazdu.Naprawdę warto stracić trochę czasu i przejrzeć filmik, może ktoś kto nie słyszał zainteresuje się tą pozycją, co ciekawsze na jesień wychodzi 3cia część, będzie co robić w zimowe wieczory
Filmik jest to rozgrywka polskiej ekipy na ich prywatnym serwerze (rozgrywka oddział ok. 60 graczy kontra oddziały wroga prowadze przez b. dobrze dopracowane AI)
Gra raczej wyłącznie dla zajawkowiczów, to nie ARCADE
Komentarz w 2:22 miażdży

Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2012-06-04, 20:00
Będzie w co popykać ^^
Zgłoś
Avatar
MMAchu 2012-06-04, 20:10 8
Jeśli są chętni mógłbym w sumie wrzucić bardziej spektakularne filmiki ale po co skoro chyba nikt z nas bana nie ma na jutuba? A zresztą... Tak wygląda zabawa z edytorem walk gdzie sami tworzymy bitwy czy też całe misje/scenariusze dla kilkudziesięciu osób, na filmiku rozpierdol w wykonaniu sztucznej intelygencji

A tutaj jeden z trailerow najnowszej odsłony Arma3
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-06-04, 20:15
chciałem kiedyś przerzucić się z project reality na arme, ale tak mnie wkurwiało to, że w czasie chodzenia ta kamera tak się trzęsie.
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-06-04, 20:34 4
Też pykałem w PR, potem zmiana obozu na ARMA 2 ACE mod (jeszcze większy realizm) a teraz mam już tylko czas na Sadola i Sapera.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-04, 21:29 27
Niedzwiedz23 napisał/a:

Będzie w co popykać ^^



dziewczynę se lepi znajdź i ją pykaj
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-06-04, 22:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
korzonek 2012-06-05, 1:16 5
stara dobra operacja flashpoint mi się przypomniała
Zgłoś
Avatar
mateusz243 2012-06-05, 1:16
jako małolat grałem w operation flashpoint gold edition, bylem zachwycony ta gra. później z niecierpliwością czekałem na arma 2 i powiem wam ze w życiu się tak nie rozczarowałem, to jest tak drętwe jak grabie.
Zgłoś
Avatar
bat-kun 2012-06-05, 1:27
zgubili kluczyki i się zatrzasnęli w aucie ?
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-06-05, 1:28
strasznie to chujowe...
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2012-06-05, 1:34
filmik niezły, tylko nigdzie kurwa nie pokazali jak kogoś zabijają ...
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-06-05, 1:42 3
Jeśli za słaba jakość tutaj to odsyłam na YT pod tytuł

Kod:
Największy polski coop Arma 2 - Operacja [CON]Fusion


Zgłoś
Avatar
Czaja93 2012-06-05, 1:44
"Chwilowo kierowca AFK?!" Nie wiedziałem ze czołgi są obsługiwane klawiaturą. :hommer:
Zgłoś
Avatar
e................7 2012-06-05, 2:03
No dokładnie. Dość nietypowe sterowanie jest w tej grze ale strasznie wciąga. Ja zacząłem w to grać jakoś w 2003 (Wtedy to był jeszcze Operation Flashpoint, praktycznie to samo co Arma). Patrząc na nowe gry, zwątpiłem już w to że któraś mnie wciągnie bo takie gry jak Battlefield czy Modern Wafare to te gry grają tobą i praktycznie oglądasz same filmiki, a poziom trudności jest taki że biegniesz z na pałę i strzelasz do wszystkiego co się rusza.

Myślę że Arma 3 to będzie gra która zmusi mnie do kupna oryginału
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie