18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Ekecheirianin31 2023-03-18, 18:39
Syn_Milionera napisał/a:

W dodatku to nie zwykły młotek tylko do rozbijania szyb z zaostrzonym końcem. Jakby dobrze uderzył to by mógł czaszkę rozłupać.
Rozwiązanie to szybki nokaut, a nie janusz jeszcze na spokojnie się przy nim odwrócił.



Znawca jebany, ty bys siedział jak pizda cichutko. Jak zresztą robisz całe życie. Szybki nokaut toci ojciec przed czyszczeniem kanału robi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-18, 19:37 2
Insaner napisał/a:

Cała Ukraina to jedna wielka korupcja. Tam za łapówkę dostaniesz pozwolenie na budowę wysypiska w rezerwacie przyrody, dyplom uczelni, prawo jazdy (i co gorsza honorowane w PL), albo pierwsze miejsce w kolejce do lekarza. Na granicy to samo - za fajki, alkohol czy pieniądze bez problemu ją mijają. Smutne, ale przez masowy napływ tych ludzi o mentalności Polaka z PRLu nasz kraj wróci do standardów jak z lat 80, 90. Nożownicy, gangi w większych miastach, znaczny wzrost liczby pijanych kierowców, kradzieże z mieszkań, napady, wypadki z powodu niesprawnych aut, które nigdy nie przeszły przeglądów technicznych bo za wschodnią granicą są nieobowiązkowe a jeździ ich po Polsce teraz całe mnóstwo.
Tam wojna prędzej czy później się wyciszy i przejdzie w stan zamrożenia, a jak już oficjalnie otworzą granicę to te propagandowe obrazki smutnych kobiet i dzieci szybko zamienią się w tabuny ukraińców, którzy na pewno nie zostaną u siebie tylko przyjadą tu do swoich rodzin nie mając nagranej żadnej roboty, a to jak wiadomo szybko rodzi patologie.



Właśnie opisałeś Polskę.
Zgłoś
Avatar
Piotrb1 2023-03-18, 20:03 4
Ale nasz kraj smutny jak pizda. Nic się nie dzieje. Na sadolu z zagranicy akcje grube noże, krew, skakanie po głowie. A w Polsce starszy facet mówi imigrantowi zarobkowemu, że jak nie będzie grzeczny to będzie musiał wysiąść. I na sadola trafił.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2023-03-18, 20:32 1
Jak kanarami gardzę to tutaj ewidentnie testy psychologiczne chłop ma zdane.A takim młotkiem to chuja zrobić mozna, za krótki trzonek.Nie zamachniesz się porządnie.
Zgłoś
Avatar
czorny711 2023-03-19, 16:26 1
Takiego śmiecia z upadliny chciałbym gdzieś trafić
Zgłoś
Avatar
TiliLili 2023-03-19, 23:25
zbynekmaslanka napisał/a:

Tak serio to ten polak nie ma jakiegoś instynktu samozachowawczego. W życiu na trzeźwo nie zbliżyłbym się do gościa z młotkiem. Dostałby dwa razy w łeb i zamiast spokojnego weekendu wizyta (wersja minimum): policja, szycie łba ... to wersja minimum



Do tego ja będąc w takiej sytuacji raczej nie odwracałbym się tyłem głowy do gościa z młotkiem w ręku tracąc go i jego rękę z młotkiem z pola widzenia XD na dodatek skorzystał bym z chwili by wycelować precyzyjnym prostym i wykończyć jakąś popisową kombinacja xd
Zgłoś
Avatar
Robajson 2023-03-20, 0:17
Ja w mojej miejscowości już dwa razy tłukłem się z takim zjebem. Nawet ich znajomi to olali i pewnie mieli dosyć.
Zgłoś
Avatar
marekclub 2023-05-14, 21:45
Jebać ukraińskie ścierwa
Zgłoś