18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Arystokracja Szczawno Zdrój
a_kazik • 2011-09-20, 15:26
Samo życie.
Pewien mieszkaniec Szczawna Zdrój mówi kilka słów o sobie.

Dobrze jest mieć nadzieję.



(Przepraszam za jakość filmu, ale nie o to tutaj chodzi)

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-09-21, 1:19
Co za chuj, najpierw mówi, że nie ma czym pisać a na końcu co skurwiel robi?
Zgłoś
Avatar
shed00w 2011-09-21, 8:28
Trochę to się kupy nie trzyma. Jasne, widać różnicę między nim a 'stereotypowymi', jednak nie kupuje tego.

Raz - powiedz kilka słów do kamery to damy ci kasę.
Dwa - ja też dziennie mówię, że palę bo chcę - ten sam bullshit
Trzy - skoro minęły dwa lata, to weź swoje dupsko, wytrzeźwiej i zacznij wracać do życia, a nie narzekaj na system (bo to na nic).

Jeśli jego historia jest prawdziwa, to ok - daje do myślenia, nie zmienia to jednak faktu, że stać, truć się i narzekać nie można bez końca.

Chociaż przyznam, że pierwszy raz obejrzałem taki filmik w całości, a nie pominąłem po kilku sek.

Może się facetowi uda.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2011-09-21, 8:31 1
"chciałbym wam powiedzieć tylko jedną rzecz, po pierwsze jebać system..."
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-09-21, 11:39 1
Robster napisał/a:



Bo we wszystkich przytułkach, noclegowniach i jadłodajniach panuje jedna zasada - chcesz pomocy musisz być trzeźwy.
Jak wspominałem oni dochodzą do takiego momentu, z którego niemal nie ma powrotu. Lepiej zapić się na śmierć lub zamarznąć na ławce, niż trzeźwieć cały dzień i się przespać w ciepłym łóżku.
Nikogo nie zmusisz do leczenia z alkoholizmu, jak sami nie chcą to nikt ich do tego nie zmusi. Zresztą sam słyszałeś pana z filmiku "mogę, ale nie chcę" - ot cała historia.



aa widzisz ja kiedys za malolata gadalem z zulami bo u mnie na osiedlu zawsze bylo tego pelno z racji towarzystwa swietego alberta. oni twierdza, ze tam nie chca spac bo kurewsko duzo kradzierzy tam jest. i trzezwym pewnie tez nie mozna byc;P co mnie intryguje to to, jak on sie uzaleznil od alkoholu i sobie zycie spierdolil skoro panstwo dba o to, zeby nikt zadnych niebezpiecznych substancji nie bral i wydaje na to setki milionow albo miliardow rocznie z pieniedzy podatnikow. chcecie mi powiedziec, ze sa to pieniadze wyrzucone w bloto ??
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-21, 13:47
@shed00w

Wątpię, żeby dali mu kasę. Jest kilka filmików z serii "Arystokracja ... "
Wszędzie właśnie pokazują jak żyją żule
Ale nie mówię, że na sto procent mu nie dali, bo kto to wie... może mu ten denaturat sprawili
Zgłoś
Avatar
zmk 2011-09-21, 14:58
byłem w psychiatryku, byłem w więzieniu a byłem też dobrym i posłusznym dzieckiem
Zgłoś
Avatar
Satan666Evil666 2011-09-21, 15:57
@shed00w pewnie w głebi duszy chciałby przestać pić, ale jest uzależniony, był juz 1 filmik też z wałbrzycha(szczawno jest zaraz obok i to sa prawie wspólne miasta) tamten też chciał przestać lecz nie mógł, bo był uzależniony

@a_kazik mieszkasz blisko mnie ja z głuszycy
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-21, 20:06
Alkoholizm przejebana rzecz... człowiek sprawy sobie nie zdaje ile kasy na to traci A można by przecież ratować jednorożce...

O proszę, to faktycznie bliziutko Tak się zastanawiałem ile osób tu znajomych jest (nie zdziwiłbym się jakbyśmy się znali )
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-21, 20:08
a_kazik napisał/a:

Alkoholizm przejebana rzecz... człowiek sprawy sobie nie zdaje ile kasy na to traci A można by przecież ratować jednorożce...



Nawet nie pomyślałbym o nich.
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2011-09-21, 22:12
Gówno prawda! nie mówię aby z żulami nie rozmawiać ale mam zasadę - ma nie jebać gównem i ma być trzeźwy wtedy możemy rozmawiać.

A ten gość wyraźnie się stacza on nie widzi problemu ale to kwestia czasu jak będzie się musiał najebać aby wg. niego rozmawiać. Kurwa nie lubię takich pseudo życiowych filmików NIEMA PIWA!
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-09-21, 23:01 2
Dla wielu pewnie jest zwykłą bezdomną szmatą, ale i tak ma więcej w głowie niż oni.
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-22, 0:27 2
Ej, wiecie czego nie lubię w tym serwisie?
Jest jedna rzecz - mianowicie te piwa! Kurwa, ile osób robi coś tylko po to, żeby dostać piwo, ja pierdolę! I tak nie wymienisz go na prawdziwe! WIĘC NA CHUJ MI TWOJE PIWO damian12091988 ?! Poza tym NIEMA piszę się osobno!
I uważaj, żebyś Ty czasem gównem nie jebał.
Pseudo życiowy filmik? Co dla Ciebie jest życiowe? Skejter który spada na jaja na jakąś rurę? Czy może jak murzyn dostaje wpierdol? Czy może koleś, któremu zmarli rodzice, potem zostawiła go żona i się po prostu stoczył? Nie radził sobie z życiem? Życzę Ci, żebyś Ty nigdy niczego bardziej życiowego nie doświadczył, bo wtedy pewne sprawy docenisz.
Zgłoś
Avatar
a................0 2011-09-23, 0:33
"Pierdolisz system? Kup Maca, ponoć mniej się wiesza"
Na czym w ogóle polega to jebanie systemu? Na świadomym i celowym niedostosowywaniu się? Ok, rób tak i nie wyglądaj przy tym jak ten gość na filmiku - i masz ode mnie kratę browara. Obawiam się jednak, że prędzej dostaniesz nagrodę Darwina.
Zgłoś