18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Arystokracja Szczawno Zdrój
a_kazik • 2011-09-20, 15:26
Samo życie.
Pewien mieszkaniec Szczawna Zdrój mówi kilka słów o sobie.

Dobrze jest mieć nadzieję.



(Przepraszam za jakość filmu, ale nie o to tutaj chodzi)

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-09-20, 15:58
Rozmawianie z pijaczkami o filozofii życia powinno być ustawowo zakazane
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-20, 16:07
@up

A no tak, lepiej niech zaśpiewają coś głupiego - łatwiej to zrozumieć
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-09-20, 16:44 9
bloodwar napisał/a:

Rozmawianie z pijaczkami o filozofii życia powinno być ustawowo zakazane



I tutaj się mylisz kolego.

Przykładowy tak jak go nazwałes " pijaczek"
Wie wiecej o życiu, niż nie jeden z nas.

Każdemu może się podwinąć noga i upaść na dno.
A jeśli stwierdzasz iż, nie należy rozmawiac z takimi osobami to jestes w błedzie. Ten człowiek ma wiecej kreatywnosci niż Ty.
Ale to juz tak na boku dodajac.
Zgłoś
Avatar
niejakub 2011-09-20, 16:54 2
Widzę siebie za jakiś czas. Nie boję się tego.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-09-20, 17:08 11
Dlatego nie lubię jak ktoś bezmyślnie zwymyśla żulków. Większość z nich żyła na dobrym poziomie, a wszystko pojebało im się przez rodzinną tragedię, a jak się dojdzie do pewnego momentu, to ciężko jest się podnieść.
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-09-20, 17:11
az trudno uwierzyc ze doszlo do takiej sytuacji w kraju, gdzie rzad tak bardzo dba o bezpieczenstwo obywateli, mowi nam co spozywac, jak gospodarowac pieniadze, gwarantuje nam opieke medyczna, przytulki, zasilki, a mimo wszystko ten czlowiek tak sie stoczyl. jak to jest mozliwe?

niech odstawi ten denaturat to na samym syfie juz sobie powinien poradzic

a swoja droga psychiatrzy to niezle kurwy, kolejny przypadek kiedy typowi z depresja probuja wciskac ze ma schizofrenie
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-09-20, 17:18 1
lapps napisał/a:

az trudno uwierzyc ze doszlo do takiej sytuacji w kraju, gdzie rzad tak bardzo dba o bezpieczenstwo obywateli, mowi nam co spozywac, jak gospodarowac pieniadze, gwarantuje nam opieke medyczna, przytulki, zasilki, a mimo wszystko ten czlowiek tak sie stoczyl. jak to jest mozliwe?



Bo we wszystkich przytułkach, noclegowniach i jadłodajniach panuje jedna zasada - chcesz pomocy musisz być trzeźwy.
Jak wspominałem oni dochodzą do takiego momentu, z którego niemal nie ma powrotu. Lepiej zapić się na śmierć lub zamarznąć na ławce, niż trzeźwieć cały dzień i się przespać w ciepłym łóżku.
Nikogo nie zmusisz do leczenia z alkoholizmu, jak sami nie chcą to nikt ich do tego nie zmusi. Zresztą sam słyszałeś pana z filmiku "mogę, ale nie chcę" - ot cała historia.
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-20, 18:02 3
@Robster

Wybacz, ale poprawię Cię
On cały czas twierdzi, że chce z tego wyjść i wyjdzie.

W sumie jakby nie było, to koleś odstaje od większości "żuli". Gada całkiem, całkiem... (jak na dwa lata picia denaturatu i przebywania z ludźmi o niezbyt wysokim poziomie inteligencji) i tak jak mówił, ma swoje idee oraz swojego bohatera - to sporo jak na kogoś takiego.

Pije bo musi, potrzebuje "środka psychoaktywnego" albo kogoś bliskiego. Z tą bliską osobą jest ciężko, ponieważ większość ludzi, którzy widzą żula to od razu ma nastawienie takie jak Bloodwar, który pierwszy odpowiedział na ten filmik.
Człowiek nawet sobie sprawy nie zdaje ile razy mógłby kogoś z bagna wyciągnąć za pomocą zwykłej, błahej sprawy...

Osobiście życzę powodzenia temu kolesiowi

A teraz chodźmy się napić i już
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-09-20, 18:21
artysta malarz ma idee i denaurat ,zapuść wąsy i sie spal pacanie chronicznie nie domasturbowany
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-09-20, 19:00
@a_kazik jak się tyle myśli o wyjściu z takiej sytuacji i twierdzi, że jest w stanie się to zrobić, a nie robi, to co można o tym powiedzieć?

Koleś mówi, że też ma jakąś tam laskę. Zresztą żulki to dość zżyta społeczność. Poza tym koleś twierdzi, że inni to mają chorobę alkoholową, a on tylko "potrzebuje jakiegoś środka". Coś mi to wygląda na wypieranie pewnych faktów.

Nie wierzę, że wyjdzie z tego kiedyś, ale życzę mu jak najlepiej.
Zgłoś
Avatar
Mr Trolololo 2011-09-20, 20:25 1
@a_kazik
Czuję się pozdrowiony, tobie również ave satan czy abemus papa jakoś tak to leciało
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-09-20, 20:25 1
kto sie nigdy nie najebal ze smutku niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-09-20, 20:33
@Robster
Masz rację, zgadzam się Po prostu sądziłem, że chodzi Ci dosłownie o jego słowa
Może kiedyś nakręcą inne filmiki jak znajdą tych kolesi już na "dobrej" drodze życia... albo zwłoki

@Optyk
No jakoś tak to leciało, dzięki
Zgłoś
Avatar
wojtek_b1991 2011-09-20, 23:45 2
Nie wiem czy wiecie ale takie talenty jak Mickiewicz, Słowacki czy Norwid bardzo podobnie wyglądali i się zachowywali, tylko oni żyli w innych czasach i nie pili byle gówna. Norwid nawet się stoczył i umarł jako nędzarz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie